App Store Google Play

Соратники Наливайченка під міськрадою закликали не дати обдурити виборця

23.10.2015 23:10
Соратники Наливайченка під міськрадою закликали не дати обдурити виборця
"Не дайте обдурити по-новому" - так назвали свою акцію активісти Дніпропетровської обласної організації “Антикорупційний рух Валентина Наливайченка”. Під стіни міської ради вийшли разом із ГО “Дух нації”.
 
Молоді патріоти напередодні місцевих виборів — 2015 привернули увагу Дніпропетровська до списків кандидатів, які рвуться до владних крісел. Серед усіх, хто хоче потрапити до міськради, - 115 екс-”регіоналів”. Причому багато з них балотуються від начебто демократичних сил.
 
Наша головна мета - не допустити реваншу колишньої Партії регіонів! Зараз екс-"регіонали" ховаються під різними "політичними масками" та прикриваються патріотичними гаслами. Для прикладу: 20% списку партії Президента - це колишні “біло-блакитні”. Тому маємо бути обізнаними та пильними!" - зазначив під час акції голова Дніпропетровської обласної організації “Антикорупційний рух Валентина Наливайченка” Руслан Колєсніков.
 
Аби люди мали змогу побачити всіх “героїв” в обличчя, активісти біля міської ради вивісили фотографії кандидатів, на яких вказали їхні прізвища та партію, від якої вони зараз балотуються.
 
Підтримати дніпропетровських патріотів зі столиці приїхала екс-радник трьох Міністрів оборони, сотниця 39тої сотні самооброни Майдану, координато ГО “Антикорупційний рух Валентина Наливайченко” Анна Коваленко.
 
Вона впевнена: людям треба доносити інформацію, яка може вплинути на їхній вибір, і як результат — на майбутнє України. Саме тому громадська організація, представником якої вона є, проводить подібні акції по всій Україні. Але саме Дніпропетровськ — це те місто, яке зупинили агресію Кремля та зруйнувало всі плани по створенню так званої Новоросії. Тому вся країна стежитиме за результатами поточних виборів. І дніпряни, каже Анна Коваленко, мають не схибити.
 
Ще один гість акції — репер, фіналіст шоу “Україна має талант” Андрій Чехменок порадував молодь своїми останніми хітами. Вся його творчість зараз, говорить, покликана об'єднати країну та не допустити третього Майдану, бо всі передумови для цього є. Тому Андрій активно закликає кожного українця щоденно боротися з корупцією і почати з себе — не давати хабарів. І 25 жовтня прийти на голосування та зробити обміркований вибір.
 
Аби нагадати дніпрянам, чим може обернутися політична та громадянська активність, активісти Дніпропетровської обласної організації “Антикорупційний рух Валентина Наливайченка” привезли під міську ради шини, як символ подій, які відбувалися на столичному Майдані майже два роки тому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...