App Store Google Play

На багатьох виборчих дільницях зафіксовано порушення, - КВУ

25.10.2015 19:40
На багатьох виборчих дільницях зафіксовано порушення, - КВУ
Виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення організації «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв на спеціальному брифінгу повідомив про масові порушення в ході голосування на місцевих виборах в Дніпропетровську.

За його словами на багатьох виборчих дільницях міста зафіксовані системні порушення. Наприклад, переплутані виборчі округи, є типографічні помилки, зафіксовано невідповідність кількості бюлетенів на деяких ділянках, є багато зіпсованих бюлетенів, бюлетенів без відповідних печаток.

"Порушень багато. У місті не всі дотримуються заборони про агітацію в день виборів. Комунальні служби так і не спробували звільнити місто від агітпродукції. Проводяться незаконні екзит-поли - на території комісій і безпосередньо там, де голосують люди. Зріє ще одна проблема - почастішали факти фотографування бюлетенів. Значить, десь біля дільниць готуються фальсифікації. Якщо виборці фіксують такі факти, про них слід повідомляти", - розповів Станіслав Жолудев.

За його словами крім уже озвучених фактів є безліч точкових порушень.

"На одній з ділянок намагалися винести бюлетень на одязі маленької дитини. Крім того, людям похилого віку в Дніпропетровській лікарні №16 радять, за кого голосувати. Також через неправильне розподілу бюлетенів, люди в різних лікарнях можуть проголосувати більше 1 разу. Це кримінальне порушення", - пояснив експерт.

Він також розповів, що зафіксоване псування бюлетенів для більш високих відсотків у партійних рейтингах на сусідніх територіях.

"Так кандидати позбавляються за конкурентів. Але такі ситуації поки не носять системний характер. Разом з тим, спостерігачі можуть не отримати копії бланків протоколу, які недовидано ТВК. Це можуть використовувати для махінацій", - резюмував Станіслав Жолудев.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...