App Store Google Play

«БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» та ВО«Батьківщина» використовують незаконну агітацію

16.10.2015 12:45
«БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» та ВО«Батьківщина» використовують незаконну агітацію

Після 10 жовтня у м. Дніпропетровську з'явилася велика кількість зовнішньої реклами «Блоку Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ» без вихідних даних. ВО «Батьківщина» також нехтує законом і не зазначає необхідну інформацію.

На різноманітних носіях зовнішньої реклами по вул. Шевченка можна побачити головні обличчя кампанії «Блоку Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»: Каміля Примакова (перший номер у списку кандидатів до міської ради), Гліба Пригунова (перший номер у списку кандидатів до обласної ради), Ольгу Горб (головний спеціаліст Дніпропетровської ОДА), Сергія Риженка (головний лікар обласної клінічної лікарні ім. Мечнікова) та Івана Начовного (заступник командира танкової роти по роботі з особовим складом в запасі). Також зазначено назву самої партії, відзначають спостерігачі ГМ "ОПОРА".

Кандидати від партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ» до обласної ради були зареєстровані Дніпропетровською обласною виборчою комісією 1 жовтня 2015р.

Приклад зі старших товаришів беруть і кандидати від «Блоку Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ» до міської ради. Сергій Височенко (виборчий округ №40) та Ігор Скляренко (виборчий округ №12) також не вказали вихідних даних на своїй політичній рекламі.

Порушення Закону в частині розповсюдження друкованої агітаційної продукції допускають й інші суб'єкти виборчого процесу. На рекламних носіях можна побачити агітацію партії «Батьківщина» та кандидата на посаду Дніпропетровського міського голови Олексія Чеберди без вихідних даних, розміщену ще до моменту офіційної реєстрації та досі не зняту.

В смт Кринички « Батьківщина» розповсюджує агітаційні листівки кандидата в депутати Криничанської районної та Дніпропетровської обласної ради Наталії Кобзар. Листівка не містить інформації про наклад, замовника та хто здійснив друк, що порушує Закон України. Помітно, що матеріали надруковані на особистому принтері.

Так, згідно ч. 2 ст. 56 ЗУ «Про місцеві вибори»: «Друкований матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється. Жоден з зазначених друкованих матеріалів таких відомостей не має, що дає підстави вважати, що агітаційний матеріал був виготовлений не з виборчого фонду».

ч. 6 ст.54 ЗУ «Про місцеві вибори» передбачає: «Здійснення передвиборної агітації виключно за рахунок і в межах коштів власних виборчих фондів кандидатів у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, місцевих організацій партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі. Використання для агітації коштів з інших джерел забороняється.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...