App Store Google Play

Комбінат Тарути не доплатить міськраді 5 мільйонів орендної плати

21.10.2015 12:23
Комбінат Тарути не доплатить міськраді 5 мільйонів орендної плати
Суд відмовив у позові прокуратури, яка хотіла стягнути з ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського» 5,33 млн грн. на користь Дніпродзержинської міської ради. Про це свідчить постанова Госпсуду Дніпропетровської області від 25 вересня.

У 2005 році Дніпродзержинська міськрада передала в оренду на 30 років меткомбінату земельну ділянку розміром 473 га, із яких під розміщення металургійного виробництва - 257 га, землі залізниці - 75 га, під'їзні залізничні колії - 34 га, внутрішньозаводські автодороги та асфальтові площадки - 26 га, об'єкти інженерної інфраструктури - 41 га, зелені насадження - 38 га.

10 років тому нормативна грошова оцінка земельної ділянки склала 1,17 млрд грн., а орендна плата - 1,17 млн грн. на місяць, що становило 14,07 млн грн. на рік.

У 2013 році Дніпродзержинська міськрада встановила базову вартість 1 кв м землі у місті у розмірі 199,64 грн. Після цього у тому ж році міськрада та меткомбінат уклали додаткову угоду, згідно з якою орендна плата, починаючи з 1 січня 2014 року, збільшилася до 72,92 млн грн. на рік.
У період з 1 січня по 31 березня минулого року меткомбінат не доплатив у бюджет міської ради 5,33 млн грн. орендної плати. Прокуратура звернулася до суду, аби підприємство сплатило цю суму.

Суд визнав факт недоплати, але у позові прокуратурі відмовив, оскільки вона вимагала стягнути з меткомбінату 5,33 млн грн. збитків, але за рішенням суду ці гроші - недоплата меткомбінатом орендної плати, а не збитки.

Основним акціонером ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського» є корпорація «Індустріальна Спілка Донбасу» Сергія Тарути.

nashigroshi.org

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...