App Store Google Play

Другому туру в Павлограді - бути!

28.10.2015 14:07
Другому туру в Павлограді - бути!

Територіальна виборча комісія Павлограда проголосувала за проведення другого туру виборів міського голови, повідомив керівник виборчого штабу кандидата в мери від партії УКРОП Євгена Тєрєхова Едуард Станько.

«Щойно територіальна виборча комісія Павлограда прийняла рішення про проведення другого туру виборів», - сказав Едуард Станько.

За його словами, за це рішення проголосували більшість членів ТВК - 12 осіб, 5 було проти. Наразі йде оформлення відповідних документів.

«Повернення другого туру - це перемога громадянського суспільства та патріотів. Нехай поки невелика перемога. Але ми на цьому не зупинимося і будемо добиватися ротації членів ЦВК, яка повністю себе дискредитувала протиправними діями. Там є порядні люди, але, на жаль, вони в меншості», - сказав Євген Тєрєхов.

Він додав, що таки буде звертатися до суду, оскільки подальшу дії ЦВК є незрозумілими і вона може розпустити місцеву комісію Павлограда. Крім того, Тєрєхов висловив переконання, що ситуація зі скасуванням другого туру виборів у місті - це ще один приклад того, що риба гниє з голови.

«Сьогодні стосовно демократичних партій - не тільки УКРОПу, які вибиваються з провладної системи, йдуть масові фальсифікації: їхні відсотки на виборах «зрізують» на користь партії президента або ж «Опозиційного блоку» тому що місцеві комісії орієнтовані на ЦВК, яка нехтує правами та свободами громадян на вільне волевиявлення і демонструє повну зневагу до закону». - сказав він.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...