App Store Google Play

Малеча трьох сіл Юр’ївського району зможе ходити до садочка

16.10.2015 15:05
Малеча трьох сіл Юр’ївського району зможе ходити до садочка
Єдина група для дошкільнят в Олександрівському НВК переповнена, та місць для всіх малюків все одно не вистачає. Сюди приходять хлопчики та дівчата одразу з трьох навколишніх сіл. Щоб вирішити проблему, потрібно відкрити ще одну групу. Приміщення для цього є, справа лише за ремонтом та новими меблями. Допомогти директор НВК попросила голову ОДА Валентина Резніченка під час особистого прийому в Юр'ївському районі. Очільник області запевнив, що вже наступного року дошкільнята підуть до нової групи.

В Олександрівському навчально-виховному комплексі працює одна різновікова група. Її відвідують 24 дитини з сіл Олександрівка, Оленівка та Сергіївка. А має бути не більше 15, бідкається директор навчального закладу Світлана Жир.

«Група переповнена. До того ж, у чотирирічних та п'ятирічних діток мають бути різні програми занять. А у нас вони всі знаходяться в одній кімнаті, - розповіла жінка. - На черзі стоїть ще 18 дітей. А ми просто не можемо їх взяти - немає ні ліжечок, ні місця в їдальні».

Вирішить проблему відкриття ще однієї групи. «Ми хочемо зробити дві різновікові групи до 20 дітей кожна. В одну ходитиме малеча від 3 до 4 років, в іншу - з 5 до 6 років. Для цього приміщення в нас є. Але потрібен ремонт, нові вікна, меблі та іграшки», - сказала Світлана Жир.

Валентин Резніченко пояснив, що цього року спеціалісти встигнуть виготовити проектно-кошторисну документацію, а наступного - зроблять ремонт. Нова група дозволить повністю задовольнити потребу в дошкільній освіті дітей в трьох селах.

«Цей проект ми профінансуємо. Проте такі важливі моменти слід враховувати ще під час формування бюджету. Більше не буде такого, що хтось в жовтні прийшов і сказав: дайте ще грошей. Потрібно одразу грамотно формувати кошторис і жити по ньому», - сказав Валентин Резніченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...