App Store Google Play

Вперше в Україні: на Дніпропетровщині можна прописатися он-лайн

15.10.2015 17:31
Вперше в Україні: на Дніпропетровщині можна прописатися он-лайн
Дніпропетровщина першою в Україні запровадила електронну прописку. Відтепер зареєструватися за місцем проживання або знятися з реєстрації можна без довгих черг, просто в режимі он-лайн. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

Дніпропетровщина на iGov запустила дві нові адмінпослуги - реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання. Вони мають найбільший попит у населення. Зазвичай, на таку процедуру йшло більше дня: постояти в черзі, сплатити збір, заповнити документи та багато іншого.

Завдяки системі iGov процедура спрощується врази. Відтепер всі необхідні документи заповнюються он-лайн без черг та походів по кабінетах. Так само сплачується й збір. Завітати до міграційної служби потрібно лише для того, щоб поставити штамп у паспорті, але час візиту можна обрати самостійно. До цього моменту там вже підготують всі документи та швидко поставлять штамп.

«Наша мета проста: полегшити життя мешканців регіону та для цього перевести всі адмінпослуги в електронний формат. Ми йдемо до найсучасніших світових стандартів. І на сьогодні - це адмінпослуги онлайн. Ними вже користуються підприємці, молоді батьки, пенсіонери та інші жителі Дніпропетровщини. До кінця року 80% всіх держпослуг на Дніпропетровщині плануємо перевести в електронний формат», - наголосив Валентин Резніченко.

Система iGov самостійно відслідковує термін надання послуги, кількість відмов. До того ж кожен, хто звернувся за послугою, зможе анонімно за допомогою електронної пошти оцінити якість обслуговування.

На Дніпропетровщині вже можна отримати онлайн більше 50 адмінпослуг: субсидію, виплату при народженні дитини, реєстрацію авто з пробігом у МРЕВ, довідку про доходи тощо. У найближчій перспективі - запуск ще 40 електронних послуг: отримання ідентифікаційного номера у податковій, реєстрація в МРЕВ нових автомобілів, отримання і зміна водійських прав тощо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...