App Store Google Play

Учнів 20 школи переселили в будівлю, де був відсутній туалет

15.10.2015 11:35
Учнів 20 школи переселили в будівлю, де був відсутній туалет
Для учнів школи №20 з поглибленим вивченням німецької мови після гучного скандалу, міська влада виділила все-таки приміщення, яке більш-менш влаштувало обидві сторони - два поверхи школи №1.

Як повідомили батьки учнів у 20 школі, з 1-го і 4-го поверхів школи №1 "виселили" чиновників райвно, які розмістилися тепер в будівлі 10-ї школи. Таким чином, у школі №1 на сьогоднішній день навчаються на другому і третьому поверхах учні "школи-господарки", а на першому і четвертому - діти з 20-ї школи.

Батьки багатостраждальної 20 школи не змогли знайти розумного пояснення тому факту, що їхні діти заходять в будівля не через центральний вхід, а через "чорний".

Кабінетів у виділеному приміщенні катастрофічно не вистачає, діти змушені навчається в дві зміни. Медсестра приймає школярів зі скаргами на здоров'я в коридорі. Підсобне приміщення, раніше використовуване як комора, яке виділили під медкабінет, батьки зараз ремонтують і упорядковують за власні кошти.

У дітей спеціалізованої школи немає кабінету під клас інформатики. Всі комп'ютери залишилися в 20 школі, школярі залишилися взагалі без можливості вивчення предмета.

Непросто і педагогам: під вчительську приміщення теж немає, вчителі просто знаходяться в класах, де провели урок.

Найбільше в цьому "переселенні", батьки були обурені тим фактом, що для 400 школярів, яких розмістили на 2-х поверхах, взагалі не було туалету.

Як тільки батьки почали "бити тривогу", міська влада знайшла кошти, щоб обладнати санвузол для дітей. Але, поки проводилися ремонтні роботи, діти змушені були "терпіти".

Роботи проводилися протягом трьох тижнів, але реально проблему не вирішили: гроші, які були виділені з міського бюджету, освоєні в повному обсязі. Але самі роботи зроблені неякісно і цього недостатньо: на 4 поверсі туалет "відремонтували", але в ньому немає води, відсутні дверцята на кабінках в туалеті.

За словами батьків, на виділені з бюджету 110 тисяч гривень, міська влада обіцяла зробити козирок біля входу і коридор на першому поверсі. Нічого з цього не виконано, батькам запропонували ремонтувати школу №1 за свої власні кошти.

www.0564.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...