App Store Google Play

Про відверті фальсифікації у районній ТВК повідомляють спостерігачі

27.10.2015 20:05
Про відверті фальсифікації у районній ТВК повідомляють спостерігачі
Сьогодні на в Червоногвардійській районній виборчій комісії було заплоновано перерахунок голосів по одній з дільниць на підставі заяви від громадського спостерігача.

За повідомленням Олега Гончаревича, він був є спостерігачем на дільниці №121357, що знаходиться за адресою вул.Краснопільська, 8б.

За його словами, члени комісії відпочатку працювали не дуже якісно як і під час голосування, так і на початку перерахунку голосів. Але їх дії не свідчили про якісь відверті порушення законодавства. Це була просто недбалість, хоча вона також могла привести до певних помилок у результаті виборів.

Однак проблеми почалися, коли комісія в повному складі проголосувала за те, щоб не перераховувати невикористані бюлетені. Ці дії є суттєвим і прямим порушенням норм законодавства, що зазвичай мають наслідком фальсифікацію результату. Спостерігач зробив зауваження комісії. Члени ДВК раптом стали дуже розлючені, але все ж почали перерахунок. Через годину вони все ж знов проголосували за те, щоб не рахувать бюлетені, бо "вони втомилися".

Після того до приміщення, де відбувався перерахунок голосів, зайшла одна з кандидаток. Олег відмовився називати її прізвище, що, ймовірно, свідчить про те, що ця особа надто відома у місті. Самого ж Олега виставили грубо з кімнати. Як йому сказали, це відбулося саме за вимоги даної кандидатки. Жінка також поспілкувалась з представниками міліції без свідків, після "правохоронці" затримали спостерігача. На підставі відбулося затримання - вони відмовились пояснювать.

На дії членів ДВК була подана скарга, на підставі якої сьогодні мали перераховуватись голоси на дільниці. Спочатку це мало відбутись о 16.00, потім - о 18.00. Однак станом на 18.30 районна ВК все ще обговорювала інші питання - також щодо різних порушень в роботі ДВК. За словами Олега Гончаревича, сподіватись на справедливість не варто - бюлетені ніхто перераховувати не збирається.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...