App Store Google Play

Вілкул молодший може отримати від 7 до 12 років ув'язнення

20.10.2015 10:16
Вілкул молодший може отримати від 7 до 12 років ув'язнення
В п'ятницю, 16 жовтня, Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська зобов'язав прокуратуру Дніпропетровської області порушити кримінальне провадження відносно Олександра Юрійовича Вілкула, народного депутата та кандидата в мери Дніпропетровська. Про це в прямому ефірі ТРК «Регіон» заявила Голова ради ГО Правозахисна група «Січ» Оксана Томчук. 

Правозахисниця зазначила, що до отримання ухвали суду заява про злочин, яку подали ще 2 вересня, пройшла довгий і заплутаний шлях. Прокуратура не реєструвала заяву, слідчий суддя не виносив ухвалу про відкриття кримінального провадження, система чинила активний опір. 

Але наразі ухвала суду є і слідство має відбутися. За словами правозахисників, Оксани Томчук та Віталія Погосяна, Олександра Вілкула у заяві звинувачено за ч.5 ст 191 ( привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2ст.364( зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Відповідальність, яка грозить Вілкулу за даними статтями - позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

У заяві фігурують три об`єкта: надземний перехід на пр.. ім.. газети Правда, недобудована об`їздна дорога та метро. За словами Оксани Томчук, загальну суму збитків в бюджеті після дій «крєпкого хозяйствєнніка» має встановити слідство, але найменша гарантовано вкрадена сума становить 1 млн. доларів. 
Як заявляють юристи «Січі» - це не остання справа проти Олександра Юрійовича, наразі триває збір фактажу для наступних звернень до правоохоронних органів. 
«Олександр Вілкул буде переконувати, що це політична розправа, але ми лише хочемо довести злочини «хозяйствєнніка» під час його управління областю» - наголосила Томчук. 

Відео

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...