App Store Google Play

Мешканців Синельникового врятують від потопу

27.10.2015 19:27
Мешканців Синельникового врятують від потопу
Багнюка по коліно, підземні озера у підвалах будинків та річка, що біжить прямо вулицею. І все це - в центрі Синельниково. Сюди стікаються дощові води з усього міста, ще й рівень ґрунтових вод зависокий.

В результаті - справжній потоп, від якого люди не мали порятунку роками. Та вже незабаром вони геть забудуть про ці незручності. Будівельники завершують прокладати нову систему водовідведення. Робота кипить: до кінця року буде готово. На ліквідацію підтоплення з обласного бюджету виділили 15,6 млн. грн.

«На нашій вулиці черепахи жили», - посміхається мешканець Синельникового Олександр Макаренко. Та одразу додає: такому сусідству зовсім не радий. За словами чоловіка, плазуни посилилися тут через калюжі, які практично ніколи не зникали.

«Коли в місті велика злива, вся вода біжить сюди, в низину. Потім по вулиці Жлоби стікає в балку. Коли після зими скрізь уже сухо, у нас мало не до літа мокро та брудно», - розповів він. Волого було й у підвалах будинків.

Від потоків води подвір'я містян рятував лише рів, який був викопаний просто вздовж дороги. Цьогоріч проблему взялися вирішувати більш ґрунтовно.

«Тут була «мальовнича» траншея, яка поросла кущами, у ній жили собаки. Ми все це прибрали, - пояснив інженер фірми-підрядника Костянтин Кітов. - Зараз працюємо над проектом водозниження. Він включає прокладку 2,8 тис. метрів дренажної труби, близько 1,5 км спеціальних лотків для відводу води та благоустрій дороги. Ми ще працюємо, а люди вже кажуть, що вода йде з ляхів».

Всі робити будуть завершені до кінця року, запевнив перший заступник міського голови Синельниково Володимир Яковин.

«Облдержадміністрація виділила на цей проект 15,6 млн. грн. Дренажними трубами ми прибираємо підтоплення, а лотками - всі поверхневі зливові води. Замість бруду тут буде гарна вулиця», - сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...