App Store Google Play

На багатьох виборчих дільницях зафіксовано порушення, - КВУ

25.10.2015 19:40
На багатьох виборчих дільницях зафіксовано порушення, - КВУ
Виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення організації «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв на спеціальному брифінгу повідомив про масові порушення в ході голосування на місцевих виборах в Дніпропетровську.

За його словами на багатьох виборчих дільницях міста зафіксовані системні порушення. Наприклад, переплутані виборчі округи, є типографічні помилки, зафіксовано невідповідність кількості бюлетенів на деяких ділянках, є багато зіпсованих бюлетенів, бюлетенів без відповідних печаток.

"Порушень багато. У місті не всі дотримуються заборони про агітацію в день виборів. Комунальні служби так і не спробували звільнити місто від агітпродукції. Проводяться незаконні екзит-поли - на території комісій і безпосередньо там, де голосують люди. Зріє ще одна проблема - почастішали факти фотографування бюлетенів. Значить, десь біля дільниць готуються фальсифікації. Якщо виборці фіксують такі факти, про них слід повідомляти", - розповів Станіслав Жолудев.

За його словами крім уже озвучених фактів є безліч точкових порушень.

"На одній з ділянок намагалися винести бюлетень на одязі маленької дитини. Крім того, людям похилого віку в Дніпропетровській лікарні №16 радять, за кого голосувати. Також через неправильне розподілу бюлетенів, люди в різних лікарнях можуть проголосувати більше 1 разу. Це кримінальне порушення", - пояснив експерт.

Він також розповів, що зафіксоване псування бюлетенів для більш високих відсотків у партійних рейтингах на сусідніх територіях.

"Так кандидати позбавляються за конкурентів. Але такі ситуації поки не носять системний характер. Разом з тим, спостерігачі можуть не отримати копії бланків протоколу, які недовидано ТВК. Це можуть використовувати для махінацій", - резюмував Станіслав Жолудев.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...