App Store Google Play

Новий склад міськради Жовтих Вод: 10 місць взяв «УКРОП»

28.10.2015 11:10
Новий склад міськради Жовтих Вод: 10 місць взяв «УКРОП»
За даними територіальної виборчої комісії серед кандидатів на посаду міського голови найбільшу кількість голосів набрав Абрамов Володимир Васильович, який балотувався від політичної партії «УКРОП». За нього проголосувало 5 523 виборців (37,97% від прийшли на вибори).

Щодо депутатів міськради, то на цих виборах процедура розподілу депутатських мандатів була, мабуть, найскладнішою. Тобто, для того, щоб стати депутатом у конкретному окрузі, кандидату було недостатньо набрати більшість голосів. Тут відігравало роль, який відсоток набере партія. Ті партії, які в цілому по місту набрали менше 5% голосів виборців, у міськраду не потрапили. А ті, які подолали цей бар'єр, отримали певну кількість місць. Їх займуть ті кандидати від кожної партії, які перемогли на своїх округах з найбільшим відсотком.

Так, наприклад, партія «УКРОПу» отримала 10 місць у міськраді. Їх займуть: Д.Черний, С.Іщенко, А.Усов, М.Сердюк, В.Гончар, Т.Богдан, С.Авсюкевіч, В.Устименко, В.Коваленко, І.Головатий. Якщо Д.Черний стане депутатом облради, то від «УКРОПу» до міськради увійде ще й Ю.Лаврущенко.

«Опозиційний блок» отримав 7 депутатських мандатів: Н.Дрогомарецкая, Р.Ракульцев, М.Жукова, Л.Плис, Л.Кучер, В.Іванченко, Н.Вечерко.

«Радикальна партія Олега Ляшка» буде представлена в міськраді таким складом: Н.Зінченко, Ж.Вовк-Черемуш, С.Сімбірскій, В.Жушман, І.Антоненко.

«Батьківщина»: Е.Вотченко, В.Макаренко, В. Паніним, В.ГУНЬКО.

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»: Н.Журіло, Е.Клеопа, В.Буренко, В.Крощук.

«Відродження»: Е.Малоок, І.Затинацкій, О.Пасечнік, А.Кузьмінскій.

Депутатський корпус дійсно перетворився і омолодився. Третина новообраного складу - підприємці. П'ята частина - мали досвід депутатської діяльності в попередніх скликаннях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...