App Store Google Play

Філатов організував унікальну екскурсію для ветеранів освіти

16.10.2015 15:10
Філатов організував унікальну екскурсію для ветеранів освіти
Заслужені педагоги вирушили в осінню подорож в село Гречане Дніпропетровської області. Тут вчителя зі стажем стали гостями козацького хутора Галушківка і відвідали єдиний в Україні Музей Хреста.

Лідер політичної партії «УКРОП» Борис Філатов переконаний - такі культурні об'єкти - найважливіший елемент духовного розвитку українців. Відвідання Музею Хреста - це прекрасна можливість переконатися в нерозривності історичних процесів.

«Ми і надалі розвиватимемо культурні проекти. Такі ініціативи - ключ до формування сильного і свідомого суспільства, тільки так ми разом зможемо виховати гідне молоде покоління українців», - повідомив Борис Філатов.

Екскурсійний тур в Музей Хреста тривав всього кілька годин, а вражень - не перелічити. Людмила Уварова - вчитель хімії з більш ніж 40-річним стажем. Сьогодні вона продовжує працювати у Дніпропетровському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

«Отримала великий заряд енергії. Згадала ще той час, коли в 60-х роках я їздила до бабусі. І тепер я знову побачила цей побут, який був раніше. Мені дуже сподобалася екскурсія. Ми, вчителі, поспілкувалися один з одним. Так що я вдячна Борису Альбертовичу за надану можливість. Сама б я туди не поїхала», - розповіла Людмила Уварова.

Ініціатором організації культурної поїздки стала голова ради ветеранів «Будинку вчителя» Ольга Матьяшева. Найбільше враження на пані Ольгу справила експозиція Музею Хрестів.

«Там показані хрести різних регіонів - 9 областей України. Різні натільні хрестики. Дуже цікаво. Деякі хрести навіть не у формі хреста. Ось нагадує чимось жолудь, а хрест - намальований. Є хрести, які вибивали з метала і вони розсипалися», - ділиться враженнями Ольга Матьяшева.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...