App Store Google Play

«ОПОРА» зафіксувала масову підробку протоколів у Кривому Розі

27.10.2015 11:36
«ОПОРА» зафіксувала масову підробку протоколів у Кривому Розі
Біля будівлі Криворізької районної виборчої комісії зафіксовано одразу декілька випадків підробки підписів у протоколі остаточного підрахунку голосів.

26.10.15 під час безперервного засідання Криворізької районної виборчої комісії, багато хто з ДВК та ТВК, які привозять пакети з бюлетенями та протоколами остаточного підрахунку голосів, допускають граматичні помилки, неточності, або взагалі не дописують необхідну інформацію в протокол. Тому, Криворізька районна ТВК відправляє членів ДВК назад на свою дільницю для складання протоколу з позначкою «Уточнений». При цьому ДВК зобов'язана повернутись до своєї виборчої дільниці та повним складом комісії складають протокол з позначкою «Уточнений».

При цьому даний протокол видається кожному члену комісії, де вони мають у кожному примірнику поставити свій підпис.

Натомість спостерігачами ГМ «ОПОРИ», було зафіксовано на відео, як головою Недайводської селищної ВК Крушко О.Г. біля будівлі Криворізької районної ТВК, прямо в авто, на якому вони приїхали, вона самостійно заповнювала протокол і ставила підписи замість всіх членів Недайводської селищної ВК.

Спостерігач «ОПОРИ» одразу зателефонував 102. Наряд міліції приїхав через 40 хвилин. За цей час члени Недайводської комісії розбіглись у невідомому напрямку, але одразу ж наші спостерігачі зафіксували на відео ще один автомобіль в якому підробляли протоколи остаточного підрахунку голосів не встановленими особами. Вони теж одразу почали втікати.
По прибуттю наряду міліції, з ними також прибув начальник слідчого відділу майор міліції Козлов Олександр Геннадійович.

Спостерігачем «ОПОРИ» була складена заява за фактом порушення виборчого законодавства. Під час складання заяви, спостерігач неодноразово вказував на іншу особу, яка входить до складу Недайводської ВК. Але співробітники МВС прохання затримати особу, щоб взяти в неї свідчення, ігнорували і повідомили, що не хочуть втручатись у виборчий процес, що не мають права затримувати членів комісії, навіть після представлення відео-доказу про підробку підписів в протоколі.

Спостерігачі ГМ «ОПОРА» також склали акт про порушення та написали відповідну скаргу, яку передали голові Криворізької районної ВК.

26.10.15 о 19:30 Криворізькою районною ВК було вирішено, шляхом голосування, про технічну перерву. Голова комісії Кіряхно В.Т. оголосила, що продовження засідання буде 28.10.15 о 8:00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...