App Store Google Play

Нововведення у ДПА: історія за два сторіччя та необов’язкова математика

28.10.2015 14:48
Нововведення у ДПА: історія за два сторіччя та необов’язкова математика
Цього року випускники 11 класів будуть проходити державну підсумкову атестацію з 3 предметів - української мови, математики або історії України (на вибір учня) та іноземної мови. Про це на прес-конференції в медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ» повідомила директор науково-методичного центру управління освіти і науки міськради Олена Саєнко.

«Спочатку колегія запропонувала все 3 предмета здавати у вигляді ЗНО, але, враховуючи те, що у тестів з іноземної мови (третій предмет, який пропонувався на ДПА) ще є свої недоліки, від цієї ідеї відмовилися. Ще не зовсім відпрацьований такий момент, як аудіювання. У цьому році Міністерством планується розробити ще одні методологічні додаткові основи для проведення цього етапу ДПА, прирівняного до ЗНО», - розповіла Олена.

11-класники з 5 по 30 травня повинні будуть здавати 3 предмета: у вигляді ЗНО це буде українська мова та математика або історія України. Якщо раніше цей предмет (математика або історія) вибирався залежно від профілю класу (природного або математичного напряму вибирали тільки математику; гуманітарного вибирали тільки історію України), то зараз вирішено, що випускник сам вибирає, незалежно від профілю, який предмет здавати (математику або історію України). Причому, для історії України береться тільки XX століття - початок XXI століття. І третій предмет - іноземна мова.

Підкреслюється, що в першу чергу, це буде англійська, але у регіоні є школи, класи, де перша іноземна мова - це німецький.

«Наприклад, у нас є спеціалізована школа з вивчення німецької мови. Є класи, де перша мова - французька або іспанська. Тому іноземну мову здають в залежності від того, який вивчав учень в школі», - додала Саєнко.

ЗНО буде проходити з 5 травня по 10 липня 2016 року. Обов'язкові предмети для ЗНО - це українська мова, математика або історія України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...