App Store Google Play

«Сядут усє!», - Станіслав Жолудєв

23.10.2015 17:39
«Сядут усє!», - Станіслав Жолудєв
Саме такою цитатою героя Анатолія Папанова прикрасив свій спіч під час прес-конференції голова правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв.

Представник КВУ попереджає таким чином, що безпрецедентна кількість спостерігачів, а також діяльність правоохоронних органів не дасть змоги уникнути покарання за спроби фальсифікувати результати виборів до місцевих органів влади.

Станіслав Жолудєв підтвердив, що наразі досягнуто принципіальні домовленості з СБУ та МВС про співпрацю в усіх питаннях, що стосуються виборчого процесу в найближчі дні.

«Ви знаєте, що ці вибори супроводжуються безпрецедентними порушеннями законодавства, і навіть вже не просто виборчого - мова йде про серйозні кримінальні порушення», - розповідає Станіслав Жолудєв. - «Сьогодні порушено кримінальні справи про незаконні зміни в Бабушкінському районному виборчкомі, в міській ТВК. Також відкрито кримінальне провадження в Києві стосовно підроблення документів в ЦВК, на підставі яких відбулися зміни в керівництві Дніпропетровської міської ТВК. Але ж настає момент коли як то кажуть «терпець урвався». Тому я хочу звернутись до тих, хто ще думає, що «якось воно минеться». Повірте, якщо вже питання дійшло до Міністерства внутрішніх справ, то на рівні дільничних, районних виборчих комісій руки у правоохоронців до махінаторів дійдуть. Це я вам гарантую. До цього докладуть максимум зусиль і спостерігачі від незалежних громадських об'єднань, і від кандидатів та партій. Якщо хтось гадає «можливо, пронесе, та це ж всього 5%, це не принципіальне», то я вас запевняю - навіть за один підроблений бюлетень ви сядете».

«Зараз є інсайдерська інформація про значну кількість надрукованих зайвих бланків бюлетенів. Яких саме, для яких регіонів, на чию користь вони будуть використані - нам не відомо. Але вони є. І це вже дає підстави розмірковувати про підготовку до фальсифікацій», - продовжує думку колеги незалежний політолог Володимир Селезньов. - «Навіть можлива така технологія, коли просто кількість бюлетенів не відповідає заявленій кількості - то вже є підставою до визнання голосування на дільниці не дійсним. І навіть не потрібно в такому разі прив'язуватись до того чи іншого кандидата. Тому я хочу нагадати всім членам виборчих комісій, що є такий інструмент роботи як «особлива думка». А відповідальність перед законом за дії чи бездіяльність є персональною. Тому не нехтуйте своїми правами та обов'язками під час підрахунку голосів. «Особлива думка» дозволяє відмінити незаконні рішення комісії».

Окремо експерти повідомили, що вперше за історію незалежності на місцеві вибори приїзджають спостерігачі з інших країн світу. Навіть за кордоном розуміють важливість цих перегонів для подальшого існування цієї держави. Однак є лише одна політсила, яка зацікавлена в тому, щоб міжнародні спостерігачі дали негативну оцінку виборчим процесам в Україні. Іншими словами - щоб весь світ переконався, що "тут - Африка". І ця політсила - Опоблок. Такою була "ложка дьогтю" в цій цікавій прес-конференції.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...