App Store Google Play

План Вілкула залучити церковників з метою агітації провалився, – експерт

20.10.2015 15:21
План Вілкула залучити церковників з метою агітації провалився, – експерт
Олександр Вілкул не впевнений у своїх силах, так як його виборча кампанія йде не за планом. Він боїться дня голосування і тому в останній тиждень вдається до нелогічних і дуже дивних «кроків», таких, як спроба використати візит до Дніпропетровська предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату митрополита Онуфрія у своїх політичних цілях. Про це заявив політолог Андрій Шуліка.

«Спроба використати найвищу церковну особу країни для агітації за свою кандидатуру свідчить про те, що Вілкул нервує і не знає що робити, - розповів експерт. - Вілкул спробував використати церкву як останній спосіб вплинути на ситуацію і залучити на свій бік виборців. Але вийшло навпаки. Віруючі виступили проти використання Вілкулом церкви в своїх інтересах. «Відреклися» від нього і самі церковники, заявивши, що церква має бути поза політикою», - резюмував експерт.

За його словами дії Олександра Вілкула в останні тижні швидше нагадують агонію, ніж грамотно продуману виборчу кампанію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідер «Опозиційного блоку» планував прив'язати приїзд предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату митрополита Онуфрія у Дніпропетровськ до своєї передвиборчої програми. Але люди виступили проти втручання церкви в політику.

Спочатку віруючі пікетували резиденцію митрополита в Києво-Печерській Лаврі з закликом не агітувати за Вілкула, а потім в Дніпропетровську представники партій «Самопоміч» та «Наш край» разом з дніпропетровцями організували мітинг, закликавши церковників не йти на поводу у політиків, для реалізації виборчих цілей кандидата від «Опозиційного блоку».

У той же час, прес-служба Дніпропетровської єпархії заявила, що церква не буде втручатися в хід виборчої кампанії. Приїхавши до Дніпропетровська, митрополит Онуфрій освятив верхній храм на честь ікони Божої Матері «Іверська», храмового комплексу ж/м Північний, після чого в новоосвяченому храмі провів Божественну літургію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...