App Store Google Play

Вперше в Україні: на Дніпропетровщині можна прописатися он-лайн

15.10.2015 17:31
Вперше в Україні: на Дніпропетровщині можна прописатися он-лайн
Дніпропетровщина першою в Україні запровадила електронну прописку. Відтепер зареєструватися за місцем проживання або знятися з реєстрації можна без довгих черг, просто в режимі он-лайн. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

Дніпропетровщина на iGov запустила дві нові адмінпослуги - реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання. Вони мають найбільший попит у населення. Зазвичай, на таку процедуру йшло більше дня: постояти в черзі, сплатити збір, заповнити документи та багато іншого.

Завдяки системі iGov процедура спрощується врази. Відтепер всі необхідні документи заповнюються он-лайн без черг та походів по кабінетах. Так само сплачується й збір. Завітати до міграційної служби потрібно лише для того, щоб поставити штамп у паспорті, але час візиту можна обрати самостійно. До цього моменту там вже підготують всі документи та швидко поставлять штамп.

«Наша мета проста: полегшити життя мешканців регіону та для цього перевести всі адмінпослуги в електронний формат. Ми йдемо до найсучасніших світових стандартів. І на сьогодні - це адмінпослуги онлайн. Ними вже користуються підприємці, молоді батьки, пенсіонери та інші жителі Дніпропетровщини. До кінця року 80% всіх держпослуг на Дніпропетровщині плануємо перевести в електронний формат», - наголосив Валентин Резніченко.

Система iGov самостійно відслідковує термін надання послуги, кількість відмов. До того ж кожен, хто звернувся за послугою, зможе анонімно за допомогою електронної пошти оцінити якість обслуговування.

На Дніпропетровщині вже можна отримати онлайн більше 50 адмінпослуг: субсидію, виплату при народженні дитини, реєстрацію авто з пробігом у МРЕВ, довідку про доходи тощо. У найближчій перспективі - запуск ще 40 електронних послуг: отримання ідентифікаційного номера у податковій, реєстрація в МРЕВ нових автомобілів, отримання і зміна водійських прав тощо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...