App Store Google Play

На багатьох виборчих дільницях зафіксовано порушення, - КВУ

25.10.2015 19:40
На багатьох виборчих дільницях зафіксовано порушення, - КВУ
Виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення організації «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв на спеціальному брифінгу повідомив про масові порушення в ході голосування на місцевих виборах в Дніпропетровську.

За його словами на багатьох виборчих дільницях міста зафіксовані системні порушення. Наприклад, переплутані виборчі округи, є типографічні помилки, зафіксовано невідповідність кількості бюлетенів на деяких ділянках, є багато зіпсованих бюлетенів, бюлетенів без відповідних печаток.

"Порушень багато. У місті не всі дотримуються заборони про агітацію в день виборів. Комунальні служби так і не спробували звільнити місто від агітпродукції. Проводяться незаконні екзит-поли - на території комісій і безпосередньо там, де голосують люди. Зріє ще одна проблема - почастішали факти фотографування бюлетенів. Значить, десь біля дільниць готуються фальсифікації. Якщо виборці фіксують такі факти, про них слід повідомляти", - розповів Станіслав Жолудев.

За його словами крім уже озвучених фактів є безліч точкових порушень.

"На одній з ділянок намагалися винести бюлетень на одязі маленької дитини. Крім того, людям похилого віку в Дніпропетровській лікарні №16 радять, за кого голосувати. Також через неправильне розподілу бюлетенів, люди в різних лікарнях можуть проголосувати більше 1 разу. Це кримінальне порушення", - пояснив експерт.

Він також розповів, що зафіксоване псування бюлетенів для більш високих відсотків у партійних рейтингах на сусідніх територіях.

"Так кандидати позбавляються за конкурентів. Але такі ситуації поки не носять системний характер. Разом з тим, спостерігачі можуть не отримати копії бланків протоколу, які недовидано ТВК. Це можуть використовувати для махінацій", - резюмував Станіслав Жолудев.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...