App Store Google Play

Філатов закликає припинити спекуляції навколо питання перейменування

18.10.2015 10:22
Філатов закликає припинити спекуляції навколо питання перейменування
Спекуляції навколо перейменування Дніпропетровська використовуються політиками попередньої злочинної влади для мобілізації власного електорату, проте вже наступного дня після виборів дана тема буде забута. Таку думку висловив кандидат у мера міста і лідер «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» Борис Філатов під час зустрічі з представниками французької делегації.

«Подібного роду дискусії - це «коник» Партії Регіонів. Перед кожними виборами вони піднімають такі гуманітарні теми, як: питання релігії, питання мови, тепер - запитання перейменування», - пояснив ситуацію Борис Філатов.

За його словами, напруженість навколо перейменування Дніпропетровська нагнітається свідомо і з використанням підконтрольних реваншистам ресурсів. Однак це, вважає політик, тупиковий шлях, тому що відповідальні кандидати повинні спілкуватися з виборцями абсолютно на інші теми.

«Ми повинні говорити про проблеми людей, в першу чергу. Про їх жахливий економічний стан, про руїни у житловому фонді, а зовсім не про гуманітарні теми», - підкреслив лідер «Українського об'єднання патріотів - УКРОП».

Він змалював іноземній делегації ситуацію на виборах у Дніпропетровську, як досить непросту. В якості прикладів порушень Борис Філатов згадав несподівану зміну адреси міської виборчої комісії, відмова від реєстрації не тільки окремих кандидатів чи партій, а й авторитетних організацій спостерігачів.

Винними в сформованому положенні справ Борис Філатов вважає нечистоплотних політиків, які всіма можливими способами намагаються втриматися за владу. Кандидат впевнений, що виборець дасть адекватну оцінку таким діям. «Наша політична совість чиста», - зазначив Борис Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...