App Store Google Play

Більше 8 тисяч демобілізованих повернулися на Дніпропетровщину

19.10.2015 12:37
Більше 8 тисяч демобілізованих повернулися на Дніпропетровщину
З початку антитерористичної операції більше 20 тисяч мешканців Дніпропетровщини стали на захист рідної землі. Близько 8 тисяч наших земляків вже повернулися додому. 6,3 тисячі з них отримали посвідчення учасника бойових дій. Решта ще оформлюють документи та отримають статус найближчим часом. Про це повідомляють в департаменті соціального захисту населення ОДА.

«Захисники виконали свій обов'язок перед державою - держава виконає свій обов'язок перед ними. Ми звикли працювати за схемою: є потреба, знаходимо вирішення. Тому й створили на Дніпропетровщині центр допомоги учасникам АТО одразу після повернення перших хлопців додому. Вони багато зробили для своєї країни, тепер країна підтримує їх», - наголосив Валентин Резніченко.

Центр допомоги учасникам АТО працює більше 3 місяців. Допомогу в ньому вже отримали 1,5 тисячі демобілізованих та їх родин. Обласний центр знаходиться в облдержадміністрації на проспекті Кірова, 1. Щоб хлопцям, які живуть у віддалених куточках області, не доводилося їхати в Дніпропетровськ, у всіх 22 районах Дніпропетровщини відкриті представництва.

Телефонну консультацію можна отримати за номером (056) 742-86-62. На Дніпропетровщині працює й гаряча лінія психологічної підтримки учасників АТО: 0-800-505-085.

На Дніпропетровщині для учасників АТО діє багато спеціальних програм. Ті, хто не має власного житла, можуть його отримати. 34 родини бійців АТО вже оселилися у новенькі квартири, ще 53 родини атошників зможуть це зробити до кінця року.

В області також запущена програма оздоровлення воїнів. Бійці можуть поправити здоров'я в санаторіях України та Дніпропетровщини. Більше 600 захисників регіону вже відпочили. 1,5 тисячі бійців отримали матеріальну допомогу на оздоровлення.

«Питання номер один сьогодні - це повернення бійців АТО до мирного життя. Вони знають як захищати країну, однак не всі можуть знайти себе в цивільній справі. На Дніпропетровщині ми навчаємо захисників програмуванню і комп'ютерній грамоті, англійській, залучаємо їх до роботи в громадських організаціях. Багато атошників беруть активну участь у житті регіону, двоє найактивніших стали моїми радниками», - наголошує очільник регіону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...