App Store Google Play

У Філатова за прозорістю голосування стежить штат юристів

25.10.2015 16:06
У Філатова за прозорістю голосування стежить штат юристів
Всі порушення, які будуть зафіксовані на виборчих дільницях у Дніпропетровську, будуть розслідувані, а порушники покарані. З метою приведення до кримінальної відповідальності людей, що зривають чесне і прозоре голосування, штаб лідера «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» Бориса Філатова залучив до роботи цілу команду висококваліфікованих юристів. Про це на брифінгу заявила юрист штабу Бориса Філатова Наталія Костюченко.

«Хочемо благородно попередити, що для всіх, хто купує голоси або будь-яким іншим чином порушує виборче законодавство, ми приготували сюрприз. Мова йде про великій команді юристів, яка працює на нас. Через справедливі судові рішення ми знайдемо управу на скупників людських душ і голосів», - підкреслила юрист.

За її словами, з самого ранку за допомогою організованої штабом інтерактивної карти моніторингу ситуації на дільницях (http://karta2015.dnpr.com.ua), члени команди Бориса Філатова уважно стежать за ходом голосування. Вже зрозуміло, що не всі дільниці відкрилися вчасно, в деяких районах кандидати продовжують відкриту агітацію, а окремі керівники виборчкомів перешкоджають повноцінній роботі спостерігачів (забороняють зйомку).

Крім того, фіксуються випадки порушення таємниці голосування.

«Якщо говорити про ситуацію в цілому, то наймасовіші порушення провокує команда Олександра Вілкула. Вчора ми стали свідками, як її представники масово скуповували голоси. Сьогодні «Опозиційний блок» запустив всі технології, які тільки відомі - вкидання, каруселі, тиск на виборців та ін.», - підкреслила Наталія Костюченко.
Вона також приділила увагу вчорашній ситуації в Бабушкінському районі, де міліцією на приватній квартирі був затриманий скупник голосів, який нібито діяв від імені «УКРОПу».

«Ми впевнені, що цей молодий чоловік, який забезпечував картинку для телекамер, ще не знає, що наша юридична команда впритул працює над тим, щоб він отримав максимальний термін позбавлення волі. Нехай дякує своїм господарів за спробу дискредитації опонентів», - акцентувала увагу Наталя Костюченко.

Відео 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...