App Store Google Play

Дніпропетровська МВК перешкоджає роботі активістів

23.10.2015 14:55
Дніпропетровська МВК перешкоджає роботі активістів
Про ці та інші парадокси і порушення передвиборчої гонки-2015 політолог Володимир Селезньов і представник громадянської мережі «Опора» Вадим Головченко розповіли під час прес-конференції в ІА «Міст Дніпро».

Представник громадянської мережі «Опора» Вадим Головченко спостерігає за ходом виборчої кампанії вже 3 місяці. Активіст переконаний, що в центрі уваги на місцевих виборах-2015 знаходяться Дніпропетровськ, а також Харків і Одеса.

«На жаль, наші кандидати і комісії не хочуть працювати в рамках закону. Громадянська мережа «Опора» не є заангажованим представником політичних партій або фінансових груп. Але за всю історію виборчих процесів вона перша на собі відчула тиск і упереджене ставлення з боку Дніпропетровської міської виборчої комісії. Раніше такого не було», - повідомив Вадим Головченко.

На думку Головченко, в першу чергу це пов'язано з відмовою МВК в реєстрації великої кількості представників громадянської мережі «Опора».

«Ми подали до обласного адміністративного суду. Виграли справу. Вони подали апеляцію, що нас дуже здивувало - це зайва трата грошей на судові витрати. Вони програли апеляцію, але видали нам посвідчення з навмисне зробленими формальними помилками», - розповів активіст.

Разом з тим, політолог Володимир Селезньов бачить і інші парадокси виборчої кампанії-2015. Експерт переконаний, що у членів територіальних виборчих комісій є проблеми з кваліфікацією, і підвищена увага ЗМІ до виборів у Дніпропетровську може зіграти з ними злий жарт.

«Коли складається ситуація, при якій один голова комісії докладно розповідає, що кому робити - порушується принцип колегіальності роботи комісій. І голосування членами комісії проходить не зовсім усвідомлено. Підвищена увага ЗМІ може нашкодити з емоційної точки зору - забудуть те, що знають», - вважає політолог.

Також, на думку експертів, ряд питань викликає призначення на посаду голови Дніпропетровської територіальної виборчої комісії Валентини Панкулич.

«Панкулич відома тим, що в часи Януковича при ній пропадали печатки й документи. Тоді вона очолювала ТВК за квотою регіоналів, а областю керував Олександр Вілкул. Панкулич очолила ТВК не спроста - можливо вона буде підігравати кандидату від «Опозиційного блоку», - вважає політолог.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...