App Store Google Play

Учнів 20 школи переселили в будівлю, де був відсутній туалет

15.10.2015 11:35
Учнів 20 школи переселили в будівлю, де був відсутній туалет
Для учнів школи №20 з поглибленим вивченням німецької мови після гучного скандалу, міська влада виділила все-таки приміщення, яке більш-менш влаштувало обидві сторони - два поверхи школи №1.

Як повідомили батьки учнів у 20 школі, з 1-го і 4-го поверхів школи №1 "виселили" чиновників райвно, які розмістилися тепер в будівлі 10-ї школи. Таким чином, у школі №1 на сьогоднішній день навчаються на другому і третьому поверхах учні "школи-господарки", а на першому і четвертому - діти з 20-ї школи.

Батьки багатостраждальної 20 школи не змогли знайти розумного пояснення тому факту, що їхні діти заходять в будівля не через центральний вхід, а через "чорний".

Кабінетів у виділеному приміщенні катастрофічно не вистачає, діти змушені навчається в дві зміни. Медсестра приймає школярів зі скаргами на здоров'я в коридорі. Підсобне приміщення, раніше використовуване як комора, яке виділили під медкабінет, батьки зараз ремонтують і упорядковують за власні кошти.

У дітей спеціалізованої школи немає кабінету під клас інформатики. Всі комп'ютери залишилися в 20 школі, школярі залишилися взагалі без можливості вивчення предмета.

Непросто і педагогам: під вчительську приміщення теж немає, вчителі просто знаходяться в класах, де провели урок.

Найбільше в цьому "переселенні", батьки були обурені тим фактом, що для 400 школярів, яких розмістили на 2-х поверхах, взагалі не було туалету.

Як тільки батьки почали "бити тривогу", міська влада знайшла кошти, щоб обладнати санвузол для дітей. Але, поки проводилися ремонтні роботи, діти змушені були "терпіти".

Роботи проводилися протягом трьох тижнів, але реально проблему не вирішили: гроші, які були виділені з міського бюджету, освоєні в повному обсязі. Але самі роботи зроблені неякісно і цього недостатньо: на 4 поверсі туалет "відремонтували", але в ньому немає води, відсутні дверцята на кабінках в туалеті.

За словами батьків, на виділені з бюджету 110 тисяч гривень, міська влада обіцяла зробити козирок біля входу і коридор на першому поверсі. Нічого з цього не виконано, батькам запропонували ремонтувати школу №1 за свої власні кошти.

www.0564.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...