App Store Google Play

Комбінат Тарути не доплатить міськраді 5 мільйонів орендної плати

21.10.2015 12:23
Комбінат Тарути не доплатить міськраді 5 мільйонів орендної плати
Суд відмовив у позові прокуратури, яка хотіла стягнути з ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського» 5,33 млн грн. на користь Дніпродзержинської міської ради. Про це свідчить постанова Госпсуду Дніпропетровської області від 25 вересня.

У 2005 році Дніпродзержинська міськрада передала в оренду на 30 років меткомбінату земельну ділянку розміром 473 га, із яких під розміщення металургійного виробництва - 257 га, землі залізниці - 75 га, під'їзні залізничні колії - 34 га, внутрішньозаводські автодороги та асфальтові площадки - 26 га, об'єкти інженерної інфраструктури - 41 га, зелені насадження - 38 га.

10 років тому нормативна грошова оцінка земельної ділянки склала 1,17 млрд грн., а орендна плата - 1,17 млн грн. на місяць, що становило 14,07 млн грн. на рік.

У 2013 році Дніпродзержинська міськрада встановила базову вартість 1 кв м землі у місті у розмірі 199,64 грн. Після цього у тому ж році міськрада та меткомбінат уклали додаткову угоду, згідно з якою орендна плата, починаючи з 1 січня 2014 року, збільшилася до 72,92 млн грн. на рік.
У період з 1 січня по 31 березня минулого року меткомбінат не доплатив у бюджет міської ради 5,33 млн грн. орендної плати. Прокуратура звернулася до суду, аби підприємство сплатило цю суму.

Суд визнав факт недоплати, але у позові прокуратурі відмовив, оскільки вона вимагала стягнути з меткомбінату 5,33 млн грн. збитків, але за рішенням суду ці гроші - недоплата меткомбінатом орендної плати, а не збитки.

Основним акціонером ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського» є корпорація «Індустріальна Спілка Донбасу» Сергія Тарути.

nashigroshi.org

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...