App Store Google Play

«Опоблок» може оскаржити рішення ТВК Павлограда про 2 тур, - Тєрєхов

28.10.2015 17:51
«Опоблок» може оскаржити рішення ТВК Павлограда про 2 тур, - Тєрєхов
Євген Тєрєхов, кандидат на посаду міського голови Павлограда, подав в Київський апеляційний суд позов проти ЦВК з вимогою скасувати постанову з рекомендацією не проводити другий тур виборів мера у місті.

Він пояснив, що незважаючи на сьогоднішнє рішення ТВК по проведення другого туру, це питання не можна вважати вирішеним на 100 відсотків.

«Вчорашню постанову ЦВК не скасовано, і в «Опозиційного блоку» є всі можливості, аби оскаржити рішення територіальної виборчої комісії Павлограда в суді. Тому ми звертаємося з позовом про скасування рішення ЦВК, щоб унеможливити такі дії конкурентів та добитися, аби ситуація, що мала місце в Павлограді, не повторилася в інших містах», - сказав Євген Тєрєхов у коментарі телеканалу «112 Україна» біля суду.

Він також зазначив, що готовий «дати бій реваншу колишніх «регіоналів» і незабаром повернеться в Павлоград, щоб продовжити допомагати людям. Коментуючи свої шанси у другому турі, в який він виходить разом з представником «Опозиційного блоку» Анатолієм Вершиною з відставанням у майже 10% від конкурента, Тєрєхов зазначив:

«Не важливо, який у тебе старт, важливо, який фініш. Ось цей фініш я віддаю на розсуд людей. Я іду з правдою, а мій конкурент - з брехнею. Сьогодні у місті Анатолій Вершина збирає директорів шахт «Павлоградвугілля», щоб примушувати під загрозою звільнення голосувати за представника «Опозиційного блоку». Люди не маріонетки, але хтось, схоже, вважає інакше».

У свою чергу лідер УКРОПу Геннадій Корбан зазначив, що рішення ТВК було прийняте, зокрема, й завдяки розголосу та активній позиції мешканців Павлограда.

«Я вдячний громадськості, ЗМІ і Президенту - всім, хто підтримав Женю в цій боротьбі. Саме зараз ми повинні об'єднатися, щоб ніяка мерзота, ніякі «вілкули» не взяли реванш на сході і таким от мирним шляхом не захопили там міста», -додав Корбан.

Політик також сподівається, що на другий тур виборів у Павлограді прибудуть міжнародні спостерігачі.

Крім того, він заявив, що з наступного пленарного тижня «депутати -«укропівці» будуть ставити в парламенті питання про відставку Охендовського і ще 7 членів ЦВК». За його словами, після зміни складу Центрвиборчкому УКРОП буде пропонувати Андрія Магеру на посаду голови ЦВК замість Охендовського. «Ми вважаємо Магеру чесною людиною», - сказав Корбан.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...