App Store Google Play

Предстоятель УПЦ МП та російський олігарх їдуть агітувати за Опоблок

18.10.2015 20:49
Предстоятель УПЦ МП та російський олігарх їдуть агітувати за Опоблок
20 жовтня в Дніпропетровськ приїздить предстоятель УПЦ МП митрополит Онуфрій для великого освячення верхнього храму храмового комплексу Іверської Божої Матері, що на ж/м Північний.

Однак цікаво, що для прихожан храм буде закритий - за повідомленнями, святковий молебен буде транслюватися через спеціальні екрани, а на самому заході будуть присутні лише служителі церкви.

Можливо, це пов'язано з тим, що на свято запрошені "великі гості" з сусідньої країни?

"Цікава символіка на церкві московського патріархату у Дніпропетровську. Це так званий храм ікони Божої матері "Іверська" поруч ж/м Північний.
Символічно, що саме тут у вівторок 20 жовтня о 8.30 пройде молебень предстоятеля УПЦ МП Онуфрія за участі його головного спонсора із Опоблоку Новинського та кандидата на посаду міського голови від Опоблоку Олександра Вілкула.
Останній отримає публічну підтримку Онуфрія на виборах 25 жовтня.
Намісник московської церкви, керованої Кирилом і Путіним, під наглядом двоголових орлів благословляє висуванця Окупаційного блоку.
Картина маслом "Московські попи оживляють привид Донецько-криворізької республіки" із циклу "Блєск і ніщєта серарастів".
І це в Дніпрі. От що з ними робити?", - так прокоментував подію народний депутат Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...