App Store Google Play

Другому туру в Павлограді - бути!

28.10.2015 14:07
Другому туру в Павлограді - бути!

Територіальна виборча комісія Павлограда проголосувала за проведення другого туру виборів міського голови, повідомив керівник виборчого штабу кандидата в мери від партії УКРОП Євгена Тєрєхова Едуард Станько.

«Щойно територіальна виборча комісія Павлограда прийняла рішення про проведення другого туру виборів», - сказав Едуард Станько.

За його словами, за це рішення проголосували більшість членів ТВК - 12 осіб, 5 було проти. Наразі йде оформлення відповідних документів.

«Повернення другого туру - це перемога громадянського суспільства та патріотів. Нехай поки невелика перемога. Але ми на цьому не зупинимося і будемо добиватися ротації членів ЦВК, яка повністю себе дискредитувала протиправними діями. Там є порядні люди, але, на жаль, вони в меншості», - сказав Євген Тєрєхов.

Він додав, що таки буде звертатися до суду, оскільки подальшу дії ЦВК є незрозумілими і вона може розпустити місцеву комісію Павлограда. Крім того, Тєрєхов висловив переконання, що ситуація зі скасуванням другого туру виборів у місті - це ще один приклад того, що риба гниє з голови.

«Сьогодні стосовно демократичних партій - не тільки УКРОПу, які вибиваються з провладної системи, йдуть масові фальсифікації: їхні відсотки на виборах «зрізують» на користь партії президента або ж «Опозиційного блоку» тому що місцеві комісії орієнтовані на ЦВК, яка нехтує правами та свободами громадян на вільне волевиявлення і демонструє повну зневагу до закону». - сказав він.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...