App Store Google Play

Жителі Кривого Рогу обурені агітацією «Оппоблоку» на багатоповерхівках

20.10.2015 15:39
Жителі Кривого Рогу обурені агітацією «Оппоблоку» на багатоповерхівках
Мешканці житлових будинків м. Кривого Рогу скаржаться до міліції щодо неправомірного розміщення на їх будинку агітаційних матеріалів «Опозиційного блоку». Міліція з рішеннями зволікає.

Як раніше повідомляла ОПОРА, жителі мікрорайону Східний-1 (Довгинцівський район) звертались до правоохоронних органів з заявою про незаконне розміщення агітаційної реклами «Опозиційного блоку» на житловому будинку. Як стало відомо, це не поодинокий випадок. Міліція отримувала заяви і від жителів будинку по вул. Харітонова, 15 (Центрально-Міський район), на якому було змонтовано подібний агітаційний щит.

Юрист криворізького штабу «Опозиційного блоку» у телефонній розмові повідомив, що вони діють у межах правового поля, а заяви від двох чоловік не матимуть сенсу.

Стосовно заяви мешканців Східного-1, у прес-службі Довгинцівського УМВС спостерігачеві ОПОРИ повідомили, що слідчий щоденно надсилає запити до міськвиконкому, щоб розуміти чи був будинок визначений як місце для агітації, але відповіді не отримує.

Журналісти видання «Точка Опори» отримали інформацію від міськвиконкому значно швидше. Так, стало відомо, що місцями визначеними для розміщення передвиборчої агітації є: 134 стенди та 94 дошки для оголошень.

Прес-служба УМВС Центрально-Міського району обіцяла надати інформацію трохи згодом, адже керівництво на нараді.

ОПОРА і надалі інформуватиме про хід подій.

Нагадуємо, що згідно ч. 4 ст. 56 ЗУ «Про місцеві вибори»: Плакати, стенди, листівки та інші друковані агітаційні матеріали (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) розміщуються лише у місцях, визначених і обладнаних місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування не пізніш як за 45 днів до дня голосування.

ОПОРА 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...