App Store Google Play

У корумпованій системі не може бути чесних політиків, – Корбан

16.10.2015 17:52
У корумпованій системі не може бути чесних політиків, – Корбан
Жоден політик в Україні не має абсолютно чесних грошей, заявив лідер «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» Геннадій Корбан.

«У нас немає жодного чесного політика, тому що в корумпованій системі не може бути чесних політиків - в парламенті, наприклад, вони всі заробляють, на жаль, дуже мало», - сказав Геннадій Корбан під час національного форуму «Місцеві вибори: чесно про гроші в політиці».

Відповідаючи на запитання ведучого, звідки гроші у партії УКРОП, Корбан розповів, що партія фінансується представниками бізнесу. «Я раніше ніколи не був у політиці, я займався бізнесом. Свої гроші ми заробили в тих умовах, в яких перебувала вся країна», - зазначив він, додавши, що на нинішніх місцевих виборах від УКРОПу по всій Україні балотуютьсaя тисячі кандидатів.

Під час обговорення питання, як можна зробити бюджети міст чесними 1 прозорими, Корбан заявив, що нинішня бюджетна система не працює ефективно, «ніхто не в змозі її проконтролювати» і тому її треба демонтувати.

«У бюджетному процесі чорт ногу зломить: загальний фонд, спеціальний фонд, бюджетні статті, кожен бюджет на кожній сесії можна коригувати; ми можемо його опублікувати, а на наступній сесії його відкоригують. Послухайте, це все радянська форма управління, радянська форма бюджетування, радянська форма звітності та публікації. І ніякі громадські організації не зможуть її проконтролювати - вони не мають змоги це навіть прочитати», - сказав він.

«Поки в країні діє двоканальна бюджетна система, цей процес не буде прозорим. Бо якби міста залишали зароблені гроші у себе, а не віддавали їх в центральний бюджет, щоб потім звідти випрошувати, як це сьогодні відбувається, то, повірте мені, - була б і прозорість, і громада змогла б це все контролювати», - заявив Корбан.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...