App Store Google Play

Філатов закупив міській лікарні №2 сучасне медичне обладнання

13.10.2015 09:15
Філатов закупив міській лікарні №2 сучасне медичне обладнання
Завдяки спільному проекту «Фонду оборони країни», організованого за підтримки Бориса Філатова та опікового центру Дніпропетровської міської лікарні №2, у нашому місті з'явилося унікальне обладнання - сучасна система ультразвукової діагностики.

Новий апарат дає можливість лікарям опікового цента лікарні проводити передопераційну підготовку на тому рівні, на якому вона проводиться в Європі, зменшуючи кількість часу, витраченого на операцію, і відповідно, зменшуючи кількість зруйнованих тканин. Проект реалізований завдяки Уряду Швеції, який виділив мільйон шведських крон (2,65 млн.грн) на закупівлю обладнання.

«Я хотів би висловити величезну подяку шведському уряду і голові правління Фонду оборони України Павлу Хазанову», - заявив лідер політичної партії «УКРОП» Борис Філатов.
«Створивши Фонд оборони країни ми систематично з першого дня тієї страшної весни минулого року, займалися допомогою пораненим, допомогою солдатам. Займалися щодня і цілодобово, і ночами. У Фонду величезна кількість хороших справ, і я щиро пишаюся, що стояв біля витоків його створення. І подібного роду перехід на більш високий рівень співпраці говорить про те, що Фонд і далі працюватиме, Фонд і надалі допомагатиме армії, нашим хлопцям, лікарням», - повідомив Борис Філатов.
За словами голови правління Фонду оборони країни Павла Хазана, передача апарату УЗД опіковому центру, - це тільки перший, але дуже важливий етап проекту.

«Опіковий центр - це унікальний центр. Тут були зроблені сотні операцій для солдатів і офіцерів, які надійшли сюди з фронту з дуже важкими пораненнями. Завдяки рукам професора Слісаренко та його учнів, а також колег, вдалося врятувати життя сотням українських героїв. Причому врятувати не тільки життя, але і кінцівки. Ці люди зараз реабілітуються і поправляються», - розповів Павло Хазан.

Він також повідомив, що обладнання такого рівня в лікарні ще не було. Представники Фонду змогли переконати шведський уряд в необхідності такого проекту, адже він не тільки допоможе врятувати сотні життів, але і зробить величезний внесок у розвиток школи опікового центру, який очолює професор Слісаренко.

Завідувач опіковим центром Сергій Слісаренко розповів, що сьогодні центр обслуговує всю територію області з населенням 3500000 чоловік. Саме тут виявляються найважчі пацієнти з опіками, з травматичними ранами. За останні два роки в центрі пролікували більше ніж 250 постраждалих в зоні АТО. Фактично на 100% зберегли хлопцям кінцівки за рахунок тих унікальних технологій, якими володіє центр термічної травми та пластичної хірургії. Це реконструктивна хірургія, яка побудована на пересадці тканин, включаючи мікрохірургічну техніку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...