App Store Google Play

Вибори у Дніпрі: агітки без вихідних даних, пряники та вітальні білборди

22.10.2015 13:18
Вибори у Дніпрі: агітки без вихідних даних, пряники та вітальні білборди
За декілька днів до місцевих виборів дніпропетровські спостерігачі громадської мережі ОПОРА розповіли про передвиборчу кампанію, агітаційні матеріали без вихідних даних та пряники від політсил регіону.

За словами Вадима Головченка, законодавство щодо агітаційних матеріалів порушують багато партій. «Це і календарики без вихідних даних, і інформаційні листки про зустрічі з кандидатами, які розвішують на стовбах електромереж і ще незрозуміло де», - додав він.

Спостерігачі ОПОРИ зазначили, що «Опозиційний блок» виготовляє агітаційні матеріали, які роздаються у палатках, за нормами законодавства. Однак ті буклети, що агітатори дають громадянам посеред вулиці - без вихідних даних та печатки.

Окрім того, увагу виборців намагаються привернути і через дітей. «Ми знаємо, що на вихідних у парках багато малечі. Нами було зафіксований факт роздачі пряників з емблемою політсили», - розповів Вадим, демонстуючи на екрані солодощі з написом «Самопоміч».

У сквері біля Підстанції ОПОРА зафіксувала агітматеріали, приклеяні скотчем до дерев від кандидата «Нашого краю» Галини Булавки.

Денис Давидов уточнив, що і у цьому році на дніпропетровців може очікувати порушення Дня тиші.

«Вже зараз у місті з'являються білборди, де не вказана назва партії, однак все зображення виконано у її стилістиці з використанням лозунгів. Окрім того, у Дніпропетровську сьогодні повісили такий креатив у вигляді білборду: «Загид, с Днем рождения! Твои друзья. Побед и свершений!». Усе виконано у кольоровій гамі однієї з політсил», - сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...