App Store Google Play

МВС порушено кримінальну справу через незаконну зміну голови ТВК

22.10.2015 20:13
МВС порушено кримінальну справу через незаконну зміну голови ТВК
Сьогодні в МВС звернулися представники політичних партій "Нова Політика" і "Жінки за Майбутнє" із заявою про скоєння злочину проти виборчих прав громадян, а саме, подачі поки не встановленими особами, підроблених документів по заміні членів Дніпропетровської міської виборчої комісії від імені цих політичних сил у ЦВК.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"Зловмисники, підробивши підписи та печатки політичних партій, подали заяви про заміну представників у міській виборчій комісії міста Дніпропетровська без відома відповідних політичних сил.

Центральна виборча комісія на підставі даних підроблених заяв прийняла рішення про заміну членів Дніпропетровської міської виборчої комісії на осіб не мають ніякого відношення до даних політичних сил.

Мета дій зловмисників очевидна - зробити Дніпропетровську міську виборчу комісії не дієздатною, а значить не здатної встановити результати.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков негайно відреагував на звернення політичних сил і моє депутатське звернення.
За даним фактом головним слідчим управлінням МВС розпочато кримінальне провадження в частині 1-3 - їй і частини 4 -ої ст. 358 ст. Кримінального кодексу - підробка документів, санкція якої передбачає для зловмисників до 5 років позбавлення волі.

Політичні партії, представники яких були замінені без їх згоди направили свої заяви до ЦВК з вимогою скасувати рішення про заміну членів Дніпропетровської міської виборчої комісії, як прийняте на підставі підроблених документів.

Упевнений, що на своєму найближчому засіданні ЦВК задовольнить такі заяви політичних партій і відновить законність.

Ця добре продумана і організована провокація, спрямована на зрив виборів міського голови Дніпропетровська була зупинена своєчасним втручанням правоохоронних органів.

Також як будуть зупинені і будь-які інші спроби зірвати вибори як у Дніпропетровську, так і в інших містах України.
Але сам факт такого роду брутальної спроби вплинути на хід виборчого процесу на Дніпропетровщині, показує, що ті сили, які не отримали належної кримінальної оцінки своїх дій після перемоги Майдану, піднімають голову і готові використовувати будь-які брудні методи, щоб намагатися незаконно вплинути на результати демократичного волевиявлення жителів Дніпропетровська", - повідомив Антон Геращенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...