App Store Google Play

Комбінат Тарути не доплатить міськраді 5 мільйонів орендної плати

21.10.2015 12:23
Комбінат Тарути не доплатить міськраді 5 мільйонів орендної плати
Суд відмовив у позові прокуратури, яка хотіла стягнути з ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського» 5,33 млн грн. на користь Дніпродзержинської міської ради. Про це свідчить постанова Госпсуду Дніпропетровської області від 25 вересня.

У 2005 році Дніпродзержинська міськрада передала в оренду на 30 років меткомбінату земельну ділянку розміром 473 га, із яких під розміщення металургійного виробництва - 257 га, землі залізниці - 75 га, під'їзні залізничні колії - 34 га, внутрішньозаводські автодороги та асфальтові площадки - 26 га, об'єкти інженерної інфраструктури - 41 га, зелені насадження - 38 га.

10 років тому нормативна грошова оцінка земельної ділянки склала 1,17 млрд грн., а орендна плата - 1,17 млн грн. на місяць, що становило 14,07 млн грн. на рік.

У 2013 році Дніпродзержинська міськрада встановила базову вартість 1 кв м землі у місті у розмірі 199,64 грн. Після цього у тому ж році міськрада та меткомбінат уклали додаткову угоду, згідно з якою орендна плата, починаючи з 1 січня 2014 року, збільшилася до 72,92 млн грн. на рік.
У період з 1 січня по 31 березня минулого року меткомбінат не доплатив у бюджет міської ради 5,33 млн грн. орендної плати. Прокуратура звернулася до суду, аби підприємство сплатило цю суму.

Суд визнав факт недоплати, але у позові прокуратурі відмовив, оскільки вона вимагала стягнути з меткомбінату 5,33 млн грн. збитків, але за рішенням суду ці гроші - недоплата меткомбінатом орендної плати, а не збитки.

Основним акціонером ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського» є корпорація «Індустріальна Спілка Донбасу» Сергія Тарути.

nashigroshi.orgHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...