App Store Google Play

Борис Філатов хоче побудувати в Дніпропетровську електронне місто

14.10.2015 13:41
Борис Філатов хоче побудувати в Дніпропетровську електронне місто
З ініціативи газети «Дніпропетровська панорама» триває цикл експертних засідань у форматі круглого столу-workshop-а. Наші дискусії стосуються найрізноманітніших сфер міського життя: від підтримки економіки до питань безпеки на вулицях; від впровадження енергоефективних технологій до реформи охорони здоров'я.

Підсумком кожного з таких засідань стають практичні рекомендації для нової міської влади, яка сформуються після прийдешніх виборів. Тема чергового круглого столу «Зручний місто - електронне місто».

Ми живемо в унікальний час. У час, коли можна налагодити комунікацію холодильника і мікрохвильової печі по блютусу, але не можна налагодити елементарний електронний діалог між жителем і владою. Щоб отримати банальну довідку про склад сім'ї, потрібно «по-старинке» приїхати на інший кінець міста в ЖЕК за місцем прописки, з'ясувати, що твій приїзд абсолютно не співпадає з їх графіком роботи, приїхати наступного дня, вистояти величезну чергу і дізнатися, що є заборгованість по воді в 10 копійок (а без неї довідку не дають) і так далі. Система не міняється упродовж десятиліть.

Ось чому необхідність проведення експертного круглого столу про розвиток електронного міста вже давно назріла. Тому що для комфортного міста нам потрібна електронна автоматизація процесів. Ця незручність для жителів, для організацій, для підприємців. І, як вірно відмітив лідер партії "УКРОП" Борис Філатов, щонайширші можливості для корупціонерів.

Тому що там, де людина хотітиме прискорити процес, завжди знайдуться люди, здатні йому в цьому допомогти за винагороду. В результаті маємо величезну систему посередників. Цілі сім'ї з покоління в покоління живуть виключно з того, що мають правильні зв'язки в правильних кабінетах. Тоді як електронна автоматизація процесів скоротила б контактність влади в гірших її проявах. Менше людей, менше посередників, менше корупції.

І якби проблема була тільки в перерахованому. Страждають і цілі галузі - такі як освіту, охорону здоров'я, транспорт, ЖКГ. Безліч проблем можна було б вирішити, перевівши взаємовідносини між різними групами цільових аудиторій на електронну платформу. Як це зробити - елементарно. Є не лише зарубіжний досвід, є готові рішення, вже реалізовані безпосередньо в Дніпропетровську. Якщо ми об'єднаємо зусилля усіх зацікавлених сторін, то доб'ємося необхідного результату. Давайте працювати в цьому напрямі на благо всього Дніпропетровська.

Питання для обговорення:

1.Електронне управління містом - фантастика або вже реальність;
2.Єдина електронна платформа для охорони здоров'я - допомога лікарям і пацієнтам;
3.Студентський актив в локомотиві перетворень;
4.Електронна автоматизація як засіб підвищення безпеки міста;
5.Технології і ЖКГ - що в цій фразі зайве;
6.Технологічному транспорту технологічні рішення;
7.Соціальна мережа для влади.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...