App Store Google Play

Вілкул молодший може отримати від 7 до 12 років ув'язнення

20.10.2015 10:16
Вілкул молодший може отримати від 7 до 12 років ув'язнення
В п'ятницю, 16 жовтня, Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська зобов'язав прокуратуру Дніпропетровської області порушити кримінальне провадження відносно Олександра Юрійовича Вілкула, народного депутата та кандидата в мери Дніпропетровська. Про це в прямому ефірі ТРК «Регіон» заявила Голова ради ГО Правозахисна група «Січ» Оксана Томчук. 

Правозахисниця зазначила, що до отримання ухвали суду заява про злочин, яку подали ще 2 вересня, пройшла довгий і заплутаний шлях. Прокуратура не реєструвала заяву, слідчий суддя не виносив ухвалу про відкриття кримінального провадження, система чинила активний опір. 

Але наразі ухвала суду є і слідство має відбутися. За словами правозахисників, Оксани Томчук та Віталія Погосяна, Олександра Вілкула у заяві звинувачено за ч.5 ст 191 ( привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2ст.364( зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Відповідальність, яка грозить Вілкулу за даними статтями - позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

У заяві фігурують три об`єкта: надземний перехід на пр.. ім.. газети Правда, недобудована об`їздна дорога та метро. За словами Оксани Томчук, загальну суму збитків в бюджеті після дій «крєпкого хозяйствєнніка» має встановити слідство, але найменша гарантовано вкрадена сума становить 1 млн. доларів. 
Як заявляють юристи «Січі» - це не остання справа проти Олександра Юрійовича, наразі триває збір фактажу для наступних звернень до правоохоронних органів. 
«Олександр Вілкул буде переконувати, що це політична розправа, але ми лише хочемо довести злочини «хозяйствєнніка» під час його управління областю» - наголосила Томчук. 

Відео

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...