App Store Google Play

Вілкул повинен сидіти у в'язниці, - громадяни

13.10.2015 09:29
Вілкул повинен сидіти у в'язниці, - громадяни
Жителі Дніпропетровська продовжують збір підписів під петицією до Президента України за зняття з виборчої кампанії міського голови колишнього губернатора Дніпропетровщини, соратника Януковича Олександра Вілкула.

Петиція на адресу Президента України Петра Порошенка про зняття кандидатури Олександра Вілкула з виборів мера розміщена на сторінці офіційного інтернет-представництва Президента України petition.president.gov.ua.

Автор петиції - мешканка Дніпропетровська Оксана Саранчук.

Активістка в жорсткій формі аргументує свою вимогу, звинувачуючи Вілкула в злочинних діяннях, розграбуванні міста та інших гріхах.

«Шановний Президент України, Петре Олексійовичу Порошенко!
Я мешканка міста Дніпропетровська проти того, щоб Олександр Вілкул балотувався в мери міста Дніпропетровська.

Я ПРОТИ, щоб мером мого міста був убивця, злодій, спонсор війни на Донбасі, який возив «тітушок» на Майдан, під стіни нашої ОДА у січні-лютому 2014 року.

Я ПРОТИ, щоб мером мого міста була людина, яка вже зараз фальсифікує вибори в Дніпропетровську, і ці порушення ніхто не помічає.

Я не одна, нас багато. Почуйте голос Дніпропетровська.
ЗНІМІТЬ кандидатуру Вілкула з виборів, його місце у в'язниці», - пише активістка.

Примітно, що збір підписів за зняття Вілкула з мерських виборів стартував 17 вересня 2015. За неповний місяць петицію підтримали понад 6 600 дніпропетровців. Причому, кількість підписантів, які звинувачують Вілкула у злочинах, як проти Дніпропетровська, так і України, стрімко зростає з кожним днем.

До кінця збору голосів залишилося 67 днів. І судячи з темпів зростання кількості людей, обурених прагненням Вілкула стати новим мером міста, цілком імовірно, що через кілька днів петиція збере необхідні 25000 голосів, що по ідеї, зобов'яже Президента розглянути електронне звернення громадян і прийняти компетентне рішення.

Втім, як стверджують експерти, не дуже Порошенко прислухається до голосу жителів міста.

«Усім давно відомо, що Вілкул йде на вибори з благословення Адміністрації Президента в таємному союзі «Опозиційного блоку» з «Солідарністю» і «Батьківщиною». Враховуючи катастрофічні рейтинги президентської політсили в Дніпропетровську, і непропорційно велику електоральну популярність кандидата в мери Бориса Філатова, Порошенко не залишилося іншого вибору, як домовлятися з публічним ідеологічним супротивником Вілкулом про поствиборчі бонуси Порошенка у вигляді утримання контролю над індустріальним центром країни в обмін на підтримку екс-регіонала на Банковій.

Втім, як свідчать всі прогнози, у Вілкула немає ні єдиного шансу на перемогу. Загроза виходить з іншого боку. Отримавши повний карт-бланш від Порошенка, Вілкул може піти на провокації, організацію масових заворушень, не виключено - з кривавими наслідками. Як працювати з «тітушками» Вілкул знає добре», - вважає директор Центру «Всеукраїнський соціологічний союз» Сергій Кузьменко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...