App Store Google Play

У корумпованій системі не може бути чесних політиків, – Корбан

16.10.2015 17:52
У корумпованій системі не може бути чесних політиків, – Корбан
Жоден політик в Україні не має абсолютно чесних грошей, заявив лідер «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» Геннадій Корбан.

«У нас немає жодного чесного політика, тому що в корумпованій системі не може бути чесних політиків - в парламенті, наприклад, вони всі заробляють, на жаль, дуже мало», - сказав Геннадій Корбан під час національного форуму «Місцеві вибори: чесно про гроші в політиці».

Відповідаючи на запитання ведучого, звідки гроші у партії УКРОП, Корбан розповів, що партія фінансується представниками бізнесу. «Я раніше ніколи не був у політиці, я займався бізнесом. Свої гроші ми заробили в тих умовах, в яких перебувала вся країна», - зазначив він, додавши, що на нинішніх місцевих виборах від УКРОПу по всій Україні балотуютьсaя тисячі кандидатів.

Під час обговорення питання, як можна зробити бюджети міст чесними 1 прозорими, Корбан заявив, що нинішня бюджетна система не працює ефективно, «ніхто не в змозі її проконтролювати» і тому її треба демонтувати.

«У бюджетному процесі чорт ногу зломить: загальний фонд, спеціальний фонд, бюджетні статті, кожен бюджет на кожній сесії можна коригувати; ми можемо його опублікувати, а на наступній сесії його відкоригують. Послухайте, це все радянська форма управління, радянська форма бюджетування, радянська форма звітності та публікації. І ніякі громадські організації не зможуть її проконтролювати - вони не мають змоги це навіть прочитати», - сказав він.

«Поки в країні діє двоканальна бюджетна система, цей процес не буде прозорим. Бо якби міста залишали зароблені гроші у себе, а не віддавали їх в центральний бюджет, щоб потім звідти випрошувати, як це сьогодні відбувається, то, повірте мені, - була б і прозорість, і громада змогла б це все контролювати», - заявив Корбан.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...