App Store Google Play

Магера: "павлоградський" фінт ЦВК дозволить фальсифікувати інші вибори

28.10.2015 10:11
Магера: "павлоградський" фінт ЦВК дозволить фальсифікувати інші вибори
Центрвиборчком ухвалив рішення щодо виборів мера Павлограда під акомпанемент мітингу під стінами своєї будівлі. Активісти зібралися, щоби підтримати кандидата на цих виборах Євгена Тєрєхова, більше відомого як боєць АТО під псевдо "Титановий Джексон", ідеться в сюжеті ТСН.

Голосування вперше на цих виборах розділило доти одностайний Центрвиборчком. За рішення проголосували 9 членів комісії, проти – 2, ще 3 утрималися.

На засіданні ЦВК були присутні нардепи Андрій Лозовий і Володимир Парасюк. Вони виступили перед членами комісії, але заклики політиків ті проігнорували. Жанна Усенко-Чорна навіть вступила в гостру суперечку з Парасюком, який після голосування присоромив членів Центрвиборчкому словами: "Ганьба вам!".

Одним із тих, хто голосував проти, був заступник голови ЦВК Андрій Магера. Він пояснив, що рішення комісії створює небезпечний прецедент.

"1 вересня в газеті "Голос України" була інформація про те, що павлоградський міський голова обирається за мажоритарною ситемою абсолютною більшістю. Це було відомо всім і заздалегідь. І ЦВК не може вживати заходів для того, щоб виборча система під час одного виборчого процесу змінювалася. Такого я не знаю ніде у світі. Більше того, прийнявши таке роз'яснення, ЦВК фактично благословила будь-які незаконні дії кандидатів щодо масової виписки виборців із зареєстрованих місць проживання для того, щоб штучно перевести двотурову систему в однотурову", - розповів Магера.

Рішення Центрвиборчкому на вулиці було сприйнято емоційно. Охорона будівлі ЦВК була терміново посилена. Однак минулося без сутичок.

Кандидат у мери Павлограда, якого позбавили другого туру і шансів на перемогу, звернувся до президента України Петра Порошенка.

"Шановний Петре Олексійовичу! Ми, прості громадяни, прості смертні, прості воїни – ми просимо зустрічі з вами. Тому що те, що зараз відбувається, це проти Майдану, проти АТО", - сказав Тєрєхов.

Крім того, він подає адміністративний позов проти рішення ЦВК і сподівається добитися справедливості в суді.

Раніше повідомлялося, що ЦВК скасувала другий тур виборів мера у Павлограді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...