App Store Google Play

«Капітальний» ремонт Робочої: що змінилося?

26.10.2015 09:28
«Капітальний» ремонт Робочої: що змінилося?
Піар міських і обласних властей на "капітальному" ремонті вул. Робоча в Дніпропетровську був недовгим "ЗОВ" провів інспекцію вулиці Робочої в Дніпропетровську та знайшов низку недоліків, що були дрібницями в порівнянні з тими, які наші успішні господарники спробували заховати під шар асфальту.

На десяту добу з моменту урочистого відкриття руху, "знизу постукали", і свіже дорожнє покриття прийняло свій звичайний вигляд.

Хочеться нагадати промови чиновника, який вимовляв, відзначаючи свою керівну роль у цьому ремонті:

Сайт 056.ua від.01.07.2015: За словами Анатолія Крупського, до початку дорожніх робіт буде виконана заміна та ремонт мереж водо- і теплопостачання, каналізації та зливостоків.

Як пише в соцмережах користувач Данило Іванов, вчора, 25 жовтня, тепловики зіпсували недавно укладене нове дорожнє полотно на вулиці Робочій.

"ідремонтували низ вулиці Робоча, зрівняли трамвайні колії і дорогу.І яким було моє здивування, я б сказав більше - обурення, коли сьогодні, наші тепловики, розкопали НОВИЙ асфальт!!!", - підписав фото користувач.

До кінця тижня керівники КП «Теплоенерго», «Дніпроводоканал» і «Гідроспоруди» повинні надати повний і вичерпний аналіз стану мереж, а також визначитися з переліком необхідних робіт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....