App Store Google Play

Про відверті фальсифікації у районній ТВК повідомляють спостерігачі

27.10.2015 20:05
Про відверті фальсифікації у районній ТВК повідомляють спостерігачі
Сьогодні на в Червоногвардійській районній виборчій комісії було заплоновано перерахунок голосів по одній з дільниць на підставі заяви від громадського спостерігача.

За повідомленням Олега Гончаревича, він був є спостерігачем на дільниці №121357, що знаходиться за адресою вул.Краснопільська, 8б.

За його словами, члени комісії відпочатку працювали не дуже якісно як і під час голосування, так і на початку перерахунку голосів. Але їх дії не свідчили про якісь відверті порушення законодавства. Це була просто недбалість, хоча вона також могла привести до певних помилок у результаті виборів.

Однак проблеми почалися, коли комісія в повному складі проголосувала за те, щоб не перераховувати невикористані бюлетені. Ці дії є суттєвим і прямим порушенням норм законодавства, що зазвичай мають наслідком фальсифікацію результату. Спостерігач зробив зауваження комісії. Члени ДВК раптом стали дуже розлючені, але все ж почали перерахунок. Через годину вони все ж знов проголосували за те, щоб не рахувать бюлетені, бо "вони втомилися".

Після того до приміщення, де відбувався перерахунок голосів, зайшла одна з кандидаток. Олег відмовився називати її прізвище, що, ймовірно, свідчить про те, що ця особа надто відома у місті. Самого ж Олега виставили грубо з кімнати. Як йому сказали, це відбулося саме за вимоги даної кандидатки. Жінка також поспілкувалась з представниками міліції без свідків, після "правохоронці" затримали спостерігача. На підставі відбулося затримання - вони відмовились пояснювать.

На дії членів ДВК була подана скарга, на підставі якої сьогодні мали перераховуватись голоси на дільниці. Спочатку це мало відбутись о 16.00, потім - о 18.00. Однак станом на 18.30 районна ВК все ще обговорювала інші питання - також щодо різних порушень в роботі ДВК. За словами Олега Гончаревича, сподіватись на справедливість не варто - бюлетені ніхто перераховувати не збирається.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...