App Store Google Play

Філатов закупив міській лікарні №2 сучасне медичне обладнання

13.10.2015 09:15
Філатов закупив міській лікарні №2 сучасне медичне обладнання
Завдяки спільному проекту «Фонду оборони країни», організованого за підтримки Бориса Філатова та опікового центру Дніпропетровської міської лікарні №2, у нашому місті з'явилося унікальне обладнання - сучасна система ультразвукової діагностики.

Новий апарат дає можливість лікарям опікового цента лікарні проводити передопераційну підготовку на тому рівні, на якому вона проводиться в Європі, зменшуючи кількість часу, витраченого на операцію, і відповідно, зменшуючи кількість зруйнованих тканин. Проект реалізований завдяки Уряду Швеції, який виділив мільйон шведських крон (2,65 млн.грн) на закупівлю обладнання.

«Я хотів би висловити величезну подяку шведському уряду і голові правління Фонду оборони України Павлу Хазанову», - заявив лідер політичної партії «УКРОП» Борис Філатов.
«Створивши Фонд оборони країни ми систематично з першого дня тієї страшної весни минулого року, займалися допомогою пораненим, допомогою солдатам. Займалися щодня і цілодобово, і ночами. У Фонду величезна кількість хороших справ, і я щиро пишаюся, що стояв біля витоків його створення. І подібного роду перехід на більш високий рівень співпраці говорить про те, що Фонд і далі працюватиме, Фонд і надалі допомагатиме армії, нашим хлопцям, лікарням», - повідомив Борис Філатов.
За словами голови правління Фонду оборони країни Павла Хазана, передача апарату УЗД опіковому центру, - це тільки перший, але дуже важливий етап проекту.

«Опіковий центр - це унікальний центр. Тут були зроблені сотні операцій для солдатів і офіцерів, які надійшли сюди з фронту з дуже важкими пораненнями. Завдяки рукам професора Слісаренко та його учнів, а також колег, вдалося врятувати життя сотням українських героїв. Причому врятувати не тільки життя, але і кінцівки. Ці люди зараз реабілітуються і поправляються», - розповів Павло Хазан.

Він також повідомив, що обладнання такого рівня в лікарні ще не було. Представники Фонду змогли переконати шведський уряд в необхідності такого проекту, адже він не тільки допоможе врятувати сотні життів, але і зробить величезний внесок у розвиток школи опікового центру, який очолює професор Слісаренко.

Завідувач опіковим центром Сергій Слісаренко розповів, що сьогодні центр обслуговує всю територію області з населенням 3500000 чоловік. Саме тут виявляються найважчі пацієнти з опіками, з травматичними ранами. За останні два роки в центрі пролікували більше ніж 250 постраждалих в зоні АТО. Фактично на 100% зберегли хлопцям кінцівки за рахунок тих унікальних технологій, якими володіє центр термічної травми та пластичної хірургії. Це реконструктивна хірургія, яка побудована на пересадці тканин, включаючи мікрохірургічну техніку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...