App Store Google Play

Філатов закликає припинити спекуляції навколо питання перейменування

18.10.2015 10:22
Філатов закликає припинити спекуляції навколо питання перейменування
Спекуляції навколо перейменування Дніпропетровська використовуються політиками попередньої злочинної влади для мобілізації власного електорату, проте вже наступного дня після виборів дана тема буде забута. Таку думку висловив кандидат у мера міста і лідер «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» Борис Філатов під час зустрічі з представниками французької делегації.

«Подібного роду дискусії - це «коник» Партії Регіонів. Перед кожними виборами вони піднімають такі гуманітарні теми, як: питання релігії, питання мови, тепер - запитання перейменування», - пояснив ситуацію Борис Філатов.

За його словами, напруженість навколо перейменування Дніпропетровська нагнітається свідомо і з використанням підконтрольних реваншистам ресурсів. Однак це, вважає політик, тупиковий шлях, тому що відповідальні кандидати повинні спілкуватися з виборцями абсолютно на інші теми.

«Ми повинні говорити про проблеми людей, в першу чергу. Про їх жахливий економічний стан, про руїни у житловому фонді, а зовсім не про гуманітарні теми», - підкреслив лідер «Українського об'єднання патріотів - УКРОП».

Він змалював іноземній делегації ситуацію на виборах у Дніпропетровську, як досить непросту. В якості прикладів порушень Борис Філатов згадав несподівану зміну адреси міської виборчої комісії, відмова від реєстрації не тільки окремих кандидатів чи партій, а й авторитетних організацій спостерігачів.

Винними в сформованому положенні справ Борис Філатов вважає нечистоплотних політиків, які всіма можливими способами намагаються втриматися за владу. Кандидат впевнений, що виборець дасть адекватну оцінку таким діям. «Наша політична совість чиста», - зазначив Борис Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...