App Store Google Play

Брат і сестра створили сімейний корупційний «підряд»в міграційній службі

27.10.2015 11:08
Брат і сестра створили сімейний корупційний «підряд»в міграційній службі
Корупція в Україні іноді набуває характеру сімейного "бізнесу". Так, на Дніпропетровщині затримані брат і сестра, які, будучи співробітниками міграційної служби, вимагали хабарі від громадян за надання послуг.

Так, 23 жовтня офіцерами військової прокуратури Південного регіону України спільно з Криворізьким відділом протидії злочинності у сфері економіки ГУ МВС України в Дніпропетровській області затримано начальника одного з районних відділів державної міграційної служби та заступника начальника того ж відділу в іншому районі міста - рідних брата і сестру, передає Joinfo.ua з посиланням на Управління у зв'язках з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Близькі родичі створили якийсь «сімейний корупційний підряд» по вимагання й отримання хабарів від громадян, які потребували послуг міграційної служби (оформлення і видачі паспортів, внесення до них необхідних даних і т.п.).

Під час проведення обшуків за місцем роботи чиновників і в належних їм об'єктах нерухомості вилучено грошові кошти, в тому числі в іноземній валюті на загальну суму понад 500 тис. грн.

Обом фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

За поданням прокуратури судом їм обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту з можливістю внесення застави в сумі 826 тис. Грн.

Також, за клопотанням військової прокуратури вирішується питання про накладення арешту на квартири та автомобілі, що належать підозрюваним.

joinfo.ua 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...