App Store Google Play

Створення робочих місць і підтримка підприємництва - пріоритети Філатова

17.10.2015 20:31
Створення робочих місць і підтримка підприємництва - пріоритети Філатова
Підтримка та розвиток малого бізнесу в Дніпропетровську мають бути пріоритетом місцевої влади, саме з цієї причини містяни повинні уважно поставитися до питання вибору градоначальника та депутатів органів самоврядування в наступну неділю. Таку думку під час зустрічі з представниками дніпропетровського менеджменту висловив лідер політичної партії «УКРОП» і кандидат на пост мера Борис Філатов.

«Якщо ми хочемо змінити щось в місті на краще, чи хочемо дивитися вперед - щоб з міста не виїжджала молодь, щоб можна було створювати робочі місця - ми всі повинні піти і проголосувати», - сказав політик.

За його словами, в даний час для розвитку підприємництва у Дніпропетровську існує безліч перепон - починаючи з корупції в органах влади, закінчуючи роками створення монополій як в різних ринкових сегментах, так і в секторі надання послуг для виробництва товарів і послуг.

На зустріч з Борисом Філатовим прийшло більше сотні представників малого та середнього бізнесу Дніпропетровська. Серед них і Тетяна Червоненко, приватний підприємець у торговельній сфері. За час роботи в бізнес-середовищі жінка встигла переконатися - проблем чимало. Тетяна Червоненко вважає, що найбільше життя підприємця ускладнюють завищене оподаткування і відрахування в пенсійний фонд.

«Це важко для підприємців. Хочеться, щоб була чесна робота. Щоб ми могли щось заробити - ми повинні все оплатити. Це дорогі перельоти, розмитнення товару дуже складне - то отримуємо, то не отримуємо. Я говорю це з погляду приватного підприємця. Ми хочемо, щоб нам було легше. Але на сьогоднішній день це складно», - розповіла підприємець.

У рішеннях проблем малого бізнесу Тетяна Червоненко, як і багато інших підприємців міста, покладається на Бориса Філатова. «Мені дуже сподобався виступ Бориса Філатова. Сподобалася його програма. Будемо йти на голосування. Це людина з Дніпропетровська. Він буде зацікавлений, щоб допомогти місту. Приватні підприємці за нього», - сказала вона.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...