App Store Google Play

Філатов організував унікальну екскурсію для ветеранів освіти

16.10.2015 15:10
Філатов організував унікальну екскурсію для ветеранів освіти
Заслужені педагоги вирушили в осінню подорож в село Гречане Дніпропетровської області. Тут вчителя зі стажем стали гостями козацького хутора Галушківка і відвідали єдиний в Україні Музей Хреста.

Лідер політичної партії «УКРОП» Борис Філатов переконаний - такі культурні об'єкти - найважливіший елемент духовного розвитку українців. Відвідання Музею Хреста - це прекрасна можливість переконатися в нерозривності історичних процесів.

«Ми і надалі розвиватимемо культурні проекти. Такі ініціативи - ключ до формування сильного і свідомого суспільства, тільки так ми разом зможемо виховати гідне молоде покоління українців», - повідомив Борис Філатов.

Екскурсійний тур в Музей Хреста тривав всього кілька годин, а вражень - не перелічити. Людмила Уварова - вчитель хімії з більш ніж 40-річним стажем. Сьогодні вона продовжує працювати у Дніпропетровському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

«Отримала великий заряд енергії. Згадала ще той час, коли в 60-х роках я їздила до бабусі. І тепер я знову побачила цей побут, який був раніше. Мені дуже сподобалася екскурсія. Ми, вчителі, поспілкувалися один з одним. Так що я вдячна Борису Альбертовичу за надану можливість. Сама б я туди не поїхала», - розповіла Людмила Уварова.

Ініціатором організації культурної поїздки стала голова ради ветеранів «Будинку вчителя» Ольга Матьяшева. Найбільше враження на пані Ольгу справила експозиція Музею Хрестів.

«Там показані хрести різних регіонів - 9 областей України. Різні натільні хрестики. Дуже цікаво. Деякі хрести навіть не у формі хреста. Ось нагадує чимось жолудь, а хрест - намальований. Є хрести, які вибивали з метала і вони розсипалися», - ділиться враженнями Ольга Матьяшева.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...