App Store Google Play

Міський виборчком готовий порушити закон аби не пустити Філатова у 2 тур

23.10.2015 09:20
Міський виборчком готовий порушити закон аби не пустити Філатова у 2 тур
Масові порушення в процесі підготовки до місцевих виборів у Дніпропетровську можуть призвести до глобальних фальсифікацій безпосередньо в день голосування. Зокрема, мова йде про поставлене місцевим виборчкомам завдання не пропустити у другий тур мерських виборів кандидата від «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» Бориса Філатова.

«Все говорить про те, що буде використана улюблена технологія «регіоналів». Щоб не пустити Бориса Філатова у другий тур об'єдналися сили «Опозиційного Блоку» і БПП практично повністю підконтрольний їм міський виборчком буде бракувати (визнавати недійсними) протоколи з тих дільниць, де лідер «УКРОПу» буде набирати більше голосів, ніж Олександр Вілкул», - розповів політолог Віктор Фєсєв.

За його словами, пропустити у другий тур «кого завгодно, але не Філатова» буде досить складно, адже лідер «УКРОПу», згідно з соціологічними дослідженнями, є найбільш імовірним претендентом на перемогу.

«Я не розумію, як вони збираються «витягнути» рейтинг того ж Курячого на достатній для другого туру рівень, якщо сьогодні його підтримка в 2-2,5 рази нижче, ніж у Філатова», - підкреслив експерт.

Він не виключив того, що для реалізації даного завдання у виборчкомі можуть піти на відверту підробку протоколів, що стане найголоснішим порушенням виборчого законодавства за всю історію незалежної України. Втім, такої можливості не виключають і інші експерти. Так, ряд організацій спостерігачів у четвер, 22 жовтня, звернулися до глави держави з заявою про злочин, що готується в Дніпропетровську. У ньому, зокрема, йдеться про те, що множинні порушення (у тому числі і підробка главою міського виборчкому Юрієм Підлісним виборчої документації, з якою нині розбирається Дніпропетровський апеляційний адмінсуд) може говорити про підготовку до глобального зриву виборчого процесу на Дніпропетровщині.

«Після закриття виборчих дільниць може бути здійснено протиправне переписування виборчих протоколів на користь кандидатів «Опозиційного блоку» за мовчазної згоди виборчкомів і правоохоронних органів», - йдеться в заяві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...