App Store Google Play

Дніпропетровський волонтер одружився з дівчиною, щоб врятувати їй життя

15.10.2015 19:53
Дніпропетровський волонтер одружився з дівчиною, щоб врятувати їй життя
Мережу зворушила історія про волонтера з Дніпропетровська Дмитра, який одружився на 20-річній Насті Рожковій, щоб бути для дівчини донором. У неї відмовили нирки.

Про шляхетний вчинок Діми повідав в Facebook Павло Паштет Белянський.

"Вона з Дніпропетровська, і їй хочеться всього, чого хочеться звичайної двадцятирічній дівчині, любові, квітів і їхати до моря. Рік тому у неї відмовили нирки, тому в реальності у неї лікарняний затишок, крапельниці, процедури кожні чотири години, і швидка цілком реальна смерть. Помирати завжди важко, особливо в юні двадцять років", - написав Павло.

Після новини лікарів, про те, що врятувати дівчину може тільки трансплантація, Настю залишила кохана людина. А серед родичів, відповідних донорів не знайшлося.

Згідно з українськими законами, сторонній, навіть якщо він згоден на пересадку і його нирка підходить, не може бути донором. Живий донор - тільки родич або чоловік.

"Щоб відволіктися від хвороби дівчина влаштувалася працювати в волонтерський центр - обробляти листи, відповідати на дзвінки, та інші справи, що були їй під силу. Там вона познайомилася з волонтером Дімою. Вони багато розмовляли. Він - про війну, вона - про хворобу . Волонтер дізнався про операцію і перспективу дочекатися донора. Через тиждень Діма подзвонив мамі дівчини і сказав, що здав всі аналізи, і що його нирка підходить.

Знаючи про те, що донором може бути тільки родич, запропонував вступити з Настею в фіктивний шлюб. Грошей попросив не пропонувати. Сказав, що просто хоче допомогти. Вони розписалися, а в рагсі пішли назустріч, враховуючи її смертельну хворобу.

Сьогодні минуло два дні після операції з пересадки нирки, Настю і Діму перевели з реанімації у звичайну палату і, як кажуть лікарі, все йде за планом", - розповів Павло Белянський.

znaj.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...