App Store Google Play

Жителі Кривого Рогу обурені агітацією «Оппоблоку» на багатоповерхівках

20.10.2015 15:39
Жителі Кривого Рогу обурені агітацією «Оппоблоку» на багатоповерхівках
Мешканці житлових будинків м. Кривого Рогу скаржаться до міліції щодо неправомірного розміщення на їх будинку агітаційних матеріалів «Опозиційного блоку». Міліція з рішеннями зволікає.

Як раніше повідомляла ОПОРА, жителі мікрорайону Східний-1 (Довгинцівський район) звертались до правоохоронних органів з заявою про незаконне розміщення агітаційної реклами «Опозиційного блоку» на житловому будинку. Як стало відомо, це не поодинокий випадок. Міліція отримувала заяви і від жителів будинку по вул. Харітонова, 15 (Центрально-Міський район), на якому було змонтовано подібний агітаційний щит.

Юрист криворізького штабу «Опозиційного блоку» у телефонній розмові повідомив, що вони діють у межах правового поля, а заяви від двох чоловік не матимуть сенсу.

Стосовно заяви мешканців Східного-1, у прес-службі Довгинцівського УМВС спостерігачеві ОПОРИ повідомили, що слідчий щоденно надсилає запити до міськвиконкому, щоб розуміти чи був будинок визначений як місце для агітації, але відповіді не отримує.

Журналісти видання «Точка Опори» отримали інформацію від міськвиконкому значно швидше. Так, стало відомо, що місцями визначеними для розміщення передвиборчої агітації є: 134 стенди та 94 дошки для оголошень.

Прес-служба УМВС Центрально-Міського району обіцяла надати інформацію трохи згодом, адже керівництво на нараді.

ОПОРА і надалі інформуватиме про хід подій.

Нагадуємо, що згідно ч. 4 ст. 56 ЗУ «Про місцеві вибори»: Плакати, стенди, листівки та інші друковані агітаційні матеріали (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) розміщуються лише у місцях, визначених і обладнаних місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування не пізніш як за 45 днів до дня голосування.

ОПОРА Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...