App Store Google Play

Соратники Наливайченка під міськрадою закликали не дати обдурити виборця

23.10.2015 23:10
Соратники Наливайченка під міськрадою закликали не дати обдурити виборця
"Не дайте обдурити по-новому" - так назвали свою акцію активісти Дніпропетровської обласної організації “Антикорупційний рух Валентина Наливайченка”. Під стіни міської ради вийшли разом із ГО “Дух нації”.
 
Молоді патріоти напередодні місцевих виборів — 2015 привернули увагу Дніпропетровська до списків кандидатів, які рвуться до владних крісел. Серед усіх, хто хоче потрапити до міськради, - 115 екс-”регіоналів”. Причому багато з них балотуються від начебто демократичних сил.
 
Наша головна мета - не допустити реваншу колишньої Партії регіонів! Зараз екс-"регіонали" ховаються під різними "політичними масками" та прикриваються патріотичними гаслами. Для прикладу: 20% списку партії Президента - це колишні “біло-блакитні”. Тому маємо бути обізнаними та пильними!" - зазначив під час акції голова Дніпропетровської обласної організації “Антикорупційний рух Валентина Наливайченка” Руслан Колєсніков.
 
Аби люди мали змогу побачити всіх “героїв” в обличчя, активісти біля міської ради вивісили фотографії кандидатів, на яких вказали їхні прізвища та партію, від якої вони зараз балотуються.
 
Підтримати дніпропетровських патріотів зі столиці приїхала екс-радник трьох Міністрів оборони, сотниця 39тої сотні самооброни Майдану, координато ГО “Антикорупційний рух Валентина Наливайченко” Анна Коваленко.
 
Вона впевнена: людям треба доносити інформацію, яка може вплинути на їхній вибір, і як результат — на майбутнє України. Саме тому громадська організація, представником якої вона є, проводить подібні акції по всій Україні. Але саме Дніпропетровськ — це те місто, яке зупинили агресію Кремля та зруйнувало всі плани по створенню так званої Новоросії. Тому вся країна стежитиме за результатами поточних виборів. І дніпряни, каже Анна Коваленко, мають не схибити.
 
Ще один гість акції — репер, фіналіст шоу “Україна має талант” Андрій Чехменок порадував молодь своїми останніми хітами. Вся його творчість зараз, говорить, покликана об'єднати країну та не допустити третього Майдану, бо всі передумови для цього є. Тому Андрій активно закликає кожного українця щоденно боротися з корупцією і почати з себе — не давати хабарів. І 25 жовтня прийти на голосування та зробити обміркований вибір.
 
Аби нагадати дніпрянам, чим може обернутися політична та громадянська активність, активісти Дніпропетровської обласної організації “Антикорупційний рух Валентина Наливайченка” привезли під міську ради шини, як символ подій, які відбувалися на столичному Майдані майже два роки тому.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...