App Store Google Play

Про відверті фальсифікації у районній ТВК повідомляють спостерігачі

27.10.2015 20:05
Про відверті фальсифікації у районній ТВК повідомляють спостерігачі
Сьогодні на в Червоногвардійській районній виборчій комісії було заплоновано перерахунок голосів по одній з дільниць на підставі заяви від громадського спостерігача.

За повідомленням Олега Гончаревича, він був є спостерігачем на дільниці №121357, що знаходиться за адресою вул.Краснопільська, 8б.

За його словами, члени комісії відпочатку працювали не дуже якісно як і під час голосування, так і на початку перерахунку голосів. Але їх дії не свідчили про якісь відверті порушення законодавства. Це була просто недбалість, хоча вона також могла привести до певних помилок у результаті виборів.

Однак проблеми почалися, коли комісія в повному складі проголосувала за те, щоб не перераховувати невикористані бюлетені. Ці дії є суттєвим і прямим порушенням норм законодавства, що зазвичай мають наслідком фальсифікацію результату. Спостерігач зробив зауваження комісії. Члени ДВК раптом стали дуже розлючені, але все ж почали перерахунок. Через годину вони все ж знов проголосували за те, щоб не рахувать бюлетені, бо "вони втомилися".

Після того до приміщення, де відбувався перерахунок голосів, зайшла одна з кандидаток. Олег відмовився називати її прізвище, що, ймовірно, свідчить про те, що ця особа надто відома у місті. Самого ж Олега виставили грубо з кімнати. Як йому сказали, це відбулося саме за вимоги даної кандидатки. Жінка також поспілкувалась з представниками міліції без свідків, після "правохоронці" затримали спостерігача. На підставі відбулося затримання - вони відмовились пояснювать.

На дії членів ДВК була подана скарга, на підставі якої сьогодні мали перераховуватись голоси на дільниці. Спочатку це мало відбутись о 16.00, потім - о 18.00. Однак станом на 18.30 районна ВК все ще обговорювала інші питання - також щодо різних порушень в роботі ДВК. За словами Олега Гончаревича, сподіватись на справедливість не варто - бюлетені ніхто перераховувати не збирається.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...