App Store Google Play

Нова поліція Кривого Рогу: серед кандидатів кожний третій - дівчина

27.10.2015 13:15
Нова поліція Кривого Рогу: серед кандидатів кожний третій - дівчина
У Кривому Розі 22 жовтня стартував набір у нову патрульну службу. Триватиме він до 13 листопада. Необхідно відібрати 870 кандидатів, які в майбутньому і стануть поліцейськими Кривого Рогу.

Протягом двох перших днів прийому в нову патрульну службу подали 1800 анкет. Вчора, 26 жовтня, за кілька годин заявку подали 60 криворіжців. Крім цього, кандидати заповнювали на вихідних он-лайн анкету на сайті МВС і в підсумку, за даними за вчорашній день вже близько 2,5 тис криворіжців виявили бажання служити в новій патрульній службі. З них кожна третя - дівчина.

Підготовка поліцейських розпочнеться з 12 листопада. У період з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю всі бажаючі можуть прийти і подати заяву. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код.

Вимоги до кандидатів: вік 21-35 років, повне середню або вищу освіту, відсутність судимості, наявність водійських прав категорії "В" і бажання змінити щось в країні в кращу сторону.

«Людина має бути готовий до служби і морально, і фізично. Після того, як подається заявка, вона вирушає до Києва, де анкету кандидата перевіряють і, якщо кандидат повністю відповідає всім вимогам, він отримує повідомлення на електронну пошту. Він приходить до нас на співбесіду з тренерами з Києва. Вони дивляться на його моральні якості. Потім кандидатів тестують, а вже після цього йдуть іспити», - повідомила сайту 0564 координатор набору в нову патрульну службу по місту Кривому Рогу Ольга Черевач.

На сьогоднішній день анкети приймають від усіх бажаючих, щоб у підсумку вибрати кращих з кращих. Пріоритету немає ні в кого: не важливо, чи був кандидат раніше співробітником правоохоронних органів або служив в АТО. Немає також відмінностей за статевою ознакою, ставлення однакове як до жінок, так і до чоловіків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...