App Store Google Play

Вілкул знову хоче заробити на жителях Дніпропетровська, – експерт

15.10.2015 13:03
Вілкул знову хоче заробити на жителях Дніпропетровська, – експерт
Заява Олександра Вілкула про те, що він планує підвищити якість води в Дніпропетровську і одночасно знизити тариф - це черговий популістський лозунг кандидата від «Опозиційного блоку». Про це заявив політолог Андрій Шуліка. Експерт упевнений, що така заява політика є ні що інше, як спроба маніпуляції виборцями і бажання видати неможливе за дійсне.

«Неможливо щось поліпшити і при цьому здешевити. Це суперечить законам економіки. Модернізація завжди тягне за собою підвищення собівартості продукції. Вілкул пропонує модернізувати насосні станції, які ніби знизять енергоспоживання. Але тариф на воду майже не залежить від електроенергії - він формується за іншим принципом», - пояснив експерт.

За його словами, Олександр Вілкул попросту намагається забезпечити собі голоси жителів Дніпропетровська, ставлячи нездійсненні завдання.

Лідер «Опозиційного блоку» пропонує взяти на свій проект 23,5 млн євро кредиту у ЄБРР. Але ж всі розуміють, що якщо є кредит, його потрібно погашати. А зробити це можна тільки заробивши на проекті, в даному випадку на воді. Для того щоб заробити - необхідно навпаки підвищувати тариф», - додав експерт.

Він також згадав кредити, які Олександр Вілкул брав, будучи главою Дніпропетровської ОДА на будівництво метро, окружної дороги та багатьох інших проектів.
«Історія доводить, що Олександр Вілкул та кредити - це гроші, які йдуть куди завгодно, але тільки не на проекти розвитку міста. Швидше за все, точний напрям грошових потоків знає тільки Вілкул та його партнери. У Дніпропетровську метро немає, окружної дороги немає, грошей немає, зате борги є. І погашати їх потрібно з кишень платників податків, тобто всіх нас. Черговий кредит на проект з водою, який ну ніяк не знизить тариф - це можливість ще раз розвести весь Дніпропетровськ», - підсумував експерт.

Нагадаємо, що раніше Олександр Вілкул заявив, що в Дніпропетровську можливо поліпшити якість води і при цьому знизити тариф, завдяки кредиту від ЄБРР.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...