App Store Google Play

Тиждень музейної моди очікуємо в Дніпропетровську

20.10.2015 12:04
Тиждень музейної моди очікуємо в Дніпропетровську
22 - 23 жовтня 2015 Дніпропетровський художній музей проводить акцію - тиждень музейної моди, яка проходитиме на двох музейних майданчиках.

Мода - це періодичні зміни певних форм будь сфери людського існування: мистецтва, мови, одягу, зачіски, поведінки. Незважаючи на своє власне, яскраве вираження, такі зміни недовговічні, оскільки пов'язані з невблаганною спрагою новизни. Тема музейної моди - це шляхи безперервного пошуку зовнішнього досконалості, що відображає духовні цінності.

22 жовтня 2015 в приміщенні художнього музею в рамках тижня музейної моди відбудеться третій етап молодіжного проекту «Городянка. XIX століття. Катеринослав».

Проект стартував 26 березня 2015 у Дніпропетровському художньому музеї. На суд глядачів були представлені реконструкції історичних костюмів згідно живописних портретів. В якості джерела натхнення було запропоновано звернутися до трьох картин із зібрання музею, які відображають світський костюм городянки епохи XIX століття Катеринослава: робота Веніг К. Б. «Жіночий портрет» і картини невідомих авторів української школи - «Портрет невідомої в блакитній» і «Портрет Марії Михайлівни Князєвої». Жага зупинити мить, художньо відобразити її в костюмному образі минулого століття спонукає творчу молодь донести ідеал краси. Виготовлення студентами сучасні колекції одягу з елементами запропонованих історичних костюмів були відібрані на фестивалі молодіжної моди «Весняна акварель» (Дніпропетровський коледж технологій та дизайну) в рамках якого проходив II етап «Горожанка. XIX століття. Катеринослав ». Захід передбачає демонстрацію реконструйованих костюмів і показ сучасних колекцій одягу.

Здійснити подорож в не настільки віддалене минуле пропонує програма другого дня музейної моди «Ретроспектива ХХ століття», яка відбудеться 23 жовтня 2015 в приміщенні технічного музею «Машини часу». Розповідь про те, як смаки, погляди, менталітет впливали не тільки на появу стилів в одязі протягом ХХ століття, але і як це відбилося в пошуках цікавих моделей автомобілів для створення необхідного іміджу.

Глядачі дізнаються багато нового про історію світового автомобілебудування, отримають естетичне задоволення від інсталяції транспортних раритетів і костюмів різних стилів ХХ століття, здійснять подорож в минуле. Чим ближче ми до нашого власного часу, тим важче стає відрізнити скороминущу моду від неминущі досягнень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....