App Store Google Play

«Опоблок» може оскаржити рішення ТВК Павлограда про 2 тур, - Тєрєхов

28.10.2015 17:51
«Опоблок» може оскаржити рішення ТВК Павлограда про 2 тур, - Тєрєхов
Євген Тєрєхов, кандидат на посаду міського голови Павлограда, подав в Київський апеляційний суд позов проти ЦВК з вимогою скасувати постанову з рекомендацією не проводити другий тур виборів мера у місті.

Він пояснив, що незважаючи на сьогоднішнє рішення ТВК по проведення другого туру, це питання не можна вважати вирішеним на 100 відсотків.

«Вчорашню постанову ЦВК не скасовано, і в «Опозиційного блоку» є всі можливості, аби оскаржити рішення територіальної виборчої комісії Павлограда в суді. Тому ми звертаємося з позовом про скасування рішення ЦВК, щоб унеможливити такі дії конкурентів та добитися, аби ситуація, що мала місце в Павлограді, не повторилася в інших містах», - сказав Євген Тєрєхов у коментарі телеканалу «112 Україна» біля суду.

Він також зазначив, що готовий «дати бій реваншу колишніх «регіоналів» і незабаром повернеться в Павлоград, щоб продовжити допомагати людям. Коментуючи свої шанси у другому турі, в який він виходить разом з представником «Опозиційного блоку» Анатолієм Вершиною з відставанням у майже 10% від конкурента, Тєрєхов зазначив:

«Не важливо, який у тебе старт, важливо, який фініш. Ось цей фініш я віддаю на розсуд людей. Я іду з правдою, а мій конкурент - з брехнею. Сьогодні у місті Анатолій Вершина збирає директорів шахт «Павлоградвугілля», щоб примушувати під загрозою звільнення голосувати за представника «Опозиційного блоку». Люди не маріонетки, але хтось, схоже, вважає інакше».

У свою чергу лідер УКРОПу Геннадій Корбан зазначив, що рішення ТВК було прийняте, зокрема, й завдяки розголосу та активній позиції мешканців Павлограда.

«Я вдячний громадськості, ЗМІ і Президенту - всім, хто підтримав Женю в цій боротьбі. Саме зараз ми повинні об'єднатися, щоб ніяка мерзота, ніякі «вілкули» не взяли реванш на сході і таким от мирним шляхом не захопили там міста», -додав Корбан.

Політик також сподівається, що на другий тур виборів у Павлограді прибудуть міжнародні спостерігачі.

Крім того, він заявив, що з наступного пленарного тижня «депутати -«укропівці» будуть ставити в парламенті питання про відставку Охендовського і ще 7 членів ЦВК». За його словами, після зміни складу Центрвиборчкому УКРОП буде пропонувати Андрія Магеру на посаду голови ЦВК замість Охендовського. «Ми вважаємо Магеру чесною людиною», - сказав Корбан.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...