App Store Google Play

Діти з Кривого Рогу врятували життя бійцю АТО

15.10.2015 13:58
Діти з Кривого Рогу врятували життя бійцю АТО
Великий героїзм зароджується з маленьких вчинків. Учні Криворізької школи №36 - яскравий тому приклад. Діана та Артем Михайлеці - брат з сестрою. Обидва з дитинства займаються карате-до, мають успіхи. Цьогоріч мала здійснитися їх найзаповітніша мрія - поїздка на чемпіонат України. Гроші на це малі дбайливо відкладали більше року. Але як тільки дізналися про пораненого бійця, не пожаліли заощаджень. Усе віддали на порятунок героя.

Діані 14 років. Її брату - 9. Карате-до вони займаються близько трьох з половиною років. Дівчинка двократна чемпіонка України, хлопець теж має успіхи. Історію про пораненого солдата діти дізналися від батька. Боєць з позивним «Лісник» служив в АТО, отримав поранення обох колін. Одна куля пройшла на виліт, інша - застрягла. Потрібна була термінова операція, грошей не вистачало. Тоді маленькі Михайлеці прийняли рішення - усі свої заощадження віддадуть захиснику.

Діти відмовилися від своєї мрії - потрапити на чемпіонат України. Тривалий час вони обмежували себе у розвагах та смаколиках, відкладаючи кожну копійчину. Проте ні про що не жаліють.

«Це моя країна, я тут народилась, живу і буду жити. Хочеться щось внести або зробити, щоб був мир на моїй Батьківщині. Я не жалію, що ми з братом віддали гроші. У нас ще будуть чемпіонати в майбутньому», - сказала Діана Михайлець.

Дівчинка розповіла, що «Ліснику» вже набагато краще. Він одужує та обіцяє відвідати своїх юних рятівників. Зараз чоловік знаходиться в одній з лікарень столиці.

Школа, у якій виховуються брат з сестрою, також активно допомагає учасникам АТО та переселенцям. Діти, вчителі та батьки збирають теплі речі, взуття, засоби гігієни, книжки та іграшки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...