App Store Google Play

Вибори у Дніпрі: агітки без вихідних даних, пряники та вітальні білборди

22.10.2015 13:18
Вибори у Дніпрі: агітки без вихідних даних, пряники та вітальні білборди
За декілька днів до місцевих виборів дніпропетровські спостерігачі громадської мережі ОПОРА розповіли про передвиборчу кампанію, агітаційні матеріали без вихідних даних та пряники від політсил регіону.

За словами Вадима Головченка, законодавство щодо агітаційних матеріалів порушують багато партій. «Це і календарики без вихідних даних, і інформаційні листки про зустрічі з кандидатами, які розвішують на стовбах електромереж і ще незрозуміло де», - додав він.

Спостерігачі ОПОРИ зазначили, що «Опозиційний блок» виготовляє агітаційні матеріали, які роздаються у палатках, за нормами законодавства. Однак ті буклети, що агітатори дають громадянам посеред вулиці - без вихідних даних та печатки.

Окрім того, увагу виборців намагаються привернути і через дітей. «Ми знаємо, що на вихідних у парках багато малечі. Нами було зафіксований факт роздачі пряників з емблемою політсили», - розповів Вадим, демонстуючи на екрані солодощі з написом «Самопоміч».

У сквері біля Підстанції ОПОРА зафіксувала агітматеріали, приклеяні скотчем до дерев від кандидата «Нашого краю» Галини Булавки.

Денис Давидов уточнив, що і у цьому році на дніпропетровців може очікувати порушення Дня тиші.

«Вже зараз у місті з'являються білборди, де не вказана назва партії, однак все зображення виконано у її стилістиці з використанням лозунгів. Окрім того, у Дніпропетровську сьогодні повісили такий креатив у вигляді білборду: «Загид, с Днем рождения! Твои друзья. Побед и свершений!». Усе виконано у кольоровій гамі однієї з політсил», - сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...