App Store Google Play

Вілкул знову хоче заробити на жителях Дніпропетровська, – експерт

15.10.2015 13:03
Вілкул знову хоче заробити на жителях Дніпропетровська, – експерт
Заява Олександра Вілкула про те, що він планує підвищити якість води в Дніпропетровську і одночасно знизити тариф - це черговий популістський лозунг кандидата від «Опозиційного блоку». Про це заявив політолог Андрій Шуліка. Експерт упевнений, що така заява політика є ні що інше, як спроба маніпуляції виборцями і бажання видати неможливе за дійсне.

«Неможливо щось поліпшити і при цьому здешевити. Це суперечить законам економіки. Модернізація завжди тягне за собою підвищення собівартості продукції. Вілкул пропонує модернізувати насосні станції, які ніби знизять енергоспоживання. Але тариф на воду майже не залежить від електроенергії - він формується за іншим принципом», - пояснив експерт.

За його словами, Олександр Вілкул попросту намагається забезпечити собі голоси жителів Дніпропетровська, ставлячи нездійсненні завдання.

Лідер «Опозиційного блоку» пропонує взяти на свій проект 23,5 млн євро кредиту у ЄБРР. Але ж всі розуміють, що якщо є кредит, його потрібно погашати. А зробити це можна тільки заробивши на проекті, в даному випадку на воді. Для того щоб заробити - необхідно навпаки підвищувати тариф», - додав експерт.

Він також згадав кредити, які Олександр Вілкул брав, будучи главою Дніпропетровської ОДА на будівництво метро, окружної дороги та багатьох інших проектів.
«Історія доводить, що Олександр Вілкул та кредити - це гроші, які йдуть куди завгодно, але тільки не на проекти розвитку міста. Швидше за все, точний напрям грошових потоків знає тільки Вілкул та його партнери. У Дніпропетровську метро немає, окружної дороги немає, грошей немає, зате борги є. І погашати їх потрібно з кишень платників податків, тобто всіх нас. Черговий кредит на проект з водою, який ну ніяк не знизить тариф - це можливість ще раз розвести весь Дніпропетровськ», - підсумував експерт.

Нагадаємо, що раніше Олександр Вілкул заявив, що в Дніпропетровську можливо поліпшити якість води і при цьому знизити тариф, завдяки кредиту від ЄБРР.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...