App Store Google Play

Мешканців Синельникового врятують від потопу

27.10.2015 19:27
Мешканців Синельникового врятують від потопу
Багнюка по коліно, підземні озера у підвалах будинків та річка, що біжить прямо вулицею. І все це - в центрі Синельниково. Сюди стікаються дощові води з усього міста, ще й рівень ґрунтових вод зависокий.

В результаті - справжній потоп, від якого люди не мали порятунку роками. Та вже незабаром вони геть забудуть про ці незручності. Будівельники завершують прокладати нову систему водовідведення. Робота кипить: до кінця року буде готово. На ліквідацію підтоплення з обласного бюджету виділили 15,6 млн. грн.

«На нашій вулиці черепахи жили», - посміхається мешканець Синельникового Олександр Макаренко. Та одразу додає: такому сусідству зовсім не радий. За словами чоловіка, плазуни посилилися тут через калюжі, які практично ніколи не зникали.

«Коли в місті велика злива, вся вода біжить сюди, в низину. Потім по вулиці Жлоби стікає в балку. Коли після зими скрізь уже сухо, у нас мало не до літа мокро та брудно», - розповів він. Волого було й у підвалах будинків.

Від потоків води подвір'я містян рятував лише рів, який був викопаний просто вздовж дороги. Цьогоріч проблему взялися вирішувати більш ґрунтовно.

«Тут була «мальовнича» траншея, яка поросла кущами, у ній жили собаки. Ми все це прибрали, - пояснив інженер фірми-підрядника Костянтин Кітов. - Зараз працюємо над проектом водозниження. Він включає прокладку 2,8 тис. метрів дренажної труби, близько 1,5 км спеціальних лотків для відводу води та благоустрій дороги. Ми ще працюємо, а люди вже кажуть, що вода йде з ляхів».

Всі робити будуть завершені до кінця року, запевнив перший заступник міського голови Синельниково Володимир Яковин.

«Облдержадміністрація виділила на цей проект 15,6 млн. грн. Дренажними трубами ми прибираємо підтоплення, а лотками - всі поверхневі зливові води. Замість бруду тут буде гарна вулиця», - сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...