App Store Google Play

Створення робочих місць і підтримка підприємництва - пріоритети Філатова

17.10.2015 20:31
Створення робочих місць і підтримка підприємництва - пріоритети Філатова
Підтримка та розвиток малого бізнесу в Дніпропетровську мають бути пріоритетом місцевої влади, саме з цієї причини містяни повинні уважно поставитися до питання вибору градоначальника та депутатів органів самоврядування в наступну неділю. Таку думку під час зустрічі з представниками дніпропетровського менеджменту висловив лідер політичної партії «УКРОП» і кандидат на пост мера Борис Філатов.

«Якщо ми хочемо змінити щось в місті на краще, чи хочемо дивитися вперед - щоб з міста не виїжджала молодь, щоб можна було створювати робочі місця - ми всі повинні піти і проголосувати», - сказав політик.

За його словами, в даний час для розвитку підприємництва у Дніпропетровську існує безліч перепон - починаючи з корупції в органах влади, закінчуючи роками створення монополій як в різних ринкових сегментах, так і в секторі надання послуг для виробництва товарів і послуг.

На зустріч з Борисом Філатовим прийшло більше сотні представників малого та середнього бізнесу Дніпропетровська. Серед них і Тетяна Червоненко, приватний підприємець у торговельній сфері. За час роботи в бізнес-середовищі жінка встигла переконатися - проблем чимало. Тетяна Червоненко вважає, що найбільше життя підприємця ускладнюють завищене оподаткування і відрахування в пенсійний фонд.

«Це важко для підприємців. Хочеться, щоб була чесна робота. Щоб ми могли щось заробити - ми повинні все оплатити. Це дорогі перельоти, розмитнення товару дуже складне - то отримуємо, то не отримуємо. Я говорю це з погляду приватного підприємця. Ми хочемо, щоб нам було легше. Але на сьогоднішній день це складно», - розповіла підприємець.

У рішеннях проблем малого бізнесу Тетяна Червоненко, як і багато інших підприємців міста, покладається на Бориса Філатова. «Мені дуже сподобався виступ Бориса Філатова. Сподобалася його програма. Будемо йти на голосування. Це людина з Дніпропетровська. Він буде зацікавлений, щоб допомогти місту. Приватні підприємці за нього», - сказала вона.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...