App Store Google Play

Команда Філатова об'єднує покоління

19.10.2015 09:44
Команда Філатова об'єднує покоління
В Індустріальному районі День захисника України поступово переростає у святкування 72-ї річниці визволення Дніпропетровська у Другій світовій війні. Саме так оцінили жителі району урочистий захід, організований за підтримки обласного об'єднання партії «УКРОП» на площі біля ПК «Металург».

На масові гуляння, що включали в себе як роботу виїзного військового музею, так і виставку патріотичної символіки, зібралися сотні городян. Багато з них прийшли на свято з дітьми, які із задоволенням роздивлялися сучасну військову техніку і техніку часів Другої світової війни.

«Така паралель досить символічна. Адже з різницею в півтора тижні збіглися дві дати - День захисника України та річниця визволення Дніпропетровська. Тому ми вирішили паралель продемонструвати у своїй експозиції», - зазначив Геннадій Войтов, кандидат у депутати обласної ради від «Українського об'єднання патріотів - УКРОП».

Упродовж свята всі бажаючі мали змогу не тільки оглянути техніку, а й потрапити всередину бойових машин. Особливо ця розвага сподобалося дітям. Організатори вважають, що така наука необхідна. «Я вважаю, що діти повинні це знати. Дай Бог, щоб вони стикалися зі зброєю тільки на таких ось виставках, але загальне уявлення про техніку вони мати повинні», - підкреслив Геннадій Войтов.

Не менш пізнавальними - як для дітей, так і для дорослих - стало живе спілкування з військовими.
«Я вважаю, що такі заходи допомагають людям об'єднатися. Сьогодні тут можна поспілкуватися з ветеранами, волонтерами. Люди можуть почути про бойові дії, про реальні події. І це добре», - розповів журналістам Ігор Дядічко, кандидат у депутати міської ради від «Українського об'єднання патріотів - УКРОП».

Крім експозиції учасники свята мали змогу послухати концерт, переглянути документальні та художні фільми про наше місто, а також спробувати справжню солдатську кашу, приготовану на польовій кухні.

«У нас «УКРОП» вже влаштовував хороше свято, воно називалося «Рух - це життя». Сьогоднішнє свято теж дуже гарен. Каша нам дуже сподобалася! Зараз доїм і піду за добавкою, а потім розповім мамі і татові, на якому я була святі», - зазначила школярка Вероніка, яка проживає на вулиці Гулі Корольової.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...