App Store Google Play

«Капітальний» ремонт Робочої: що змінилося?

26.10.2015 09:28
«Капітальний» ремонт Робочої: що змінилося?
Піар міських і обласних властей на "капітальному" ремонті вул. Робоча в Дніпропетровську був недовгим "ЗОВ" провів інспекцію вулиці Робочої в Дніпропетровську та знайшов низку недоліків, що були дрібницями в порівнянні з тими, які наші успішні господарники спробували заховати під шар асфальту.

На десяту добу з моменту урочистого відкриття руху, "знизу постукали", і свіже дорожнє покриття прийняло свій звичайний вигляд.

Хочеться нагадати промови чиновника, який вимовляв, відзначаючи свою керівну роль у цьому ремонті:

Сайт 056.ua від.01.07.2015: За словами Анатолія Крупського, до початку дорожніх робіт буде виконана заміна та ремонт мереж водо- і теплопостачання, каналізації та зливостоків.

Як пише в соцмережах користувач Данило Іванов, вчора, 25 жовтня, тепловики зіпсували недавно укладене нове дорожнє полотно на вулиці Робочій.

"ідремонтували низ вулиці Робоча, зрівняли трамвайні колії і дорогу.І яким було моє здивування, я б сказав більше - обурення, коли сьогодні, наші тепловики, розкопали НОВИЙ асфальт!!!", - підписав фото користувач.

До кінця тижня керівники КП «Теплоенерго», «Дніпроводоканал» і «Гідроспоруди» повинні надати повний і вичерпний аналіз стану мереж, а також визначитися з переліком необхідних робіт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...