App Store Google Play

Філатов закликає припинити спекуляції навколо питання перейменування

18.10.2015 10:22
Філатов закликає припинити спекуляції навколо питання перейменування
Спекуляції навколо перейменування Дніпропетровська використовуються політиками попередньої злочинної влади для мобілізації власного електорату, проте вже наступного дня після виборів дана тема буде забута. Таку думку висловив кандидат у мера міста і лідер «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» Борис Філатов під час зустрічі з представниками французької делегації.

«Подібного роду дискусії - це «коник» Партії Регіонів. Перед кожними виборами вони піднімають такі гуманітарні теми, як: питання релігії, питання мови, тепер - запитання перейменування», - пояснив ситуацію Борис Філатов.

За його словами, напруженість навколо перейменування Дніпропетровська нагнітається свідомо і з використанням підконтрольних реваншистам ресурсів. Однак це, вважає політик, тупиковий шлях, тому що відповідальні кандидати повинні спілкуватися з виборцями абсолютно на інші теми.

«Ми повинні говорити про проблеми людей, в першу чергу. Про їх жахливий економічний стан, про руїни у житловому фонді, а зовсім не про гуманітарні теми», - підкреслив лідер «Українського об'єднання патріотів - УКРОП».

Він змалював іноземній делегації ситуацію на виборах у Дніпропетровську, як досить непросту. В якості прикладів порушень Борис Філатов згадав несподівану зміну адреси міської виборчої комісії, відмова від реєстрації не тільки окремих кандидатів чи партій, а й авторитетних організацій спостерігачів.

Винними в сформованому положенні справ Борис Філатов вважає нечистоплотних політиків, які всіма можливими способами намагаються втриматися за владу. Кандидат впевнений, що виборець дасть адекватну оцінку таким діям. «Наша політична совість чиста», - зазначив Борис Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....