App Store Google Play

Екс-керівник міграційної служби області хоче повернутися в своє крісло

17.10.2015 12:44
Екс-керівник міграційної служби області хоче повернутися в своє крісло
Боротьба за впливову посаду триває більше року - з 7 липня 2014р. Саме тоді Дніпропетровський окружний адміністративний суд відкрив провадження за позовом Анатолія Бабця на Державну міграційну службу України. Третьою стороною, яка не заявляє самостійних вимог, у справі стало ГУ Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області.

Позивач просив визнати протиправним та скасувати наказ Державної міграційної служби України про своє ж звільнення з посади начальника ГУ ДМС України в Дніпропетровській області за згодою сторін. Також хотів, щоб його поновили на цій же посаді. Чоловік запевняє: звільнили його незаконно. Своє відсторонення він оскаржував в Апеляційному суді. Але програв.

Через рік пан Бабець знову звернувся з позовом, але вже в окружний адміністративний суд Дніпропетровська. Коментувати, чому знову попрямував до представників Феміди і хід самої справи ні він, ні його представники журналістам і громадським діячам, які були присутні на двох останніх засіданнях суду, не бажають.

У свою чергу, Державна міграційна служба як відповідач з вимогами Анатолія Бабця не згодна. Юристи відомства неодноразово зверталися до судді з проханням припинити провадження. Головний аргумент: справа вже розглядалася вищою інстанцією.

Марина Ліпша - юрист головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області запевняє: колегія окружного Дніпропетровського суду не має права розглядати питання, на яке вже є рішення Дніпропетровського апеляційного суду.

"Проте судді приймають такі рішення, відкривають виробництва, поновлюють справи, терміни яких - вже більше року. Тому на сьогоднішній день ми будемо оскаржувати рішення Ніколайчук Світлани Василівни в апеляційній інстанції", - говорить юрист. Порадившись на місці під час останнього засідання суду, що відбувся 8 жовтня цього року, колегія суддів вирішила задовольнити це клопотання і зупинила провадження.

Представники ГУ ДМС України в Дніпропетровській області (в особі Кравець А.В.) звернулися з проханням розібратися в ситуації до Дніпропетровської обласної громадської організації "Антикорупційне рух Валентина Наливайченка". Далі - цитата з листа: "Таким чином вважаємо, що ставлення судді у цій справі є упередженим і суперечить ст. 2 КАС України. У зв'язку з вищевикладеним, просимо Вашого сприяння у вирішенні ситуації, що склалася у розгляді даної справи ", - кінець цитати.

Голова Дніпропетровської обласної громадської організації "Антикорупційне рух Валентина Наливайченка" Руслан Колесников був присутній на останньому судовому засіданні у цій справі. Спілкувався з юристами обласної ГМС і журналістами, які стежать за справою пана Бабця. Зараз представники "Руху" докладно вивчають всі документи, надані однією зі сторін конфлікту (однієї, бо пан Анатолій Бабець і його адвокати від спілкування відмовляються), щоб не допустити (або виявити) в цій справі факти корупції з боку представників Феміди.

Відповідач по даній справі поінформував Руслана Колесникова, що юристи управління не можуть подати апеляцію, тому що їм не пред'явили повний текст рішення останнього засідання суду. Пояснюють це тим, що майже всі працівники суду, причетні до розгляду позову пана Бабця, пішли на лікарняний, каже юрист відомства.

Однак відповідач має право оскаржити рішення суду у вищій інстанції навіть без повного тексту рішення суду, якщо суд не видав його на руки у встановлений законом термін. Тому апеляцію ГУ ДМС України в Дніпропетровській області планують подати вже 20 жовтня

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...