App Store Google Play

У Дніпропетровську можлива фальсифікація виборчих протоколів, – експерт

22.10.2015 19:06
У Дніпропетровську можлива фальсифікація виборчих протоколів, – експерт
Основні фальсифікації на виборах відбуваються на рівні міської територіальної виборчої комісії. Про це, на своїй сторінці в соціальній мережі написав політолог Андрій Шуліка.

«Багато людей думають, що фальсифікація результатів виборів відбувається на виборчій дільниці під час підрахунку бюлетенів. Тому вони уявляють, що процес фальсифікації представляє собою: запуск «каруселей», вкидання бюлетенів, махінації при процесі підрахунку голосів. Але основні можливості вплинути не зовсім законними методами на виборчий процес має, насамперед, центральна та міські територіальні комісії. Вони працюють не стільки з бюлетенями, скільки з протоколами. І на цьому етапі мають можливість впливати на результати виборів», - упевнений експерт.

За його словами глобальних фальсифікацій з боку комісій слід чекати в Дніпропетровську, оскільки більшість з них сформовані за дуже дивним принципом - вони складаються всього лише з представників двох політичних сил.

«Виборчий процес в 2015 році вже пов'язаний з деякими скандалами щодо діяльності територіальних виборчих комісій. Один тільки їх склад викликає безліч питань. Практично в усіх ТВК представники БПП займають посаду глави, заступника чи секретаря. Складно уявити, що їм настільки пощастило при проведенні жеребкування», - пояснив політолог.

За його словами більше половини комісій в Дніпропетровську складають представники БПП і ОП. Крім того, потрібно відзначити, що перший заступник Адміністрації Президента Віктор Ковальчук за гроші Сергія Курченко фінансує партію «Наш Край», яка грає на руку «Опозиційному блоку» і сприяє розколу країни, чим, безумовно, підставляє Президента.

Також експерт зазначає, що протягом усього виборчого процесу ТВК постійно переслідують скандали: зміни в нарізці округів; відмова в реєстрації, а потім повернення, деяких кандидатів; відмова в реєстрації представників громадських організацій, несподівана зміна глави міської виборчої комісії.

«Таке враження, що деякі кандидати і партії хочуть максимально перестрахуватися. Зробити все, аби був забезпечений потрібний результат. Дивно, що про все це доводиться говорити не в 2012 році, а в 2015. Нас начебто намагаються переконати, що Україна і політики помінялися. Поки віриться слабо», - написав Андрій Шуліка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...