App Store Google Play

Другому туру в Павлограді - бути!

28.10.2015 14:07
Другому туру в Павлограді - бути!

Територіальна виборча комісія Павлограда проголосувала за проведення другого туру виборів міського голови, повідомив керівник виборчого штабу кандидата в мери від партії УКРОП Євгена Тєрєхова Едуард Станько.

«Щойно територіальна виборча комісія Павлограда прийняла рішення про проведення другого туру виборів», - сказав Едуард Станько.

За його словами, за це рішення проголосували більшість членів ТВК - 12 осіб, 5 було проти. Наразі йде оформлення відповідних документів.

«Повернення другого туру - це перемога громадянського суспільства та патріотів. Нехай поки невелика перемога. Але ми на цьому не зупинимося і будемо добиватися ротації членів ЦВК, яка повністю себе дискредитувала протиправними діями. Там є порядні люди, але, на жаль, вони в меншості», - сказав Євген Тєрєхов.

Він додав, що таки буде звертатися до суду, оскільки подальшу дії ЦВК є незрозумілими і вона може розпустити місцеву комісію Павлограда. Крім того, Тєрєхов висловив переконання, що ситуація зі скасуванням другого туру виборів у місті - це ще один приклад того, що риба гниє з голови.

«Сьогодні стосовно демократичних партій - не тільки УКРОПу, які вибиваються з провладної системи, йдуть масові фальсифікації: їхні відсотки на виборах «зрізують» на користь партії президента або ж «Опозиційного блоку» тому що місцеві комісії орієнтовані на ЦВК, яка нехтує правами та свободами громадян на вільне волевиявлення і демонструє повну зневагу до закону». - сказав він.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...