App Store Google Play

#KHMELNITSKY їде до Дніпропетровська

21.10.2015 13:27
#KHMELNITSKY їде до Дніпропетровська
У п'ятницю, 23 жовтня, о 19:00, на одній з головних творчих майданчиків Дніпропетровська, виступить поет Андрій Хмельницький, голова Запорізького центрального творчого об'єднання "Стихія", з презентацією свого нового арт-проекту #KHMELNITSKY. Особливим гостем літературно-музичного вечора стане популярний дніпропетровський поет - Герман Майєр.

Дніпропетровськ Андрій відвідає в рамках свого першого повноцінного туру. Проект #KHMELNITSKY - це щось більше, ніж просто вірші. Все починалося чотири роки тому, в промисловому і індустріальному Запоріжжі.

Чого тільки не було за чотири минулих роки - сотня організованих заходів, яскраві, неймовірні проекти, що стали постійними і мають колосальну підтримку в рідному місті. Перші виступи - літературники, природники, квартирники, перші поїздки по містах - Харків, Київ, Дніпропетровськ.

Перша книга, видана за рахунок приватних інвесторів, в іншій країні тиражем в 500 екземплярів, розлетілася майже дочиста - по руках на концертах, по бібліотеках, книгарнях. Перший аудіоальбом, що отримав досить велику популярність серед запорізької літературної тусовки і досі звучить у навушниках вірних шанувальників довгими осінніми вечорами і ночами.

Взявши невеликий творчий відпустку в грудні минулого року, щоб зібратися з думками, силами, натхненням і втілити в життя головну свою ідею - літературно-музичний арт-проект #KHMELNITSKY, Андрій вийшов на сцену з першою його предпрезентаціей в травні.

"У сучасному світі ми можемо давати людям більше, ніж просто вірші. Ми можемо дарувати їм неповторні образи, образи, які не забуваються, не виходять з голови, залишаються в серці, завдяки голосу, музиці, шоу-постановок", - говорить сам Андрій.

Слідом за Дніпропетровськом стартує перший тур містами України - Харків, Київ, Львів, Одеса, Миколаїв, Чернігів та Біла Церква.

Варто відзначити, що найближчим часом буде опублікований новий, другий аудіо-альбом Андрія, а тепер в рамках арт-проекту #KHMELNITSKY, над яким триває колосальна робота. 10 нових віршів, кілька дуетів, тільки авторська музика і неймовірні почуття.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...