App Store Google Play

Корбан: Мир, про який говорить влада – це ілюзія

14.10.2015 18:13
Корбан: Мир, про який говорить влада – це ілюзія
Україна платить дорогу ціну за мир, але досягти його можна буде тільки шляхом повного знищення агресора та його союзників всередині України.

Про це заявив голова політради «Українського об'єднання патріотів - УКРОП», кандидат на посаду Київського міського голови Геннадій Корбан сьогодні, під час святкових заходів з нагоди Дня захисника України, які відбулися у парку Київського політехнічного інституту.

«Влада лукавить, коли каже, що настав мир. Мир Україні може принести тільки повна перемога над агресором, над терористами і сепаратистами. Ми віримо, що Україна вистоїть і перемога буде за нами», - сказав Геннадій Корбан.

Він зазначив, що на святі зібралися українські ветерани трьох поколінь: учасники Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти та бійці АТО.

«Найстарші наші ветерани сьогодні за межею бідності. Але ми, у тому числі й місцева влада, маємо зробити все, щоб гарантувати їм гідну старість», - зазначив політик.

Він також висловив упевненість, що в Києві знайдеться «достатньо ресурсів, землі для того, щоб облаштувати мирне життя хлопців, які повернулись з передової на Сході України, інтегрувати їх в мирне життя, допомогти їм знайти роботу і забезпечити психологічну реабілітацію».

«Україна завжди прагнула миру, і це прагнення завжди об'єднувало всю країну, а не тільки патріотів. Сьогоднішнє свято об'єднує всі покоління захисників Вітчизни, всіх людей, які переживають, вболівають та страждають за нашу країну, яка сьогодні, на жаль, кровоточить», - зазначив Корбан.

Під час акції активісти УКРОПу започаткували нову традицію привітання захисників України - вітчизняних патріотів: «Він захистив Україну, і він живе з тобою поруч». Була створена карта, на якій спеціальними значками позначені адреси проживання українських воїнів усіх поколінь. Карта незабаром буде розміщена в мережі Інтернет, щоб кожен охочий міг привітати патріота, який живе по сусідству.

Під час заходу українські ковалі разом з ветераном Другої світової війни, воїном-інтернаціоналістом, воїном АТО і Геннадієм Корбаном виготовили спеціальний символ захисника України-українського патріота - «Сталевий УКРОП».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...