App Store Google Play

Експерт: віддати Дніпро екс-регіоналам – поза рамками здорового глузду

27.10.2015 14:46
Експерт: віддати Дніпро екс-регіоналам – поза рамками здорового глузду
Політичний експерт Аналітичної групи «Левіафан» Валентин Гладких вважає, що нинішньому складу ЦВК у Дніпропетровську, який щонайменше тричі проводив ганебні вибори і закривав очі на відверті порушення, довіряти не можна. Про це повідомляє Еспресоtv.

Нинішня влада використовує досвід людей з команди Януковича, які вміють проводити брудні вибори, вважає політичний експерт Аналітичної групи «Левіафан» Валентин Гладких.

«Якщо результати підрахунків не збігаються з даними екзитполів, то це може нагадувати ситуацію за Чеховим: «Однако во время пути собачка могла подрасти». Така практика, коли на дільницях підписувались одні протоколи, а в ЦВК виготовляли зовсім інші, поширена ще з часів Кучми», - сказав Валентин Гладких, коментуючи ситуацію в Дніпропетровську, де екзитполи та підрахунок голосів дають перемогу різним кандидатам.

Експерт вважає, що нинішньому складу ЦВК, який щонайменше тричі проводив ганебні вибори і закривав очі на відверті порушення, довіряти не можна.

«У багатьох виникало небезпідставне питання - а чому Президент і Верховна Рада не хочуть змінювати склад ЦВК попри те, що в багатьох його членів збіг термін повноважень? Думаю, ці вибори дали відповідь на це питання: тому що досвід «професіоналів», які провели вибори в 2010-му, 2012-му і 2013 роках (у 2013 році відбувалися повторні вибори в т.зв. проблемних округах. - Ред.) - навіть коли вже стояв Майдан, знадобився постреволюційній владі», - сказав він.

Експерт переконаний, що нинішні політики, які прийшли до влади «і в руках яких опинився механізм зловживання цією владою задля збільшення своєї ваги і власності, виявились не готовими зректись цих інструментів і змінити правила гри. «Тому ЦВК є тільки інструментом в нечесних руках», - вважає він.

Коментуючи ситуацію з виборами в Дніпропетровську, Валентин Гладких наголосив: «Віддати регіон посіпакам Януковича, які довели країну до війни - це поза рамками здорового глузду». Влада програла в Дніпропетровську вже тому, що не спромоглась виставити там власного рейтингового кандидата і була змушена грати в піддавки, підтримуючи посіпак злочинного режиму», - сказав він.

Експерт нагадав, що в політикумі де-факто уже існує «ширка» - коаліція провладних сил з колишніми регіоналами. «Політичним лідерам, які йдуть на такі альянси, варто пам'ятати просту істину: не завжди ворог мого ворога - мій друг».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...