App Store Google Play

Діти з Кривого Рогу врятували життя бійцю АТО

15.10.2015 13:58
Діти з Кривого Рогу врятували життя бійцю АТО
Великий героїзм зароджується з маленьких вчинків. Учні Криворізької школи №36 - яскравий тому приклад. Діана та Артем Михайлеці - брат з сестрою. Обидва з дитинства займаються карате-до, мають успіхи. Цьогоріч мала здійснитися їх найзаповітніша мрія - поїздка на чемпіонат України. Гроші на це малі дбайливо відкладали більше року. Але як тільки дізналися про пораненого бійця, не пожаліли заощаджень. Усе віддали на порятунок героя.

Діані 14 років. Її брату - 9. Карате-до вони займаються близько трьох з половиною років. Дівчинка двократна чемпіонка України, хлопець теж має успіхи. Історію про пораненого солдата діти дізналися від батька. Боєць з позивним «Лісник» служив в АТО, отримав поранення обох колін. Одна куля пройшла на виліт, інша - застрягла. Потрібна була термінова операція, грошей не вистачало. Тоді маленькі Михайлеці прийняли рішення - усі свої заощадження віддадуть захиснику.

Діти відмовилися від своєї мрії - потрапити на чемпіонат України. Тривалий час вони обмежували себе у розвагах та смаколиках, відкладаючи кожну копійчину. Проте ні про що не жаліють.

«Це моя країна, я тут народилась, живу і буду жити. Хочеться щось внести або зробити, щоб був мир на моїй Батьківщині. Я не жалію, що ми з братом віддали гроші. У нас ще будуть чемпіонати в майбутньому», - сказала Діана Михайлець.

Дівчинка розповіла, що «Ліснику» вже набагато краще. Він одужує та обіцяє відвідати своїх юних рятівників. Зараз чоловік знаходиться в одній з лікарень столиці.

Школа, у якій виховуються брат з сестрою, також активно допомагає учасникам АТО та переселенцям. Діти, вчителі та батьки збирають теплі речі, взуття, засоби гігієни, книжки та іграшки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...