App Store Google Play

Мешканців Синельникового врятують від потопу

27.10.2015 19:27
Мешканців Синельникового врятують від потопу
Багнюка по коліно, підземні озера у підвалах будинків та річка, що біжить прямо вулицею. І все це - в центрі Синельниково. Сюди стікаються дощові води з усього міста, ще й рівень ґрунтових вод зависокий.

В результаті - справжній потоп, від якого люди не мали порятунку роками. Та вже незабаром вони геть забудуть про ці незручності. Будівельники завершують прокладати нову систему водовідведення. Робота кипить: до кінця року буде готово. На ліквідацію підтоплення з обласного бюджету виділили 15,6 млн. грн.

«На нашій вулиці черепахи жили», - посміхається мешканець Синельникового Олександр Макаренко. Та одразу додає: такому сусідству зовсім не радий. За словами чоловіка, плазуни посилилися тут через калюжі, які практично ніколи не зникали.

«Коли в місті велика злива, вся вода біжить сюди, в низину. Потім по вулиці Жлоби стікає в балку. Коли після зими скрізь уже сухо, у нас мало не до літа мокро та брудно», - розповів він. Волого було й у підвалах будинків.

Від потоків води подвір'я містян рятував лише рів, який був викопаний просто вздовж дороги. Цьогоріч проблему взялися вирішувати більш ґрунтовно.

«Тут була «мальовнича» траншея, яка поросла кущами, у ній жили собаки. Ми все це прибрали, - пояснив інженер фірми-підрядника Костянтин Кітов. - Зараз працюємо над проектом водозниження. Він включає прокладку 2,8 тис. метрів дренажної труби, близько 1,5 км спеціальних лотків для відводу води та благоустрій дороги. Ми ще працюємо, а люди вже кажуть, що вода йде з ляхів».

Всі робити будуть завершені до кінця року, запевнив перший заступник міського голови Синельниково Володимир Яковин.

«Облдержадміністрація виділила на цей проект 15,6 млн. грн. Дренажними трубами ми прибираємо підтоплення, а лотками - всі поверхневі зливові води. Замість бруду тут буде гарна вулиця», - сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...