App Store Google Play

Експерт: віддати Дніпро екс-регіоналам – поза рамками здорового глузду

27.10.2015 14:46
Експерт: віддати Дніпро екс-регіоналам – поза рамками здорового глузду
Політичний експерт Аналітичної групи «Левіафан» Валентин Гладких вважає, що нинішньому складу ЦВК у Дніпропетровську, який щонайменше тричі проводив ганебні вибори і закривав очі на відверті порушення, довіряти не можна. Про це повідомляє Еспресоtv.

Нинішня влада використовує досвід людей з команди Януковича, які вміють проводити брудні вибори, вважає політичний експерт Аналітичної групи «Левіафан» Валентин Гладких.

«Якщо результати підрахунків не збігаються з даними екзитполів, то це може нагадувати ситуацію за Чеховим: «Однако во время пути собачка могла подрасти». Така практика, коли на дільницях підписувались одні протоколи, а в ЦВК виготовляли зовсім інші, поширена ще з часів Кучми», - сказав Валентин Гладких, коментуючи ситуацію в Дніпропетровську, де екзитполи та підрахунок голосів дають перемогу різним кандидатам.

Експерт вважає, що нинішньому складу ЦВК, який щонайменше тричі проводив ганебні вибори і закривав очі на відверті порушення, довіряти не можна.

«У багатьох виникало небезпідставне питання - а чому Президент і Верховна Рада не хочуть змінювати склад ЦВК попри те, що в багатьох його членів збіг термін повноважень? Думаю, ці вибори дали відповідь на це питання: тому що досвід «професіоналів», які провели вибори в 2010-му, 2012-му і 2013 роках (у 2013 році відбувалися повторні вибори в т.зв. проблемних округах. - Ред.) - навіть коли вже стояв Майдан, знадобився постреволюційній владі», - сказав він.

Експерт переконаний, що нинішні політики, які прийшли до влади «і в руках яких опинився механізм зловживання цією владою задля збільшення своєї ваги і власності, виявились не готовими зректись цих інструментів і змінити правила гри. «Тому ЦВК є тільки інструментом в нечесних руках», - вважає він.

Коментуючи ситуацію з виборами в Дніпропетровську, Валентин Гладких наголосив: «Віддати регіон посіпакам Януковича, які довели країну до війни - це поза рамками здорового глузду». Влада програла в Дніпропетровську вже тому, що не спромоглась виставити там власного рейтингового кандидата і була змушена грати в піддавки, підтримуючи посіпак злочинного режиму», - сказав він.

Експерт нагадав, що в політикумі де-факто уже існує «ширка» - коаліція провладних сил з колишніми регіоналами. «Політичним лідерам, які йдуть на такі альянси, варто пам'ятати просту істину: не завжди ворог мого ворога - мій друг».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...