App Store Google Play

Брат і сестра створили сімейний корупційний «підряд»в міграційній службі

27.10.2015 11:08
Брат і сестра створили сімейний корупційний «підряд»в міграційній службі
Корупція в Україні іноді набуває характеру сімейного "бізнесу". Так, на Дніпропетровщині затримані брат і сестра, які, будучи співробітниками міграційної служби, вимагали хабарі від громадян за надання послуг.

Так, 23 жовтня офіцерами військової прокуратури Південного регіону України спільно з Криворізьким відділом протидії злочинності у сфері економіки ГУ МВС України в Дніпропетровській області затримано начальника одного з районних відділів державної міграційної служби та заступника начальника того ж відділу в іншому районі міста - рідних брата і сестру, передає Joinfo.ua з посиланням на Управління у зв'язках з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Близькі родичі створили якийсь «сімейний корупційний підряд» по вимагання й отримання хабарів від громадян, які потребували послуг міграційної служби (оформлення і видачі паспортів, внесення до них необхідних даних і т.п.).

Під час проведення обшуків за місцем роботи чиновників і в належних їм об'єктах нерухомості вилучено грошові кошти, в тому числі в іноземній валюті на загальну суму понад 500 тис. грн.

Обом фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

За поданням прокуратури судом їм обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту з можливістю внесення застави в сумі 826 тис. Грн.

Також, за клопотанням військової прокуратури вирішується питання про накладення арешту на квартири та автомобілі, що належать підозрюваним.

joinfo.ua 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...