App Store Google Play

Другий тур виборів у Дніпрі визначить «стиль» взаємодії міста і області

27.10.2015 13:01
Другий тур виборів у Дніпрі визначить «стиль» взаємодії міста і області
У різні періоди на Дніпропетровщині між «областю» і «містом» виникала певна напруга. Але ніколи вона не переростала в гостру фазу. Співпраця губернатора і мера - необхідна умова нормального розвитку міста. Таку думку висловив експерт зі стратегічних комунікацій Владислав Міхєєв.

Він підкреслив, що голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко висловлював зацікавленість у тому, щоб за підсумком місцевих виборів у місті нарешті з'явився «суб'єкт», з яким можна розмовляти.

«На сьогодні такий повноцінний суб'єкт відсутній. У Дніпропетровська немає повноважного представника, який виражав би його інтереси. Обласній владі сьогодні просто ні з ким вести нормальний, повноцінний діалог», - підкреслив експерт.

Владислав Міхєєв нагадав, що керівництво області заявляло про готовність визнати вибір городян, яким би він не був. «Пріоритет Резніченка як керівника регіону - мирне будівництво, акцент не на мілітаризм і політику, а на співпрацю та економіку. Він багато спілкується як з внутрішніми, так і з зовнішніми інвесторами. Для них важлива стабільність в регіоні. Спокійні, цивілізовані вибори - один з головних маркерів ситуації в області. Першочергове завдання очільника регіону, щоб політична боротьба не прийняла радикальні форми. «Позаклановість» керівника області - це принципова і стратегічно продумана позиція», - заявив експерт.

Міхєєв зазначив, що ця позиція відповідає настрою жителів регіону. Згідно з соціологічними опитуваннями, 62,3% з них вважають область «мирною», 15,6% - як раніше «прифронтовою», решті - «важко відповісти». 78,5% жителів вважають, що розвиток економіки має бути головним пріоритетом місцевих органів влади.

«Резніченко підкреслює, що буде поважати вибір місцевих громад, яким би він не був. У цьому, власне, суть демократії. Другий тур - головна інтрига виборів у Дніпропетровську. Це не тільки вибори мера, а й вибір «стилю», в якому будуть вести діалог «місто» й «область». Область наполягає, щоб цей стиль був поважним і діловим, не залежно від результату голосування», - сказав Владислав Міхєєв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...