App Store Google Play

Нова поліція Кривого Рогу: серед кандидатів кожний третій - дівчина

27.10.2015 13:15
Нова поліція Кривого Рогу: серед кандидатів кожний третій - дівчина
У Кривому Розі 22 жовтня стартував набір у нову патрульну службу. Триватиме він до 13 листопада. Необхідно відібрати 870 кандидатів, які в майбутньому і стануть поліцейськими Кривого Рогу.

Протягом двох перших днів прийому в нову патрульну службу подали 1800 анкет. Вчора, 26 жовтня, за кілька годин заявку подали 60 криворіжців. Крім цього, кандидати заповнювали на вихідних он-лайн анкету на сайті МВС і в підсумку, за даними за вчорашній день вже близько 2,5 тис криворіжців виявили бажання служити в новій патрульній службі. З них кожна третя - дівчина.

Підготовка поліцейських розпочнеться з 12 листопада. У період з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю всі бажаючі можуть прийти і подати заяву. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код.

Вимоги до кандидатів: вік 21-35 років, повне середню або вищу освіту, відсутність судимості, наявність водійських прав категорії "В" і бажання змінити щось в країні в кращу сторону.

«Людина має бути готовий до служби і морально, і фізично. Після того, як подається заявка, вона вирушає до Києва, де анкету кандидата перевіряють і, якщо кандидат повністю відповідає всім вимогам, він отримує повідомлення на електронну пошту. Він приходить до нас на співбесіду з тренерами з Києва. Вони дивляться на його моральні якості. Потім кандидатів тестують, а вже після цього йдуть іспити», - повідомила сайту 0564 координатор набору в нову патрульну службу по місту Кривому Рогу Ольга Черевач.

На сьогоднішній день анкети приймають від усіх бажаючих, щоб у підсумку вибрати кращих з кращих. Пріоритету немає ні в кого: не важливо, чи був кандидат раніше співробітником правоохоронних органів або служив в АТО. Немає також відмінностей за статевою ознакою, ставлення однакове як до жінок, так і до чоловіків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...