App Store Google Play

Предстоятель УПЦ МП та російський олігарх їдуть агітувати за Опоблок

18.10.2015 20:49
Предстоятель УПЦ МП та російський олігарх їдуть агітувати за Опоблок
20 жовтня в Дніпропетровськ приїздить предстоятель УПЦ МП митрополит Онуфрій для великого освячення верхнього храму храмового комплексу Іверської Божої Матері, що на ж/м Північний.

Однак цікаво, що для прихожан храм буде закритий - за повідомленнями, святковий молебен буде транслюватися через спеціальні екрани, а на самому заході будуть присутні лише служителі церкви.

Можливо, це пов'язано з тим, що на свято запрошені "великі гості" з сусідньої країни?

"Цікава символіка на церкві московського патріархату у Дніпропетровську. Це так званий храм ікони Божої матері "Іверська" поруч ж/м Північний.
Символічно, що саме тут у вівторок 20 жовтня о 8.30 пройде молебень предстоятеля УПЦ МП Онуфрія за участі його головного спонсора із Опоблоку Новинського та кандидата на посаду міського голови від Опоблоку Олександра Вілкула.
Останній отримає публічну підтримку Онуфрія на виборах 25 жовтня.
Намісник московської церкви, керованої Кирилом і Путіним, під наглядом двоголових орлів благословляє висуванця Окупаційного блоку.
Картина маслом "Московські попи оживляють привид Донецько-криворізької республіки" із циклу "Блєск і ніщєта серарастів".
І це в Дніпрі. От що з ними робити?", - так прокоментував подію народний депутат Андрій Денисенко.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...