App Store Google Play

Другий тур виборів у Дніпрі визначить «стиль» взаємодії міста і області

27.10.2015 13:01
Другий тур виборів у Дніпрі визначить «стиль» взаємодії міста і області
У різні періоди на Дніпропетровщині між «областю» і «містом» виникала певна напруга. Але ніколи вона не переростала в гостру фазу. Співпраця губернатора і мера - необхідна умова нормального розвитку міста. Таку думку висловив експерт зі стратегічних комунікацій Владислав Міхєєв.

Він підкреслив, що голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко висловлював зацікавленість у тому, щоб за підсумком місцевих виборів у місті нарешті з'явився «суб'єкт», з яким можна розмовляти.

«На сьогодні такий повноцінний суб'єкт відсутній. У Дніпропетровська немає повноважного представника, який виражав би його інтереси. Обласній владі сьогодні просто ні з ким вести нормальний, повноцінний діалог», - підкреслив експерт.

Владислав Міхєєв нагадав, що керівництво області заявляло про готовність визнати вибір городян, яким би він не був. «Пріоритет Резніченка як керівника регіону - мирне будівництво, акцент не на мілітаризм і політику, а на співпрацю та економіку. Він багато спілкується як з внутрішніми, так і з зовнішніми інвесторами. Для них важлива стабільність в регіоні. Спокійні, цивілізовані вибори - один з головних маркерів ситуації в області. Першочергове завдання очільника регіону, щоб політична боротьба не прийняла радикальні форми. «Позаклановість» керівника області - це принципова і стратегічно продумана позиція», - заявив експерт.

Міхєєв зазначив, що ця позиція відповідає настрою жителів регіону. Згідно з соціологічними опитуваннями, 62,3% з них вважають область «мирною», 15,6% - як раніше «прифронтовою», решті - «важко відповісти». 78,5% жителів вважають, що розвиток економіки має бути головним пріоритетом місцевих органів влади.

«Резніченко підкреслює, що буде поважати вибір місцевих громад, яким би він не був. У цьому, власне, суть демократії. Другий тур - головна інтрига виборів у Дніпропетровську. Це не тільки вибори мера, а й вибір «стилю», в якому будуть вести діалог «місто» й «область». Область наполягає, щоб цей стиль був поважним і діловим, не залежно від результату голосування», - сказав Владислав Міхєєв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...