App Store Google Play

Завдяки Філатову дніпропетровські пенсіонери знову зможуть вчитись

13.10.2015 15:06
Завдяки Філатову дніпропетровські пенсіонери знову зможуть вчитись
За підтримки лідера політичної партії «УКРОП» Бориса Філатова близько 400 пенсіонерів Дніпропетровська зможуть пройти навчання в унікальному Університеті Третього Віку. Борис Філатов переконаний - для літніх людей зараз дуже важливо відчувати соціальну спільність і співпричетність до країни.

Університет третього віку - це можливість для пенсіонерів отримати нові знання та вміння в різних сферах. Тут бабусям і дідусям викладають психологію, навчають комп'ютерній грамотності і різних дисциплін економіки.

«Найголовніша мета подібного роду проектів - це спілкування. Спілкування, насправді, зовсім нічого не коштує, але при цьому вартує дуже дорого. Це ціннісна категорія. Тому подібного роду проекти - Університет Третього Віку - є природним розвитком інших соціальних проектів нашої партії. Зокрема, дитячих оздоровчих таборів, таборів для літніх людей», - заявив Борис Філатов.

Проект реалізується на базі Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля вже 6 років. Але в 2015 році старт нового сезону опинився під загрозою через те, що Дніпропетровська мерія перестала виділяти на це фінансування.
Зберегти унікальну програму і дати їй нове життя вдалося завдяки Борису Філатову. Політик виступив новим партнером освітньої програми. Відповідний меморандум Борис Філатов підписав з ректором Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля Борисом Холодом.

«Ми хочемо реалізувати ці проекти з першочерговим завданням - прибрати між людьми соціальну відчуженість. Щоб в умовах війни й економічної кризи люди могли отримати позитивні емоції. Зрозуміти, що політики і держава все-таки думають про них. Я бачу по реакції людей, що для них це дуже важливо», - упевнений Борис Філатов.

Навчання в Університеті триває шість місяців - з жовтня по квітень. Протягом навчального року для слухачів проводять лекційні та практичні заняття. Мешканка Дніпропетровська Тамара Клименко за віком вже пенсіонер. Але жінка продовжує трудову діяльність. Сьогодні вона - в.о. директора територіального центру в Індустріальному районі. Як фахівець Тамара Клименко прагне до постійного вдосконалення своїх умінь. Тому вже шість років поспіль вона є студенткою Університету Третього Віку. Цього року жінка збирається вивчити гуманітарний напрям.

«Лекції тут не повторюються. Вони дуже цікаві, дуже добре ставляться до нас. Проводять різні заходи - виставки, концерти, екскурсії. Нам цікаво і ми будемо ходити, - розповіла Тетяна Клименко.

Те, що новим партнером Університету Третього Віку став Борис Філатов, її зовсім не дивує.

«Ми такі раді, що саме Борис Філатов знову приділив увагу третьому віку. І за те, що він знаходить час для людей поважного віку. Я нещодавно повернулася з табору «Укропчик». Там дуже цікаво», - ділиться враженнями Тамара Клименко.
Ще одна слухачка Університету - пенсіонерка Серафима Перепелиця. Жінка зізнається, - знову почати вчитися її підштовхнула жага нових знань.

«Хочеться дізнатися щось нове. Тому що такий час, коли все тече і змінюється. А нам, бракує цієї інформації. Тому ми із задоволенням приймаємо це запрошення займатися в Університеті», - сказала Серафима Клименко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....