App Store Google Play

Учнів 20 школи переселили в будівлю, де був відсутній туалет

15.10.2015 11:35
Учнів 20 школи переселили в будівлю, де був відсутній туалет
Для учнів школи №20 з поглибленим вивченням німецької мови після гучного скандалу, міська влада виділила все-таки приміщення, яке більш-менш влаштувало обидві сторони - два поверхи школи №1.

Як повідомили батьки учнів у 20 школі, з 1-го і 4-го поверхів школи №1 "виселили" чиновників райвно, які розмістилися тепер в будівлі 10-ї школи. Таким чином, у школі №1 на сьогоднішній день навчаються на другому і третьому поверхах учні "школи-господарки", а на першому і четвертому - діти з 20-ї школи.

Батьки багатостраждальної 20 школи не змогли знайти розумного пояснення тому факту, що їхні діти заходять в будівля не через центральний вхід, а через "чорний".

Кабінетів у виділеному приміщенні катастрофічно не вистачає, діти змушені навчається в дві зміни. Медсестра приймає школярів зі скаргами на здоров'я в коридорі. Підсобне приміщення, раніше використовуване як комора, яке виділили під медкабінет, батьки зараз ремонтують і упорядковують за власні кошти.

У дітей спеціалізованої школи немає кабінету під клас інформатики. Всі комп'ютери залишилися в 20 школі, школярі залишилися взагалі без можливості вивчення предмета.

Непросто і педагогам: під вчительську приміщення теж немає, вчителі просто знаходяться в класах, де провели урок.

Найбільше в цьому "переселенні", батьки були обурені тим фактом, що для 400 школярів, яких розмістили на 2-х поверхах, взагалі не було туалету.

Як тільки батьки почали "бити тривогу", міська влада знайшла кошти, щоб обладнати санвузол для дітей. Але, поки проводилися ремонтні роботи, діти змушені були "терпіти".

Роботи проводилися протягом трьох тижнів, але реально проблему не вирішили: гроші, які були виділені з міського бюджету, освоєні в повному обсязі. Але самі роботи зроблені неякісно і цього недостатньо: на 4 поверсі туалет "відремонтували", але в ньому немає води, відсутні дверцята на кабінках в туалеті.

За словами батьків, на виділені з бюджету 110 тисяч гривень, міська влада обіцяла зробити козирок біля входу і коридор на першому поверсі. Нічого з цього не виконано, батькам запропонували ремонтувати школу №1 за свої власні кошти.

www.0564.uaHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...