App Store Google Play

Тиждень музейної моди очікуємо в Дніпропетровську

20.10.2015 12:04
Тиждень музейної моди очікуємо в Дніпропетровську
22 - 23 жовтня 2015 Дніпропетровський художній музей проводить акцію - тиждень музейної моди, яка проходитиме на двох музейних майданчиках.

Мода - це періодичні зміни певних форм будь сфери людського існування: мистецтва, мови, одягу, зачіски, поведінки. Незважаючи на своє власне, яскраве вираження, такі зміни недовговічні, оскільки пов'язані з невблаганною спрагою новизни. Тема музейної моди - це шляхи безперервного пошуку зовнішнього досконалості, що відображає духовні цінності.

22 жовтня 2015 в приміщенні художнього музею в рамках тижня музейної моди відбудеться третій етап молодіжного проекту «Городянка. XIX століття. Катеринослав».

Проект стартував 26 березня 2015 у Дніпропетровському художньому музеї. На суд глядачів були представлені реконструкції історичних костюмів згідно живописних портретів. В якості джерела натхнення було запропоновано звернутися до трьох картин із зібрання музею, які відображають світський костюм городянки епохи XIX століття Катеринослава: робота Веніг К. Б. «Жіночий портрет» і картини невідомих авторів української школи - «Портрет невідомої в блакитній» і «Портрет Марії Михайлівни Князєвої». Жага зупинити мить, художньо відобразити її в костюмному образі минулого століття спонукає творчу молодь донести ідеал краси. Виготовлення студентами сучасні колекції одягу з елементами запропонованих історичних костюмів були відібрані на фестивалі молодіжної моди «Весняна акварель» (Дніпропетровський коледж технологій та дизайну) в рамках якого проходив II етап «Горожанка. XIX століття. Катеринослав ». Захід передбачає демонстрацію реконструйованих костюмів і показ сучасних колекцій одягу.

Здійснити подорож в не настільки віддалене минуле пропонує програма другого дня музейної моди «Ретроспектива ХХ століття», яка відбудеться 23 жовтня 2015 в приміщенні технічного музею «Машини часу». Розповідь про те, як смаки, погляди, менталітет впливали не тільки на появу стилів в одязі протягом ХХ століття, але і як це відбилося в пошуках цікавих моделей автомобілів для створення необхідного іміджу.

Глядачі дізнаються багато нового про історію світового автомобілебудування, отримають естетичне задоволення від інсталяції транспортних раритетів і костюмів різних стилів ХХ століття, здійснять подорож в минуле. Чим ближче ми до нашого власного часу, тим важче стає відрізнити скороминущу моду від неминущі досягнень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...