App Store Google Play

Другому туру в Павлограді - бути!

28.10.2015 14:07
Другому туру в Павлограді - бути!

Територіальна виборча комісія Павлограда проголосувала за проведення другого туру виборів міського голови, повідомив керівник виборчого штабу кандидата в мери від партії УКРОП Євгена Тєрєхова Едуард Станько.

«Щойно територіальна виборча комісія Павлограда прийняла рішення про проведення другого туру виборів», - сказав Едуард Станько.

За його словами, за це рішення проголосували більшість членів ТВК - 12 осіб, 5 було проти. Наразі йде оформлення відповідних документів.

«Повернення другого туру - це перемога громадянського суспільства та патріотів. Нехай поки невелика перемога. Але ми на цьому не зупинимося і будемо добиватися ротації членів ЦВК, яка повністю себе дискредитувала протиправними діями. Там є порядні люди, але, на жаль, вони в меншості», - сказав Євген Тєрєхов.

Він додав, що таки буде звертатися до суду, оскільки подальшу дії ЦВК є незрозумілими і вона може розпустити місцеву комісію Павлограда. Крім того, Тєрєхов висловив переконання, що ситуація зі скасуванням другого туру виборів у місті - це ще один приклад того, що риба гниє з голови.

«Сьогодні стосовно демократичних партій - не тільки УКРОПу, які вибиваються з провладної системи, йдуть масові фальсифікації: їхні відсотки на виборах «зрізують» на користь партії президента або ж «Опозиційного блоку» тому що місцеві комісії орієнтовані на ЦВК, яка нехтує правами та свободами громадян на вільне волевиявлення і демонструє повну зневагу до закону». - сказав він.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...