App Store Google Play

Проти Вілкула буде порушено кримінальну справу

19.10.2015 10:13
Проти Вілкула буде порушено кримінальну справу
16 жовтня Жовтневий районний суд Дніпропетровська зобов'язав прокуратуру порушити кримінальне провадження щодо народного депутата, кандидата на посаду міського голови Дніпропетровська Олександра Вілкула за позовом адвокатів Оксани Томчук і Віталія Погосяна.

Нагадаємо, що Оксана Томчук і Віталій Погосян - адвокати Правозахисної групи "СІЧ" - подали заяву до правоохоронних органів ще на початку вересня про факти порушення законодавства Вілкулом на посаді голови Дніпропетровської ОДА.

Правозахисниця зазначила, що до отримання ухвали суду заява про злочин, яку подали ще 2 вересня, пройшла довгий і заплутаний шлях. Прокуратура не реєструвала заяву, слідчий суддя не виносив ухвалу про відкриття кримінального провадження, система чинила активний опір.  Але наразі ухвала суду є і слідство має відбутися.

"Нарешті!!
В п'ятницю, 16 жовтня, Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська зобов'язав прокуратуру Дніпропетровської області порушити кримінальне провадження за нашою з Віталієм Погосяном спільною заявою проти Олександра Вілкула за ч.5 ст 191 та (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2 ст.364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Відповідальність, яка грозить Вілкулу за даними статтями -позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Мова йдеться про зловживання, вчинені Олександром Вілкулом під час роботи головою Дніпропетровської облдержадміністрації пов'язані з будівництвом надземного переходу на пр. ім. Газети Правда, реконструкцією данного проспекту та вимаганням неправомірної вигоди під час будівництва Дніпропетровського метрополітену.

Оскільки жоден з інформаційних майданчиків міста не надав нам площадку для проведення прессової з даної тематики, то всі деталі та обставини даного кримінального провадження ми готові будемо надати журналістам в понеділок - 19 жовтня 2015 року в приміщенні ТРК-Регіон ( вул. Леніна,36) о 13:00", - повідомила Оксана Томчук на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук".

Відео 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...