App Store Google Play

Корбан: Мир, про який говорить влада – це ілюзія

14.10.2015 18:13
Корбан: Мир, про який говорить влада – це ілюзія
Україна платить дорогу ціну за мир, але досягти його можна буде тільки шляхом повного знищення агресора та його союзників всередині України.

Про це заявив голова політради «Українського об'єднання патріотів - УКРОП», кандидат на посаду Київського міського голови Геннадій Корбан сьогодні, під час святкових заходів з нагоди Дня захисника України, які відбулися у парку Київського політехнічного інституту.

«Влада лукавить, коли каже, що настав мир. Мир Україні може принести тільки повна перемога над агресором, над терористами і сепаратистами. Ми віримо, що Україна вистоїть і перемога буде за нами», - сказав Геннадій Корбан.

Він зазначив, що на святі зібралися українські ветерани трьох поколінь: учасники Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти та бійці АТО.

«Найстарші наші ветерани сьогодні за межею бідності. Але ми, у тому числі й місцева влада, маємо зробити все, щоб гарантувати їм гідну старість», - зазначив політик.

Він також висловив упевненість, що в Києві знайдеться «достатньо ресурсів, землі для того, щоб облаштувати мирне життя хлопців, які повернулись з передової на Сході України, інтегрувати їх в мирне життя, допомогти їм знайти роботу і забезпечити психологічну реабілітацію».

«Україна завжди прагнула миру, і це прагнення завжди об'єднувало всю країну, а не тільки патріотів. Сьогоднішнє свято об'єднує всі покоління захисників Вітчизни, всіх людей, які переживають, вболівають та страждають за нашу країну, яка сьогодні, на жаль, кровоточить», - зазначив Корбан.

Під час акції активісти УКРОПу започаткували нову традицію привітання захисників України - вітчизняних патріотів: «Він захистив Україну, і він живе з тобою поруч». Була створена карта, на якій спеціальними значками позначені адреси проживання українських воїнів усіх поколінь. Карта незабаром буде розміщена в мережі Інтернет, щоб кожен охочий міг привітати патріота, який живе по сусідству.

Під час заходу українські ковалі разом з ветераном Другої світової війни, воїном-інтернаціоналістом, воїном АТО і Геннадієм Корбаном виготовили спеціальний символ захисника України-українського патріота - «Сталевий УКРОП».Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...