App Store Google Play

План Вілкула залучити церковників з метою агітації провалився, – експерт

20.10.2015 15:21
План Вілкула залучити церковників з метою агітації провалився, – експерт
Олександр Вілкул не впевнений у своїх силах, так як його виборча кампанія йде не за планом. Він боїться дня голосування і тому в останній тиждень вдається до нелогічних і дуже дивних «кроків», таких, як спроба використати візит до Дніпропетровська предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату митрополита Онуфрія у своїх політичних цілях. Про це заявив політолог Андрій Шуліка.

«Спроба використати найвищу церковну особу країни для агітації за свою кандидатуру свідчить про те, що Вілкул нервує і не знає що робити, - розповів експерт. - Вілкул спробував використати церкву як останній спосіб вплинути на ситуацію і залучити на свій бік виборців. Але вийшло навпаки. Віруючі виступили проти використання Вілкулом церкви в своїх інтересах. «Відреклися» від нього і самі церковники, заявивши, що церква має бути поза політикою», - резюмував експерт.

За його словами дії Олександра Вілкула в останні тижні швидше нагадують агонію, ніж грамотно продуману виборчу кампанію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідер «Опозиційного блоку» планував прив'язати приїзд предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату митрополита Онуфрія у Дніпропетровськ до своєї передвиборчої програми. Але люди виступили проти втручання церкви в політику.

Спочатку віруючі пікетували резиденцію митрополита в Києво-Печерській Лаврі з закликом не агітувати за Вілкула, а потім в Дніпропетровську представники партій «Самопоміч» та «Наш край» разом з дніпропетровцями організували мітинг, закликавши церковників не йти на поводу у політиків, для реалізації виборчих цілей кандидата від «Опозиційного блоку».

У той же час, прес-служба Дніпропетровської єпархії заявила, що церква не буде втручатися в хід виборчої кампанії. Приїхавши до Дніпропетровська, митрополит Онуфрій освятив верхній храм на честь ікони Божої Матері «Іверська», храмового комплексу ж/м Північний, після чого в новоосвяченому храмі провів Божественну літургію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...