App Store Google Play

Філатов організував унікальну екскурсію для ветеранів освіти

16.10.2015 15:10
Філатов організував унікальну екскурсію для ветеранів освіти
Заслужені педагоги вирушили в осінню подорож в село Гречане Дніпропетровської області. Тут вчителя зі стажем стали гостями козацького хутора Галушківка і відвідали єдиний в Україні Музей Хреста.

Лідер політичної партії «УКРОП» Борис Філатов переконаний - такі культурні об'єкти - найважливіший елемент духовного розвитку українців. Відвідання Музею Хреста - це прекрасна можливість переконатися в нерозривності історичних процесів.

«Ми і надалі розвиватимемо культурні проекти. Такі ініціативи - ключ до формування сильного і свідомого суспільства, тільки так ми разом зможемо виховати гідне молоде покоління українців», - повідомив Борис Філатов.

Екскурсійний тур в Музей Хреста тривав всього кілька годин, а вражень - не перелічити. Людмила Уварова - вчитель хімії з більш ніж 40-річним стажем. Сьогодні вона продовжує працювати у Дніпропетровському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

«Отримала великий заряд енергії. Згадала ще той час, коли в 60-х роках я їздила до бабусі. І тепер я знову побачила цей побут, який був раніше. Мені дуже сподобалася екскурсія. Ми, вчителі, поспілкувалися один з одним. Так що я вдячна Борису Альбертовичу за надану можливість. Сама б я туди не поїхала», - розповіла Людмила Уварова.

Ініціатором організації культурної поїздки стала голова ради ветеранів «Будинку вчителя» Ольга Матьяшева. Найбільше враження на пані Ольгу справила експозиція Музею Хрестів.

«Там показані хрести різних регіонів - 9 областей України. Різні натільні хрестики. Дуже цікаво. Деякі хрести навіть не у формі хреста. Ось нагадує чимось жолудь, а хрест - намальований. Є хрести, які вибивали з метала і вони розсипалися», - ділиться враженнями Ольга Матьяшева.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...