App Store Google Play

МВС порушено кримінальну справу через незаконну зміну голови ТВК

22.10.2015 20:13
МВС порушено кримінальну справу через незаконну зміну голови ТВК
Сьогодні в МВС звернулися представники політичних партій "Нова Політика" і "Жінки за Майбутнє" із заявою про скоєння злочину проти виборчих прав громадян, а саме, подачі поки не встановленими особами, підроблених документів по заміні членів Дніпропетровської міської виборчої комісії від імені цих політичних сил у ЦВК.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"Зловмисники, підробивши підписи та печатки політичних партій, подали заяви про заміну представників у міській виборчій комісії міста Дніпропетровська без відома відповідних політичних сил.

Центральна виборча комісія на підставі даних підроблених заяв прийняла рішення про заміну членів Дніпропетровської міської виборчої комісії на осіб не мають ніякого відношення до даних політичних сил.

Мета дій зловмисників очевидна - зробити Дніпропетровську міську виборчу комісії не дієздатною, а значить не здатної встановити результати.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков негайно відреагував на звернення політичних сил і моє депутатське звернення.
За даним фактом головним слідчим управлінням МВС розпочато кримінальне провадження в частині 1-3 - їй і частини 4 -ої ст. 358 ст. Кримінального кодексу - підробка документів, санкція якої передбачає для зловмисників до 5 років позбавлення волі.

Політичні партії, представники яких були замінені без їх згоди направили свої заяви до ЦВК з вимогою скасувати рішення про заміну членів Дніпропетровської міської виборчої комісії, як прийняте на підставі підроблених документів.

Упевнений, що на своєму найближчому засіданні ЦВК задовольнить такі заяви політичних партій і відновить законність.

Ця добре продумана і організована провокація, спрямована на зрив виборів міського голови Дніпропетровська була зупинена своєчасним втручанням правоохоронних органів.

Також як будуть зупинені і будь-які інші спроби зірвати вибори як у Дніпропетровську, так і в інших містах України.
Але сам факт такого роду брутальної спроби вплинути на хід виборчого процесу на Дніпропетровщині, показує, що ті сили, які не отримали належної кримінальної оцінки своїх дій після перемоги Майдану, піднімають голову і готові використовувати будь-які брудні методи, щоб намагатися незаконно вплинути на результати демократичного волевиявлення жителів Дніпропетровська", - повідомив Антон Геращенко.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...