App Store Google Play

Магера: "павлоградський" фінт ЦВК дозволить фальсифікувати інші вибори

28.10.2015 10:11
Магера: "павлоградський" фінт ЦВК дозволить фальсифікувати інші вибори
Центрвиборчком ухвалив рішення щодо виборів мера Павлограда під акомпанемент мітингу під стінами своєї будівлі. Активісти зібралися, щоби підтримати кандидата на цих виборах Євгена Тєрєхова, більше відомого як боєць АТО під псевдо "Титановий Джексон", ідеться в сюжеті ТСН.

Голосування вперше на цих виборах розділило доти одностайний Центрвиборчком. За рішення проголосували 9 членів комісії, проти – 2, ще 3 утрималися.

На засіданні ЦВК були присутні нардепи Андрій Лозовий і Володимир Парасюк. Вони виступили перед членами комісії, але заклики політиків ті проігнорували. Жанна Усенко-Чорна навіть вступила в гостру суперечку з Парасюком, який після голосування присоромив членів Центрвиборчкому словами: "Ганьба вам!".

Одним із тих, хто голосував проти, був заступник голови ЦВК Андрій Магера. Він пояснив, що рішення комісії створює небезпечний прецедент.

"1 вересня в газеті "Голос України" була інформація про те, що павлоградський міський голова обирається за мажоритарною ситемою абсолютною більшістю. Це було відомо всім і заздалегідь. І ЦВК не може вживати заходів для того, щоб виборча система під час одного виборчого процесу змінювалася. Такого я не знаю ніде у світі. Більше того, прийнявши таке роз'яснення, ЦВК фактично благословила будь-які незаконні дії кандидатів щодо масової виписки виборців із зареєстрованих місць проживання для того, щоб штучно перевести двотурову систему в однотурову", - розповів Магера.

Рішення Центрвиборчкому на вулиці було сприйнято емоційно. Охорона будівлі ЦВК була терміново посилена. Однак минулося без сутичок.

Кандидат у мери Павлограда, якого позбавили другого туру і шансів на перемогу, звернувся до президента України Петра Порошенка.

"Шановний Петре Олексійовичу! Ми, прості громадяни, прості смертні, прості воїни – ми просимо зустрічі з вами. Тому що те, що зараз відбувається, це проти Майдану, проти АТО", - сказав Тєрєхов.

Крім того, він подає адміністративний позов проти рішення ЦВК і сподівається добитися справедливості в суді.

Раніше повідомлялося, що ЦВК скасувала другий тур виборів мера у Павлограді.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...