App Store Google Play

Дніпропетровська МВК перешкоджає роботі активістів

23.10.2015 14:55
Дніпропетровська МВК перешкоджає роботі активістів
Про ці та інші парадокси і порушення передвиборчої гонки-2015 політолог Володимир Селезньов і представник громадянської мережі «Опора» Вадим Головченко розповіли під час прес-конференції в ІА «Міст Дніпро».

Представник громадянської мережі «Опора» Вадим Головченко спостерігає за ходом виборчої кампанії вже 3 місяці. Активіст переконаний, що в центрі уваги на місцевих виборах-2015 знаходяться Дніпропетровськ, а також Харків і Одеса.

«На жаль, наші кандидати і комісії не хочуть працювати в рамках закону. Громадянська мережа «Опора» не є заангажованим представником політичних партій або фінансових груп. Але за всю історію виборчих процесів вона перша на собі відчула тиск і упереджене ставлення з боку Дніпропетровської міської виборчої комісії. Раніше такого не було», - повідомив Вадим Головченко.

На думку Головченко, в першу чергу це пов'язано з відмовою МВК в реєстрації великої кількості представників громадянської мережі «Опора».

«Ми подали до обласного адміністративного суду. Виграли справу. Вони подали апеляцію, що нас дуже здивувало - це зайва трата грошей на судові витрати. Вони програли апеляцію, але видали нам посвідчення з навмисне зробленими формальними помилками», - розповів активіст.

Разом з тим, політолог Володимир Селезньов бачить і інші парадокси виборчої кампанії-2015. Експерт переконаний, що у членів територіальних виборчих комісій є проблеми з кваліфікацією, і підвищена увага ЗМІ до виборів у Дніпропетровську може зіграти з ними злий жарт.

«Коли складається ситуація, при якій один голова комісії докладно розповідає, що кому робити - порушується принцип колегіальності роботи комісій. І голосування членами комісії проходить не зовсім усвідомлено. Підвищена увага ЗМІ може нашкодити з емоційної точки зору - забудуть те, що знають», - вважає політолог.

Також, на думку експертів, ряд питань викликає призначення на посаду голови Дніпропетровської територіальної виборчої комісії Валентини Панкулич.

«Панкулич відома тим, що в часи Януковича при ній пропадали печатки й документи. Тоді вона очолювала ТВК за квотою регіоналів, а областю керував Олександр Вілкул. Панкулич очолила ТВК не спроста - можливо вона буде підігравати кандидату від «Опозиційного блоку», - вважає політолог.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...