App Store Google Play

«ОПОРА» зафіксувала масову підробку протоколів у Кривому Розі

27.10.2015 11:36
«ОПОРА» зафіксувала масову підробку протоколів у Кривому Розі
Біля будівлі Криворізької районної виборчої комісії зафіксовано одразу декілька випадків підробки підписів у протоколі остаточного підрахунку голосів.

26.10.15 під час безперервного засідання Криворізької районної виборчої комісії, багато хто з ДВК та ТВК, які привозять пакети з бюлетенями та протоколами остаточного підрахунку голосів, допускають граматичні помилки, неточності, або взагалі не дописують необхідну інформацію в протокол. Тому, Криворізька районна ТВК відправляє членів ДВК назад на свою дільницю для складання протоколу з позначкою «Уточнений». При цьому ДВК зобов'язана повернутись до своєї виборчої дільниці та повним складом комісії складають протокол з позначкою «Уточнений».

При цьому даний протокол видається кожному члену комісії, де вони мають у кожному примірнику поставити свій підпис.

Натомість спостерігачами ГМ «ОПОРИ», було зафіксовано на відео, як головою Недайводської селищної ВК Крушко О.Г. біля будівлі Криворізької районної ТВК, прямо в авто, на якому вони приїхали, вона самостійно заповнювала протокол і ставила підписи замість всіх членів Недайводської селищної ВК.

Спостерігач «ОПОРИ» одразу зателефонував 102. Наряд міліції приїхав через 40 хвилин. За цей час члени Недайводської комісії розбіглись у невідомому напрямку, але одразу ж наші спостерігачі зафіксували на відео ще один автомобіль в якому підробляли протоколи остаточного підрахунку голосів не встановленими особами. Вони теж одразу почали втікати.
По прибуттю наряду міліції, з ними також прибув начальник слідчого відділу майор міліції Козлов Олександр Геннадійович.

Спостерігачем «ОПОРИ» була складена заява за фактом порушення виборчого законодавства. Під час складання заяви, спостерігач неодноразово вказував на іншу особу, яка входить до складу Недайводської ВК. Але співробітники МВС прохання затримати особу, щоб взяти в неї свідчення, ігнорували і повідомили, що не хочуть втручатись у виборчий процес, що не мають права затримувати членів комісії, навіть після представлення відео-доказу про підробку підписів в протоколі.

Спостерігачі ГМ «ОПОРА» також склали акт про порушення та написали відповідну скаргу, яку передали голові Криворізької районної ВК.

26.10.15 о 19:30 Криворізькою районною ВК було вирішено, шляхом голосування, про технічну перерву. Голова комісії Кіряхно В.Т. оголосила, що продовження засідання буде 28.10.15 о 8:00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...