App Store Google Play

Вілкул знову хоче заробити на жителях Дніпропетровська, – експерт

15.10.2015 13:03
Вілкул знову хоче заробити на жителях Дніпропетровська, – експерт
Заява Олександра Вілкула про те, що він планує підвищити якість води в Дніпропетровську і одночасно знизити тариф - це черговий популістський лозунг кандидата від «Опозиційного блоку». Про це заявив політолог Андрій Шуліка. Експерт упевнений, що така заява політика є ні що інше, як спроба маніпуляції виборцями і бажання видати неможливе за дійсне.

«Неможливо щось поліпшити і при цьому здешевити. Це суперечить законам економіки. Модернізація завжди тягне за собою підвищення собівартості продукції. Вілкул пропонує модернізувати насосні станції, які ніби знизять енергоспоживання. Але тариф на воду майже не залежить від електроенергії - він формується за іншим принципом», - пояснив експерт.

За його словами, Олександр Вілкул попросту намагається забезпечити собі голоси жителів Дніпропетровська, ставлячи нездійсненні завдання.

Лідер «Опозиційного блоку» пропонує взяти на свій проект 23,5 млн євро кредиту у ЄБРР. Але ж всі розуміють, що якщо є кредит, його потрібно погашати. А зробити це можна тільки заробивши на проекті, в даному випадку на воді. Для того щоб заробити - необхідно навпаки підвищувати тариф», - додав експерт.

Він також згадав кредити, які Олександр Вілкул брав, будучи главою Дніпропетровської ОДА на будівництво метро, окружної дороги та багатьох інших проектів.
«Історія доводить, що Олександр Вілкул та кредити - це гроші, які йдуть куди завгодно, але тільки не на проекти розвитку міста. Швидше за все, точний напрям грошових потоків знає тільки Вілкул та його партнери. У Дніпропетровську метро немає, окружної дороги немає, грошей немає, зате борги є. І погашати їх потрібно з кишень платників податків, тобто всіх нас. Черговий кредит на проект з водою, який ну ніяк не знизить тариф - це можливість ще раз розвести весь Дніпропетровськ», - підсумував експерт.

Нагадаємо, що раніше Олександр Вілкул заявив, що в Дніпропетровську можливо поліпшити якість води і при цьому знизити тариф, завдяки кредиту від ЄБРР.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пройшлися нацгвардійці в Кривому Розі парадним маршом під ворожими прапорами. І знаходяться ті, хто їх захищає: «Ну вони ж - люди військові. Дали наказ - виконують!» Навіть коментуват...
Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...