App Store Google Play

БПП в Дніпропетровську знову агітує за «Опозиційний блок»

22.10.2015 19:39
БПП в Дніпропетровську знову агітує за «Опозиційний блок»
Перший заступник голови фракції «Блоку Петра Порошенка» Ігор Кононенко, який очолив центральний виборчий штаб партії «БПП - Солідарність» на місцевих виборах 25 жовтня, веде приховану агітацію за Олександра Вілкула, кандидата в мери Дніпропетровська від «Опозиційного блоку». До такого висновку прийшли експерти, що проаналізували недавню заяву політика.

Йдеться про його висловлювання щодо шансів свого однопартійця Максима Курячого, який балотується на аналогічну посаду. «Максим Курячий проводить там (в Дніпропетровську - прим.ред.) досить динамічну кампанію, центральний штаб йому серйозно допомагає ... і зараз, по суті, йде боротьба з Філатовим за вихід у другий тур», - сказав Ігор Кононенко.

Враховуючи існуючий розклад електоральних симпатій в місті, де в більшості соціологічних досліджень лідирує саме Борис Філатов, своєю заявою глава виборчого штабу БПП фактично ставить на перше місце виборчих перегонів Олександра Вілкула.

«Дуже дивно, що представник партії влади вже сьогодні не сумнівається в тому, що результатом виборів стане вихід у другий тур пана Вілкула. Причому, зауважте, того самого Вілкула, який представляє нібито опозицію до БПП», - зазначає політолог Віктор Фесев.

За його словами, це чергове свідчення наявності домовленості між президентською партією і «Опозиційним блоком» у Дніпропетровську.

«Якщо вони вже знають, яким буде результат, то навіщо нам взагалі голосування? Складається відчуття, що вони вже вирішили, як «правильно» порахувати голоси», - підкреслює політолог, акцентуючи увагу на високій імовірності фальсифікацій, що готуються із застосуванням адміністративного ресурсу.

Показово, що в реальній соціології шанси Максима Курячого на потрапляння у другий тур мінімальні. «Для того, щоб вийти у другий тур, кандидату від БПП необхідно «перескочити», за різними даними, 2-3 суперників. Наші дослідження свідчать про те, що його підтримка на сьогоднішній день не перевищує 10% голосів виборців», - зазначає Сергій Кузьменко, директор центру «Всеукраїнський соціологічний союз».
Експерти в один голос говорять про те, що виборча гонка в Дніпропетровську, що об'єднала зусилля нібито непримиренних суперників «Опозиційний блок» і «Блок Петра Порошенка», повертає країну до часів найтемніших передвиборчих кампаній часів злочинного режиму Януковича.

«Взявши на озброєння всі найбрудніші технології Партії Регіонів, ці політики як і раніше кулуарно «розподіляють» результати виборів - якій партії скільки місць дістанеться, який кандидат в якому регіоні стане мером і так далі», - наголошує Віктор Фесев.

При цьому, говорить політолог, все це відбувається силами не тільки пана Кононенка, але й керівника ЦВК Михайла Охендовського (який з тих самих часів залишився незмінним, як і більша частина команди комісії), а також глави дніпропетровської міської виборчої комісії Юрія Підлісного, раніше відомого як довірена особа Віктора Януковича.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...