App Store Google Play

Філатов закупив міській лікарні №2 сучасне медичне обладнання

13.10.2015 09:15
Філатов закупив міській лікарні №2 сучасне медичне обладнання
Завдяки спільному проекту «Фонду оборони країни», організованого за підтримки Бориса Філатова та опікового центру Дніпропетровської міської лікарні №2, у нашому місті з'явилося унікальне обладнання - сучасна система ультразвукової діагностики.

Новий апарат дає можливість лікарям опікового цента лікарні проводити передопераційну підготовку на тому рівні, на якому вона проводиться в Європі, зменшуючи кількість часу, витраченого на операцію, і відповідно, зменшуючи кількість зруйнованих тканин. Проект реалізований завдяки Уряду Швеції, який виділив мільйон шведських крон (2,65 млн.грн) на закупівлю обладнання.

«Я хотів би висловити величезну подяку шведському уряду і голові правління Фонду оборони України Павлу Хазанову», - заявив лідер політичної партії «УКРОП» Борис Філатов.
«Створивши Фонд оборони країни ми систематично з першого дня тієї страшної весни минулого року, займалися допомогою пораненим, допомогою солдатам. Займалися щодня і цілодобово, і ночами. У Фонду величезна кількість хороших справ, і я щиро пишаюся, що стояв біля витоків його створення. І подібного роду перехід на більш високий рівень співпраці говорить про те, що Фонд і далі працюватиме, Фонд і надалі допомагатиме армії, нашим хлопцям, лікарням», - повідомив Борис Філатов.
За словами голови правління Фонду оборони країни Павла Хазана, передача апарату УЗД опіковому центру, - це тільки перший, але дуже важливий етап проекту.

«Опіковий центр - це унікальний центр. Тут були зроблені сотні операцій для солдатів і офіцерів, які надійшли сюди з фронту з дуже важкими пораненнями. Завдяки рукам професора Слісаренко та його учнів, а також колег, вдалося врятувати життя сотням українських героїв. Причому врятувати не тільки життя, але і кінцівки. Ці люди зараз реабілітуються і поправляються», - розповів Павло Хазан.

Він також повідомив, що обладнання такого рівня в лікарні ще не було. Представники Фонду змогли переконати шведський уряд в необхідності такого проекту, адже він не тільки допоможе врятувати сотні життів, але і зробить величезний внесок у розвиток школи опікового центру, який очолює професор Слісаренко.

Завідувач опіковим центром Сергій Слісаренко розповів, що сьогодні центр обслуговує всю територію області з населенням 3500000 чоловік. Саме тут виявляються найважчі пацієнти з опіками, з травматичними ранами. За останні два роки в центрі пролікували більше ніж 250 постраждалих в зоні АТО. Фактично на 100% зберегли хлопцям кінцівки за рахунок тих унікальних технологій, якими володіє центр термічної травми та пластичної хірургії. Це реконструктивна хірургія, яка побудована на пересадці тканин, включаючи мікрохірургічну техніку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...