App Store Google Play

Міський виборчком готовий порушити закон аби не пустити Філатова у 2 тур

23.10.2015 09:20
Міський виборчком готовий порушити закон аби не пустити Філатова у 2 тур
Масові порушення в процесі підготовки до місцевих виборів у Дніпропетровську можуть призвести до глобальних фальсифікацій безпосередньо в день голосування. Зокрема, мова йде про поставлене місцевим виборчкомам завдання не пропустити у другий тур мерських виборів кандидата від «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» Бориса Філатова.

«Все говорить про те, що буде використана улюблена технологія «регіоналів». Щоб не пустити Бориса Філатова у другий тур об'єдналися сили «Опозиційного Блоку» і БПП практично повністю підконтрольний їм міський виборчком буде бракувати (визнавати недійсними) протоколи з тих дільниць, де лідер «УКРОПу» буде набирати більше голосів, ніж Олександр Вілкул», - розповів політолог Віктор Фєсєв.

За його словами, пропустити у другий тур «кого завгодно, але не Філатова» буде досить складно, адже лідер «УКРОПу», згідно з соціологічними дослідженнями, є найбільш імовірним претендентом на перемогу.

«Я не розумію, як вони збираються «витягнути» рейтинг того ж Курячого на достатній для другого туру рівень, якщо сьогодні його підтримка в 2-2,5 рази нижче, ніж у Філатова», - підкреслив експерт.

Він не виключив того, що для реалізації даного завдання у виборчкомі можуть піти на відверту підробку протоколів, що стане найголоснішим порушенням виборчого законодавства за всю історію незалежної України. Втім, такої можливості не виключають і інші експерти. Так, ряд організацій спостерігачів у четвер, 22 жовтня, звернулися до глави держави з заявою про злочин, що готується в Дніпропетровську. У ньому, зокрема, йдеться про те, що множинні порушення (у тому числі і підробка главою міського виборчкому Юрієм Підлісним виборчої документації, з якою нині розбирається Дніпропетровський апеляційний адмінсуд) може говорити про підготовку до глобального зриву виборчого процесу на Дніпропетровщині.

«Після закриття виборчих дільниць може бути здійснено протиправне переписування виборчих протоколів на користь кандидатів «Опозиційного блоку» за мовчазної згоди виборчкомів і правоохоронних органів», - йдеться в заяві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...