App Store Google Play

«Капітальний» ремонт Робочої: що змінилося?

26.10.2015 09:28
«Капітальний» ремонт Робочої: що змінилося?
Піар міських і обласних властей на "капітальному" ремонті вул. Робоча в Дніпропетровську був недовгим "ЗОВ" провів інспекцію вулиці Робочої в Дніпропетровську та знайшов низку недоліків, що були дрібницями в порівнянні з тими, які наші успішні господарники спробували заховати під шар асфальту.

На десяту добу з моменту урочистого відкриття руху, "знизу постукали", і свіже дорожнє покриття прийняло свій звичайний вигляд.

Хочеться нагадати промови чиновника, який вимовляв, відзначаючи свою керівну роль у цьому ремонті:

Сайт 056.ua від.01.07.2015: За словами Анатолія Крупського, до початку дорожніх робіт буде виконана заміна та ремонт мереж водо- і теплопостачання, каналізації та зливостоків.

Як пише в соцмережах користувач Данило Іванов, вчора, 25 жовтня, тепловики зіпсували недавно укладене нове дорожнє полотно на вулиці Робочій.

"ідремонтували низ вулиці Робоча, зрівняли трамвайні колії і дорогу.І яким було моє здивування, я б сказав більше - обурення, коли сьогодні, наші тепловики, розкопали НОВИЙ асфальт!!!", - підписав фото користувач.

До кінця тижня керівники КП «Теплоенерго», «Дніпроводоканал» і «Гідроспоруди» повинні надати повний і вичерпний аналіз стану мереж, а також визначитися з переліком необхідних робіт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...